Skocz do zawartości


https://b

cryptotrader

Western Union PLUS - 100 LEI - 90 PLN za KYC

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Przedstawiam nowość i zdecydowanie polecam się pospieszyć, gdyż zapewne nie potrwa to zbyt długo.

 

Słowem wstępu Western Union + to aplikacja fintechowa działająca w podobny sposób, jak Revolut, Zen etc.

 

Kroki do otrzymania bonusu:

 

1. Ściągnij aplikacje https://play.google.com/store/apps/details?id=com.westernunion.wuplus.eu&hl=pl&gl=US  lub https://apps.apple.com/ro/app/wu-plus/id1591224924

 

2. Na samym początku wybierz następująca opcje: język polski, kraj Rumunia. Jeśli wyrzuci błąd przy ustawianiu hasła, to restartujcie i do skutku, do momentu zalogowania i przejścia dalej :)

 

3. Wypełnij swoje dane uwzględniając poprawny adres email, nr. tel z PL.

 

4. Dokonaj weryfikacji za pomocą dowodu osobistego, prawa jazdy lub paszportu oraz tradycyjnie selfie.

 

5. Numer identyfikacji podatkowej może może być jakimkolwiek numerem np. 1234567899000, lub najzwyczajniej w świecie pomijamy ten krok, co jest oczywiście najbezpieczniejszą formą.

 

6. Generujemy adres z Rumunii - może być google maps lub też https://www.bestrandoms.com/random-address-in-ro

 

7. Po weryfikacji wpłać z Revo, Zen lub jakiejkolwiek innej karty ok. 62-5 LEJ. Polecam zrobić sobie wymianę walut z pozycji aplikacji wyjściowej.

 

8. Po doładowaniu konta wchodzimy w sekcję nagrody na samym dole musisz wpisać kod: viON74w7TrRiHBy odbieramy natychmiast nagrodę, która przelewamy z powrotem na Revo, Zen etc.

 

WAŻNE! W oczekiwaniu na weryfikację polecam zamknąć i usunąć z procesów w tle aplikację i po 15 min zalogować się, aby dopełnić kroków. Plan standardowy jest w pełni darmowy wraz z zamówieniem karty i tutaj polecam dodać sobie już własny PL adres, aby ta karta przyszła bezpośrednio do nas. Oczywiście nie musimy jej aktywować.

 

EDIT: WPROWADZONO FEE ZA WPŁATĘ KARTĄ OK. 9,89 PLN. NA CZYSTO OK. 90 PLN.

Screenshot_20220821-122754.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

przelejesz leje aby uaktywnić premię? gość chciał mnie orżnąć, prosił o hasło i login, ale ja mu odpisałem, że na forum jest gostek z referalem. mogę użyć Twój. I tak użyję Twój, ale nie mam teraz na depozyt. odpisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rzesak napisał:

przelejesz leje aby uaktywnić premię? gość chciał mnie orżnąć, prosił o hasło i login, ale ja mu odpisałem, że na forum jest gostek z referalem. mogę użyć Twój. I tak użyję Twój, ale nie mam teraz na depozyt. odpisz

Chętnie napisałbym do ciebie na Priv ale nie mam 30 postów  😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, cryptotrader napisał:

Imbecyl który wyłudza pieniądze na revoluta , nawet nie potrafi pokazać że ma zweryfikowane konto i nie odbierał już bonusu . Żenada

Hej, obrażałeś mnie wielokrotnie w czasie rozmowy, nie miała sensu, próbowałeś wyciągnąć login i hasło. podejrzewam że wcześniej rozmawialiśmy na Facebooku z serwisu Superbet.pl

Ja chciałem żebyś przelał mi kasę na Revoluta Ty coś bredziłeś o danych karty, że nie podasz. A zrzut zamieszczam żeby się oczyścić z zarzutów.

Nie pozdrawiam

Screenshot_2022-09-06-17-25-31-252_com.westernunion.wuplus.eu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, cryptotrader napisał:

@rzesaknic nie chciałem wyciągnąć sam po prosiłeś czy pomogę z depo . Jesteś zwykłym naciągaczem i tyle

Ty jesteś wyłudzaczem kont i haseł. Po to są hasła i konta żeby ich nie podawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rzesak napisał:

Ty jesteś wyłudzaczem kont i haseł. Po to są hasła i konta żeby ich nie podawać.

Zawsze można zmienić na inne , a poza tym przychodzi Ci kod na nr telefonu więc i tak nic się nie zrobi .  Po co mi twoje konto? Rozpetales jakąś gó**o burzę pod tym postem nie wnosząc nic do tematu 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o wyłudzenie danych, raczej zabezpieczenie hajsu, ale to działa w dwie strony. Jasno powinieneś powiedzieć @cryptotrader, że zrobisz za kogoś depo ale pod warunkiem możliwości zalogowania się na konto tej osoby co jest chu.... opcją, druga to kwestia zaufania a jak nie masz dobrego statusu to jak zaufać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, kil4 napisał:

Tu nie chodzi o wyłudzenie danych, raczej zabezpieczenie hajsu, ale to działa w dwie strony. Jasno powinieneś powiedzieć @cryptotrader, że zrobisz za kogoś depo ale pod warunkiem możliwości zalogowania się na konto tej osoby co jest chu.... opcją, druga to kwestia zaufania a jak nie masz dobrego statusu to jak zaufać.

Jakiego statusu😝 dobra koniec tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się