Skocz do zawartości


https://b

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownicy portfela Blockchain.com pamiętają, że na tym portfelu miały miejsce 2 airdropy.  Jednym z nich był Stellar (XLM) Airdrop. Wszyscy zweryfikowani użytkownicy portfela otrzymali 25 lub 50 $ w XLM, kolejnym airdropem był STX. Każdy zweryfikowany portfel miał dostać 10 $ w STX. Ale salda STX nie można było przenieść. Teraz wszyscy użytkownicy mogą przenieść swoje STX do portfela HIRO. I tu miła niespodzianka - dostajemy 100 STX o wartości ok. 50$.
Krok po kroku:
1️⃣ Pobierz portfel STX stąd https://www.hiro.so/wallet

2️⃣ Idź do portfela blockchain.com https://login.blockchain.com/#/security-center/basic i przepisz frazę zapasową (seed - 12 słów )

3️⃣ Zainstaluj portfel STX   i wybierz „i have already wallet”

4️⃣ Wprowadź swoje 12 wyrazów i ustaw hasło 

5️⃣ Teraz możesz zrobić ze swoimi 100 STX co chcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Ja spróbowałem zainstalować aplikację na Windows 7 32-bit i nie da rady. Przez to mi airdrop przepadnie. Jestem starym użytkownikiem Blockchain, pierwszego airdropa odebrałem w XLM a tego nie odbiorę. Nie mają jakieś apki mobilnej ewentualnie pomysł jak odpalić to co jest na Androidzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, xeroboj napisał:

Jak chcesz to mogę tobie pomoc przelaniu tego na coinbase. Pisz na email ponocce@o2.pl, lub tutaj jeśli chcesz 

Edit:apki nie ma, trzeba robić na kompie. Pozdrawiam

Edit2:to kwestia niecałych 20minut i gotowe. 

Edit3:jeśli jesteś zainteresowany moja pomocą mój numer telefonu podam tylko w email. Pozdro

Zainstalowany Portfel na Windows 10 chyba 64 buty. W każdym razie po zaimportowaniu serca 0 STX w portfelu. Zrobiłem wszystko, tak, jak opisano w pierwszym poście. Moje konto widocznie się nie kwalifikuje do odebrania darmowych tokenów. To dziwne, bo z informacji wynikało, że, jak otrzymałem 50$ w XLM tobSztX też, ale nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.02.2021 o 22:57, mtszkbs018 napisał:

@Karaba raczej nie ale zawsze możesz sprawdzić 🤐 Do 28 lutego można odebrać i wysłać STX po 28 przepadną

 

Jak przepadają? Z portfela Stack Wallet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdę to ci wyśle  a zresztą co to ma za znaczenie , można odebrać te tokeny z portfela stx i wysłać na giełdę albo na trust wallet czy tym podobny portfel . Ja bym tam nie ryzykował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ma znaczenie bo mam już odebrane. Sprzedam je za 5$-6$ a nie teraz. Pierwsze słyszę o tym, że STX przepadają po 28 lutym. Prześlij ten link jak znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo optymistyczne podejście , skoro już odebrałeś to po co drazysz temat :D Poczytaj trochę znajdziesz informacje a jak nie to zawsze możesz spowrotem stx wysłać na hirowallet czy jak on się tak zwał i sprawdzisz czy przepadną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się