Skocz do zawartości


https://b

Capo

Betsson

Rekomendowane odpowiedzi

     

         

2 minuty temu, john102 napisał:

zapisałem się do promocji wszedłem na grand spin superpot w czasie Happy Hour (15:00 do 16:00) spinów  brak też tak macie czy tylko ja?

u mnie też brak,a też się zapisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, gregor5551 napisał:

Otwórz Dead or Alive w czasie Happy Hour

ktoś dostał te spiny? mi się nie pojawiają 

 

#edit

dobra nieważne, spiny się pojawiły 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Oferta jest ważna od godziny 00:01 do godziny 23:59 w dniu 14 lutego 2020 roku.
2. Aby wziąć udział w tej promocji, gracz musi mieszkać w Polsce.
3. Aby wziąć udział w promocji, gracz musi mieć ważne konto w serwisie Betsson. Konto gracza Betsson nie może być zamknięte, zawieszone, przedmiotem dochodzenia, samo-wykluczone lub ograniczone w jakikolwiek inny sposób.
4. Liczba darmowych spinów zostanie określona za pomocą funkcji "koła fortuny" NetEnt w danej grze slotowej i może wynosić od 0 do 50.
5. Darmowe spiny w grze Mega Fortune Dreams są ważne przez 24 godziny.
6. Wszystkie wygrane pochodzące z darmowych spinów są traktowane jak bonus. Środki znajdujące się na koncie gracza zostaną wykorzystane w pierwszej kolejności, zanim możliwy będzie obrót środków bonusowych z darmowych spinów.
7. Wygrane z darmowych spinów muszą zostać obrócone przynajmniej 25 razy w ciągu 3 dni, zanim możliwa będzie ich wypłata lub wykorzystanie w innym produkcie. Wygrane z darmowych spinów, które nie zostaną obrócone w ciągu 3 dni, wygasną.
8. Betsson jest jedynym moderatorem tej promocji i każda decyzja Betsson jest ostateczna i wiążąca.
9. Betsson zastrzega sobie prawo do zmiany warunków i zasad promocji lub jej anulowania w dowolnym momencie bez wcześniejszego uprzedzenia.
10. Obowiązują ogólne Zasady i Warunki  Betsson.

 

-> betsson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.