Skocz do zawartości


https://b

Capo

Betsson

Rekomendowane odpowiedzi

     

         

Ukryte
Jestem depo i nie mam:(

 

Ja jestem wielokrotnym depo i powiem Ci, że rzadko coś jest po przeczytaniu czyjejś informacji o FS ;)

 

rzadko dają FS jak dużo razy wpłacasz

Odnośnik do komentarza
Ukryte

Ja dostałem maila o 50 spinach na lights ale nie mam ich, ma ktoś tak ?

 

edycja info z lc

 

Thank you for your patience. We are working on adding the free spins but I am afraid it is taking a bit longer then expected. They should be added to your account soon and I would like to ask you to please try it again at a later time. I am sorry for the inconvenience which this causes for you.

Odnośnik do komentarza
Ukryte

Szczęśliwego Dnia Kobiet - mówimy to darmowymi spinami

 

Lubisz grać w Dead Or Alive, dlatego czeka na Ciebie 10 darmowych spinów na tą ulubioną grę lub dowolny slot NetEnt! Dzisiaj zjednocz się z kobietami i sięgnij po dodatkową kasę. Girl power!

 

-> <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/betsson"><b>Betsson</b></a>

Odnośnik do komentarza
Ukryte

jakby co odpowiedz to Fairytale Legends: Hansel & Gretelâ˘

ale jest zonk w termsach To take part in this promotion you must be a resident of one of the following countries: Sweden, Norway.

Odnośnik do komentarza
Ukryte

Bezpieczne metody płatności

 

W związku z wprowadzeniem przez polskie władze zmian w świadczeniu usług w zakresie gier online, wpłata na Twoje konto betsson poprzez Przelewy 24, Skrill, Neteller i Paysafecard nie jest możliwa.

Zachęcamy do skorzystania z innych szybkich i sprawdzonych sposobów płatności takich jak VISA, Mastercard oraz Trustly.

Nie przegap dzisiejszej oferty - wpłać 100 PLN, a 50 darmowych spinów na Viking Runecraft będzie Twoje.

Zapraszamy do gry!

* Aby zakwalifikować się do tej promocji, musisz się do niej zapisać.

 

-> betsson

Odnośnik do komentarza
Ukryte

Harmonogram wiosennych bonusów


8.03.2018

 

Zaloguj się na swoje konto z telefonu przed końcem dnia
i odbierz bonus 20 PLN do wykorzystania w kasynie mobilnym.

 

Trzeba się zapisać.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.