Skocz do zawartości


https://b

smika

CHAT KONKURSOWY VII EDYCJI LIGI TYPERÓW

Rekomendowane odpowiedzi

     

         

Gdzie jest moderator, znowu kombinuje!! tabeli brak jak obiecywał, tematy zamiast wystawić na 2-3 kolejki jak robił na początku,to wystawia jedną, potem się okaże ze konkurs się przedłuzy.Niektórzy akurat może czasu nie będą mieli w następnych dniach i nie za typują, więc wystaw kolejki do końca i tabelkę zrób bo masz zaległości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smika już jest 22 prawie a temat do typowania na niedzielę dalej nie założony, jak typerzy mieliby podać swoje typy?

Może załóż ostatnie 3 tematy hurtem na poniedziałek, wtorek oraz środę.

Tabelka będzie na koniec konkursu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godz 13'10

 

Kto jest online?   49 użytkowników, 0 anonimowych, 54 gości (Zobacz pełną listę) jak na dłoni widać smika jest na forum ale konkurs olewa nie ma tabeli i tematów na następne kolejki, admini niech ktoś to ogarnie

nieznajomy7712

nicram070190

zuzka

Uasq

ANZELMO

Alfonso Perez

nieglowicz

bizilla

skitels

eg0nik

rjastrzab

andrzej76

keyno

Tomi1971

bester91

Budynkisiel

rekin

BasiorSLU

Hampi

edison132

Profesor10

Bingbot

Marcios

lomo413

jubey

linuuu

poncyliusz13

kenet

bumbumbam

smika

dragunow1982

krzaki99

Endriu

piterus_81

agassi82

suchy2135

twosmileed

Slimek123

przemolegia7

knotek

gregor5551

kuraerror

Googlebot

Chrome

mattixcom

marcin87191

karo74

Safari

YandexBot

astek

zip1989

paurodzen

paulus377

mexicomen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załozyć tematy na 3 kolejki ostanie najlepiej juz od wtorku czyli kolejka wtorek ,środa , czwartek , każdy sam niech rozliczy swoje posty przez opcje wyłacznie ``cytuj``.

tylko teraz problem bo tabele by trzeba by zrobic i podliczenia z kolejek 8 do 12 , ale tez nie problem sami rozliczamy poprzez cytuj , potem kazdy podliczy sobie sobie pkt od kolejki 8 do 12 i wtedy można było by juz z sumowac punkty i tabelkę do 12 kolejki podliczyc,kazdy forumowicz może sprawdzić jeden drugiego by jakiś przekręt nie był zrobiony, ale uczciwi tu są i nie powinno być problemu [no jakiś błąd może się zdarzyć ale to zawsze poprawka korekta] i powinno być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja   dla biorących udział w konkursie.Po wcześniejszej konsultacji z adminem gregor5551

postanawia się;
jeżeli smika sie nie pojawi do dziś wieczór i nie wznowi tematu to każdy forumowicz z konkursu podlicza sobie od kolejki 8 do 12 tej wtedy będzie można tabele  wstawić.Czas na podliczenie swoich postów z kolejek  8-12 macie do czwartku włącznie, kto nie podliczy swoich postów nie będzie brany pod uwagę w konkursie. kolejki 13,14,15, można sobie na bieżąco podliczać a całkowite podliczenie ostatnich kolejek wykonać do  niedzieli do godz;18;00.Jak podliczycie swoje posty z danych kolejek postaram się każdemu z sumować zdobyte punkty i zrobić tabelkę po 12 kolejkach . Zakończenie konkursu nastąpi po 15 kolejce czyli w czwartek.Czym szybciej rozliczymy swoje posty będzie można temat zakończyć i podsumować

konkurs tzw ostateczne wyniki  jak najszybciej.Podliczamy wyłacznie opcją  ``cytuj``

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podliczcie sobie swoje posty kolejki każda osobno cytując i po 12 kolejce podajcie sumę punktów od 8 do 12 kolejki razem , to potem dodam te punkty do kolejki 7 co jet tabela i sie to z sumuje .Sam mam problem nie widzę u siebie możliwości cytowania,czekamy na admina co odpowie w tej sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No podliczy

7 minut temu, nicram070190 napisał:

ludzie tutaj piszą że nie mają czasu oddac typu a ktoś bedzie liczył swoje typy?:D ja mogę podać ile mam już po podliczeniu kiedyś podliczyłem

podliczyć kazdy by mógł sam , ale admin jednak chce by jedna osoba to zliczyła.5 kolejek teraz wynikow szukac sporo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, nicram070190 napisał:

wpisując w google bedzie wyskakiwał ostatni pojedynek ja tak sprawdzalem swoje strasze typy

To ja wiem o tym.Tylko szperać 20 osobom za 5 kolejek trzeba, zobacze co admin mi odpisze dam znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gregor5551 napisał:

Wzorem poprzednich edycji musi jasna osoba podliczyć daną kolejkę i opublikować  tu -> https://bezdepozytu.net/topic/2643-klasyfikacja-vii-edycji-ligi-typerów/

 

 

53 minuty temu, Rakieta6666 napisał:

Podliczcie sobie punkty swoje za kolejki 8-12 i pdeslijcie mi na PW do czwartku <Jak wam problemu to nie sprawi 😀wtedy tabelke sie uzupełni

Jeśli admin da zielone światło ja bym mógł to podliczyć jeszcze dzisiaj niż każdy by musiał wysyłać z wcześniej podliczonymi swoimi typami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, OfRivia napisał:

 

Jeśli admin da zielone światło ja bym mógł to podliczyć jeszcze dzisiaj niż każdy by musiał wysyłać z wcześniej podliczonymi swoimi typami

Super, zacznij podliczać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabela po 14 kolejce dodana ale mam dwa niejasne typy i możliwe że zostanie jeszcze skorygowana.

 

@Kujawiak02 miałeś w tej kolejce taki typ: "Bayer 04 Leverkusen - Juventus Turyn
Zakłady na połowę, drużyna 2: Tak
2.15" 

Mógłbyś dokładnie napisać co on oznacza bo sam się pogubiłem z tym trochę 😀

 

@Budynkisiel miałeś typ "Notwane - Molepolole City Stars
Typ: X@3.06"

Z tym że z tego co widzę jest to mecz który ma się odbyć jutro tj. 12 grudnia a w regulaminie edycji ligi który napisał smika jest takie coś ".Mecze przełożone,odwołane,krecze itd to 1pkt. ale jak gracz zobaczy że mecz odwołany itd .może podać typ zastępczy.". Nie dopisałem go za 1punkt bo nigdzie nie znalazłem informacji że został przełożony i wychodzi na to że podałeś mecz na złą kolejkę. Chyba że został przełożony a tego nie znalazłem więc mógłbyś też dać znać co było konkretnie z tym meczem? xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi ze druzyna 2 wygra 2 połowę czyli juve,chyba żle skopiowałem ale czy ma to wpływ na konkurs, jak policzysz to policzysz ,Moja strata trudno jak zaliczysz to ok jak nie nie będę robił problemu z tym 😉 może na drobne sie załapie, ale jeszcze kolejka w grze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najlepiej jak któryś z adminów lub smika powie co zrobić z tym typem bo jesteś w okolicach 13 miejsca i może zaważyć ten typ na pozycji a ja miałem tylko policzyć punktację i nwm co z tym zrobić 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, OfRivia napisał:

To najlepiej jak któryś z adminów lub smika powie co zrobić z tym typem bo jesteś w okolicach 13 miejsca i może zaważyć ten typ na pozycji a ja miałem tylko policzyć punktację i nwm co z tym zrobić 😀

Jak możesz po ostatniej kolejce zrob tabele a ja i tak dokładnie sprawdze.

Co do @Kujawiak02 niestety ale typ nie przejrzysty.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.12.2019 o 13:15, Budynkisiel napisał:

godz 13'10

 

Kto jest online?   49 użytkowników, 0 anonimowych, 54 gości (Zobacz pełną listę) jak na dłoni widać smika jest na forum ale konkurs olewa nie ma tabeli i tematów na następne kolejki, admini niech ktoś to ogarnie

nieznajomy7712

nicram070190

zuzka

Uasq

ANZELMO

Alfonso Perez

nieglowicz

bizilla

skitels

eg0nik

rjastrzab

andrzej76

keyno

Tomi1971

bester91

Budynkisiel

rekin

BasiorSLU

Hampi

edison132

Profesor10

Bingbot

Marcios

lomo413

jubey

linuuu

poncyliusz13

kenet

bumbumbam

smika

dragunow1982

krzaki99

Endriu

piterus_81

agassi82

suchy2135

twosmileed

Slimek123

przemolegia7

knotek

gregor5551

kuraerror

Googlebot

Chrome

mattixcom

marcin87191

karo74

Safari

YandexBot

astek

zip1989

paurodzen

paulus377

mexicomen

Chłopie jakim cudem jestem online jak pare dni nie byłem na necie?Mam tyle zaległosci w sieci ze powoli ogarniam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.12.2019 o 09:39, Rakieta6666 napisał:

Podliczcie sobie punkty swoje za kolejki 8-12 i pdeslijcie mi na PW do czwartku <Jak wam problemu to nie sprawi 😀wtedy tabelke sie uzupelnie

Od kiedy to sie człowieku na priv takie rzeczy robi.Od tego jest chat konkursowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się