Skocz do zawartości


https://b

smika

CHAT KONKURSOWY VII EDYCJI LIGI TYPERÓW

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, smika napisał:

Od kiedy to sie człowieku na priv takie rzeczy robi.Od tego jest chat konkursowy

 nic się nie stało po prostu napisałem tak bo nie wiedziałem że na na chat można i tak już się gościu zajął tematem,człowieku.😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

@Rakieta6666 nikt nie jest idealny a napewno nie ja bo po pierwsze w czasie konkursu wyskoczyły mi niespodziewane dwie rzeczy a po drugie tą edycje prowadziłem sam a uwierz mieć nawet 20 graczy jest co robic.Liczy sie efekt koncowy że nagrody bedą wypłacone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, smika napisał:

@Rakieta6666 nikt nie jest idealny a napewno nie ja bo po pierwsze w czasie konkursu wyskoczyły mi niespodziewane dwie rzeczy a po drugie tą edycje prowadziłem sam a uwierz mieć nawet 20 graczy jest co robic.Liczy sie efekt koncowy że nagrody bedą wypłacone.

spoko wiem ze jest co robić dlatego było sporo kolejek do zliczenia dlatego proponowałem by od 8 do 12 kolejki forumowicze sobie zliczyli każdy swoje i wtedy tabele by się zrobiło, ale zajął się

OfRivia i chwała mu za to i podziękowania.😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, smika napisał:

Jak możesz po ostatniej kolejce zrob tabele a ja i tak dokładnie sprawdze.

Co do @Kujawiak02 niestety ale typ nie przejrzysty.

 

 

 

 

Okej, jeśli oprócz Ligi Europy nie ma dzisiaj jakichś późniejszych typów to przed północą ją dodam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki @OfRivia za tabele.Czekam na reklamacje co do tabeli do wieczora .Potem wysyłam nagrody.Pisałem ze nagrody za aktywnosc nie bedzie ale przyznam nagrody uznaniowe a kto je dostanie z uzasadnieniem napisze wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą nagrody uznaniowe odemnie mogę teraz wypłacic bo nie mają one wpływu na tabele.Aż pięc osób otrzymuje odemnie skromne psc 20zł ;

 

@Mario777

@Marcios

@rjastrzab 

 Te trzy osoby za podejscie do konkursu ,traktowanie jak zabawe konkurs bez spiny.

 

Czwarta nagroda to dubluje nagrode czyli @jolanka.Masz kobietą za przeproszeniem  jaja i wolę walki .Długo ci nie szło a nagle miejsce premiujące bonem

 

Piąta nagroda uznaniowa i dla mnie nr 1 to @huge83.Proszę spojrzec nie tylko w tej edycji ale innych jak czytelne i przejrzyste są jego typy. @huge83 może dasz rade innym jak to robisz czy kopiujesz czy wklejasz he he.Szacun.

 

Wysyłam te nagrody teraz i prosze tu w temacie o potwierdzenie otrzymania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby była pewnosc że nie bedzie reklamacji to juz teraz moge wypłacic nagrody za podium oraz administracja by wysłała tez nagrody .Ale mysle że tak do 19 -20 jak nie bedzie reklamacji dostaniecie nagrody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie nagrody wysłane na PW, Proszę o potwierdzenie. Gratulacje dla wszystkich uczestników oraz dziękuje zliczającym za poświęcony czas. Mam nadzieje ze po nowym roku wystartujemy z VIII edycją która przebiegnie perfekt bez problemów. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też potwierdzam otrzymanie nagrody. Dzięki i za nią i ogólnie za cały konkurs wszystkim organizatorom i uczestnikom 😀 Podziękowania zwłaszcza dla @smika że mimo nieprzewidzianych sytuacji chciało mu się dokończyć konkurs. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OfRivia dobrze napisałes nieprzewidzianych sytuacji.Sumienie by mi nie pozwoliło nie wypłacic wam nagrod.Jak bedzie kiedys kolejna edycja to postaram sie o zaufanego pomocnika ktory w razie takich wypadkow ja miałem bedzie prowadzil konkurs(oczywiscie nie zadaro) a ja reszte sprawdze i wypłace 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za otrzymane nagrody, wszystko jest ok :)

@smika zawsze staram się podawać przejrzyste typy, aby podliczający nie musiał tracić zbyt wiele czasu na szukanie wyniku danego zdarzenia :) Oczywiście kopiuj/wklej ma tu także swój udział :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się