Skocz do zawartości


https://b

viluckim

Yobetit.com - 10 euro bez depozytu

Rekomendowane odpowiedzi

     

         

ja miałem od razu 10e

mocno się ślizgam tam..

 

Pierwszy singiel live typ over 0,5 bramka w 93min.

Drugi singiel live typ 1 bramka w 92min.

 

Oczywiście każdy singiel stawka va-bank

 

Trzeci singiel grana różnica kursowa wyłapana na live między tym bukiem a <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/unibet"><b>Unibet</b></a>

stawiane w 52 min. bramka na 1:0 w 54 2:0 '77

Ogólnie mecz jeszcze trwa jest końcówka ale już rozliczyło mi na + więc dziwne hehe

 

czas na krok 4..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Polecam konto zawieszone powód problemy techniczne

(Twoje konto zostało zawieszone przez yobetit. W chwili obecnej wystąpiły problemy techniczne, kwota i poprawny saldo bonusów powróci do normalnego stanu w ciągu 48h)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250euro wypłacone na <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/skrill/"><b>Skrill</b></a> 1 dzień weryfikacje wymagany depozyt :piwo1:

 

jaki minumum depo do mozliwosci wyplaty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy do wypłaty wystarczy tylko złożyć minimalny depo ? Bo widziałem coś o rachunkach do wysłania i konieczności dodania paszportu bądź prawa jazdy.Przyjmą ewentualnie dowód bo tych rzeczy nie posiadam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowód, rachunek i <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/skrill/"><b>Skrill</b></a>. trzeba wysłac potwierdzenie wpłaty screen i dane <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/skrill/"><b>Skrill</b></a>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manieczki1 ile czasu szla wyplata na skrilla od momentu zlecenia wyplaty?

 

Najpierw przez tydzien mi weryfikowali dokumenty, w koncu odblokowali mozliwosc wyplaty ale wisi od wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mnie oszukali na 500 euro, wyslalem im wszystkie dokumenty a oni mi wyslali

 

Dokonawszy przeglądu nadesłanych przez Pana do naszego zespołu weryfikacyjnego dokumentów zawiesiliśmy Pana konto w oczekiwaniu na dalszą weryfikację. Gdy zostanie ona dokonana zostaniemy w kontakcie by poinformować o wyniku. W tej chwili nie możemy udzielić Pna i żadnych informacji ani drogą mailową ani przez usługę Messenger na Facebooku. Skontaktujemy się z Pana gdy będziemy mieli jakieś nowe informacje

 

przypomne ze przez 2 tygodnie, chcieli co chwile rozne weryfikacje az sie nie odzywali 5 dni i po spamie moim , odpisali to i zawiesili konto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta promocja jest niedostepna dla PL od 23 maja. Jest zapis w regulaminie.

 

Ja zalozylam tam konto 19 maja, 20maja na koncie lezalo 670E do wyplaty. Wyslalam dokumenty 21maja a 27 przyszedl mail ze konto zweryfikowane. Wplacilam, zlecilam wyplate i wisialo przez kilka dni. 2 czerwca konto zostalo zablokowane pomimo zweryfikowanego konta i wplaty.

 

Takze nie dosc, ze nie wyplacili 670e to ukradli 10e z wplaty skrillem.

 

 

Po zablokowaniu konta na maile nie odpisuja.

 

Z roznych zrodel wiem, ze wczesniej wyplacali normalnie bez problemu. Pewnie za duzo Polakow ich ogralo z tych 10e, pewnie tez mnostwo multikont poszlo no i sie wkurzyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta promocja jest niedostepna dla PL od 23 maja. Jest zapis w regulaminie.

 

Ja zalozylam tam konto 19 maja, 20maja na koncie lezalo 670E do wyplaty. Wyslalam dokumenty 21maja a 27 przyszedl mail ze konto zweryfikowane. Wplacilam, zlecilam wyplate i wisialo przez kilka dni. 2 czerwca konto zostalo zablokowane pomimo zweryfikowanego konta i wplaty.

 

Takze nie dosc, ze nie wyplacili 670e to ukradli 10e z wplaty skrillem.

 

 

Po zablokowaniu konta na maile nie odpisuja.

 

Z roznych zrodel wiem, ze wczesniej wyplacali normalnie bez problemu. Pewnie za duzo Polakow ich ogralo z tych 10e, pewnie tez mnostwo multikont poszlo no i sie wkurzyli.

 

 

 

to jakie sie wkurzyli, to jest oszustwo i wyludzenie 10 euro , konto zrobione dawno przed 23 i zrobili regulamin se jakis 23 maja i ciagneli mnie do 5 czerwca z weryfikacja, ze caly czas im sie nie podoba cos , jak sie dowalilem ze na weryfikacje minal czas 72 godziny , to zablokowali konto i ze niby czekaja na weryfikacje

i nic nie moga teraz nic udzielic informacji i jak cos bea wiedziec to napisza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja po depozycie wygralem ponad 100 euro za 4 euro postawione i kupon jest settled, wchodze w szczegoly a tam wszystkie pozycje WON i balance 0 :) Ciekawa sytuacja. moim zdaniem zadzialal termin na uzycie bonusu i zabrali cala wygrana i w morde z tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2017 o 16:30, paurodzen napisał:

Ta promocja jest niedostepna dla PL od 23 maja. Jest zapis w regulaminie.

 

Ja zalozylam tam konto 19 maja, 20maja na koncie lezalo 670E do wyplaty. Wyslalam dokumenty 21maja a 27 przyszedl mail ze konto zweryfikowane. Wplacilam, zlecilam wyplate i wisialo przez kilka dni. 2 czerwca konto zostalo zablokowane pomimo zweryfikowanego konta i wplaty.

 

Takze nie dosc, ze nie wyplacili 670e to ukradli 10e z wplaty skrillem.

 

 

Po zablokowaniu konta na maile nie odpisuja.

 

Z roznych zrodel wiem, ze wczesniej wyplacali normalnie bez problemu. Pewnie za duzo Polakow ich ogralo z tych 10e, pewnie tez mnostwo multikont poszlo no i sie wkurzyli.

spamuj im ostro na emaile , ja meczylem sie z nimi od maja az wczoraj wyplacili 2 tys :) choc musialem spamowac, straszyc i setki weryfikacji przejsc :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.06.2017 o 00:04, rzesak napisał:

a ja po depozycie wygralem ponad 100 euro za 4 euro postawione i kupon jest settled, wchodze w szczegoly a tam wszystkie pozycje WON i balance 0 :) Ciekawa sytuacja. moim zdaniem zadzialal termin na uzycie bonusu i zabrali cala wygrana i w morde z tym

tam 2 tygodnie bylo na obrot 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się