Skocz do zawartościrzesak

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  56
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. rzesak

  Crypterium 5$ do wypłaty

  Cytat z live chatu: "Hello, As for the $5 bonus, the conditions have changed. You earn a fixed $5 reward for every new user that registers an account with Crypterium. Keep in mind that you’ll get paid once we successfully verify the user’s identity and a crypto-fiat transaction (buy, cash out, top up mobile, order and load Crypterium Card) worth over €50 is performed." Co znaczy w przełożeniu: "Witaj, Jeśli chodzi o bonus 5 $, warunki się zmieniły. Otrzymujesz stałą nagrodę w wysokości 5 USD za każdego nowego użytkownika, który zarejestruje konto w Crypterium. Pamiętaj, że otrzymasz płatność po pomyślnym zweryfikowaniu tożsamości użytkownika i przeprowadzeniu transakcji krypto-fiat (zakup, wypłata, doładowanie telefonu komórkowego, zamówienie i załadowanie karty Crypterium) o wartości ponad 50 €." Dziękuję
 2. rzesak

  Crypterium 5$ do wypłaty

  Zdałem weryfikację i nie dostałem darmowych crypterium. Czekam na odpowiedz z livechatu.
 3. rzesak

  S BLOCK 5 $ do wypłaty

  Czyli tak. Miano być 20 minut. Już prawie doba na dokumenty. Wypłata na portfel inny niż SBLOCK kosztuje 0,00025 BTC ~2,5 USD, a na portfel w SBLOCK połowę tego. Czy jakieś haczyki będą? Nie mam zielonego pojęcia. Na razie czekam na zatwierdzenie dokumentów. Tak samo czekam na Crypterium już ponad 48 godzin. Pozdrawiam, Dam znać o konkretach.
 4. rzesak

  S BLOCK 5 $ do wypłaty

  Wchodzimy na stronę https://www.sblock.com Ściągamy oprogramowanie. W międzyczasie ostrzeżenie, aby nie wchodzić na stronę phishingową z literami app przed adresem. Rejestrujemy się. Proszę uprzejmie o podanie mojego nicku w polu refferall: RZESAK313 Uzupełniamy dane. Wchodzimy w 'Me' po prawo na dole w rogu, dalej Authentication i wgrywamy tylko pierwszą stronę dowodu osobistego. Po około 20 minutach dostajemy darmowe SBO, które możemy zahandlować i wypłacić. Obecnie przetwarzają mój dokument. Dam screeny, jak będzie wypłata.
 5. rzesak

  Coinbase

  Jesli chodzi o mnie wszedzie napisano ze tokeny zostaly rozdane i dostane powiadomienie kiedy bedzie wiecej tokenow dostepnych. pozdrawiam
 6. rzesak

  Felixo - Airdrop

  Też miły Airdrop. Podejrzewam, że kiedy uruchomią możliwość tradingu tym FLX Coin będzie można sprzedać i wypłacić np. w Bitcoinach. Nie trzeba weryfikacji koniecznie, ale są za to tokeny FLX. Jest obecnie możlwość wypłacenia tej waluty, ale trzeba podać numer portfela FLX Coin. Minimum wypłaty 5000 FLX, ja mam 2200 i stąd mój pomysł, aby umieścić reflink. Bardzo legit site. Nie załączam żadnych screenshotów bo to zbędne. Mój reflink: https://www.felixo.com/?ref=65889103
 7. Nie wierzę. Screenshoty. Odblokowałem 1% dzisiaj i tak przez 100 dni. Można tym handlować, ale cena spadła o 8.00 rano z 6 $ do 2.5 $. Rejestrujcie się z mojego reflinka. Dzięki! Oto reflink: https://bankcex.com/?ref=95dae9893e6ad64e99fc006e68674771
 8. Dopiero znalazłem i się zarejestrowałem. Dodałem dokumenty. Będę aktualizował na bieżąco temat. Mój reflink: https://platforma.bcp24.io/register?ref=mqGUBgniRo7Yt_Pg Dziękuje za korzystanie z reflinka.
 9. Witam. Podaję tylko reflink: http://mydexpay.io/register.php?userkey=c0b987e7-2c9f-46d6-8a5b-e64de80b4b17 Nie mam informacji co dalej z tymi coinami, ale przydało je. Kiedy się dowiem wpiszę więcej informacji.
 10. Witam mam zajeżysty airdropik. Wymagana rejestracja dokumentem. Po poprawnej weryfikacji logujesz się i przechodzisz do zakładki Airdrop i wypełniasz 5 prostych zadanek, niczym w Vindax, tyle, że tam na nic aidrop się zdał. Wartość otrzymanego airdropu w dniu 16-08-2019 wynosi ponad 250 $. Podaję mój reflink: https://bankcex.com/?ref=95dae9893e6ad64e99fc006e68674771 Za rejestrację z mojego linku dostanę +5 BXC za każdą poleconą osobę. Już piszę o czasie i wstawiam obrazki. Zarejestrowałem się przed weekendem i wgrałem dokumenty. Zweryfikowano mi dokumety we czwartek a więc średnio po 4 dniach roboczych. Potem było łatwiej, zalogowałem się do systemu i zobaczyłem, że mam konto 2 level więc wypełniłem zadanka w sekcji Airdrop we czwartek wieczorem. Rano w piątek przeczytałem email, że airdrop został mi przyznany i że będę się musiał logować codziennie przez 100 dni, aby uwalniać po 1 % sumy airdropu. Nie razi mnie to, jednak jest to mała niewygoda.
 11. rzesak

  50 PDATA na EXMARKETS (Radzę szybciej niż wolniej)

  Nie wiem co z tym gównem. Ja dostałem informację od livechatu exmarkets żebym gadał z pdata na telegramie, bo nie umieścili mnie na liście do odebrania darmowych 50 PDATA. dla mnie okazało się śmieciem to gó**o. a Wam jak wyszło?
 12. Ruszyli się trochę, ale jeszcze nie ma opcji wymiany FCQ/BTC na przykład. Ale już zrobili Balance w Trade i W Balance też już są moje tokeny 50 $ z niebka:) Jeszcze kilka dni max i wypłata
 13. rzesak

  Maneki Casino - 10 Darmowych Spinów

  Dla mnie już za późno. Glenn 12:00 Hello 12:00 Hello! I am Glenn, how can i help you? 12:00 DO not have 10 free spins on Starburst why 12:01 i registered from correct afflink 12:01 May i have your email, please? 12:01 rzesak@gmail.com 12:04 Your account doesn't have the special number for this offer, it means the offer from your affiliate is not relevant and active.
 14. rzesak

  100 WRX coins (30 $) za rejestrację+ KYC

  Można śmiało się rejestrować. Wpłaciłem tylko 80 TRX około 2 $ niecałe i uwolniłem o dziwo już 200 WRX (100 za rejestrację i KYC i 100 za polecenie). Załączam screena w odpowiednim temacie na Hyde Parku. Kiedy WRX pojawi się na liście kryptowalut w Wazirx będzie można je sprzedać i wypłacić np. w XLM. Zachęcam, trwa faza przed listingowa. Można się zarejestrować, wpłacić niecałe 2$ i zaraz je wypłacić. Pomimo, że mój kantor oczekuje 30 potwierdzeń z sieci dla TRX, po 3 minutach od zlecenia wypłaty z Wazirx środki pojawiły się u mnie na portfelu. Kantor Legit, przyjmuje depozyty i wypłaca - w ramach reasumu.
 15. rzesak

  100 WRX coins (30 $) za rejestrację+ KYC

  już poszedł hajs na depozyt portfelu, teraz muszę przelać hajs z portfela w krypto TRX i zdeponować do wazirx, tam sprzedaż TRX minimalna od mniej niż 2 $ i wypłata chyba będzie. Próbował już ktoś?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...