Skocz do zawartości


https://b

Capo

Betsson

Rekomendowane odpowiedzi

     

         

Ukryte
2 minuty temu, Marcios napisał:

U mnie także brak, widocznie nie dla wszystkich u nich, bo w betsafe miałem

"Dobra robicie tak:
pobieracie aplikacje na telefon 
logujecie się przez aplikacje wyskoczy wam 20zł
wylogujecie się przez aplikacje logujecie się przez google na wersje mobillna i powinno działać wszystko 
ja tak zrobiłem"

Odnośnik do komentarza
Ukryte
39 minut temu, gregor5551 napisał:

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet! Zaloguj się dzisiaj i odbierz 20 Darmowych Spinów w grze Phantom's Curse! 
Info SMS. Prawdopodobnie tylko dla kobiet

 

-> betsson

Dla kobiety też nie ma

Odnośnik do komentarza
Ukryte
38 minut temu, gregor5551 napisał:

"Dobra robicie tak:
pobieracie aplikacje na telefon 
logujecie się przez aplikacje wyskoczy wam 20zł
wylogujecie się przez aplikacje logujecie się przez google na wersje mobillna i powinno działać wszystko 
ja tak zrobiłem"

U mnie w telefonie nie chce przepuścić aplikacji

Odnośnik do komentarza
Ukryte

  mam freebet 15 pln na zakłądy sportowe. Warto sprawdzic

 

 

 

Otrzymałeś darmowy zakład za 15 PLN!

Witaj z powrotem! Na Twoim koncie znajduję sie darmowy zakład o wartości 15 PLN ważny do 25.3.2018 23:59 CET na wszystkie sporty w Betsson. Pamiętaj, że jeżeli w tym czasie jednorazowo wpłacisz co najmniej 30 PLN dopiszemy Ci kolejny, tym razem aż 45 PLN! Mamy zatem więcej darmowej kasy do zgarnięcia! Warunki i zasady 

 

-> betsson

Odnośnik do komentarza
Ukryte
W dniu 17.03.2018 o 23:22, eurosport2 napisał:

  mam freebet 15 pln na zakłądy sportowe. Warto sprawdzic

 

 

 

Otrzymałeś darmowy zakład za 15 PLN!

Witaj z powrotem! Na Twoim koncie znajduję sie darmowy zakład o wartości 15 PLN ważny do 25.3.2018 23:59 CET na wszystkie sporty w Betsson. Pamiętaj, że jeżeli w tym czasie jednorazowo wpłacisz co najmniej 30 PLN dopiszemy Ci kolejny, tym razem aż 45 PLN! Mamy zatem więcej darmowej kasy do zgarnięcia! Warunki i zasady 

 

-> betsson

Ciekawe jestem u nich częstym depozytorem i jakos nic takiego nie mam :)chyba tylko ty

Odnośnik do komentarza
Ukryte
1 minutę temu, Revanthor napisał:

Tak, myślałem że rozesłali wszystkim na powrót.

Widać nie każdemu sie należy ostatni depo w lutym i nic kiedyś to co innego wiecej darmowej kaski bylo czy nawet tych skromnych Free spinów

Odnośnik do komentarza
Ukryte

jest wystarczy zatwierdzic na przegladarce w pc nastepnie wejsc w telefonie w aplikacje Betsson i tam stan konta bedzie 20pln ale tu nie zagramy bo po wejsciu w gre stan konta jest zero wiec idziemy w naszym telefonie do przegladarki i tam wbijamy na Betssona ,stan konta 20pln i mozna grac:)

Odnośnik do komentarza
Ukryte
Teraz, minimenik napisał:

wejdzie mi ktos przez apke na moje konto?? podam dane, skradziono mi tel,i za ch.. niemam jak wejsc.ostatnio tez ktos mi pomogl,wystarczy raz sie zalogowac przez apke,i pozniej na pc mozna grac uzywajac agent usera

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Ukryte
2 minuty temu, jubey napisał:

mam drugi sposob otoz zatwierdzcic oferte na pc tak jak zawsze nastepnie na kompie wejdz na stronke m.betsson.com  i tam saldo bedzie rowniez 20pln

to dziala gdy najpierw raz sie zalogujesz przez apke,pozniej mozna grac na m.betsson lub user agenta,w poprzedniej promce tak mialem,jak wielu innych

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.