Skocz do zawartości


https://b

Capo

Jetbull - 20zł na slocie Hockey Madness

Rekomendowane odpowiedzi

728x90_madness_pl.gif

 

 

20 zł za darmo na slocie Hockey Madness

 

Gorączka olimpijska osiąga punkt wrzenia, a przed hokejowym szaleństwem nie obronił się nawet <a target="_blank" href="https://affiliate.jetbull.com/click.do?ba=0&bo=3000519&p=723&s=0&sb=0&l=0&ps=1&at=8930&code=e9483c84b2a078a54bc69085d7a5b000"><b>Jetbull</b></a>. Dlatego wszyscy klienci otrzymają 20 zł za darmo przeznaczone na grę na slocie Hockey Madness. Zaloguj się na swoim koncie, a bonusowa kwota będzie do Twojej dyspozycji. Życzymy dużo szczęścia!

 

zal.gif

 

728x90_madness_pl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Ukryte

Kolego wbij na tą grę i kliknij na grę za pieniądze i tam na górze powinieneś mieć Hockey Madness Login Bonus klikasz w to i grasz :)

 

Ps. nie wiem co jest grane ale ja otrzymałem tylko 5 ;/ być może dlatego że grałem tam kiedyś w euro i tak miałem w ustawieniach? Dziwne ale już mi się nie chce tego dochodzić. Gra daje nieraz ale ogólnie skąpo.

Odnośnik do komentarza
być może dlatego że grałem tam kiedyś w euro i tak miałem w ustawieniach?

 

Tak, np. w funtach brytyjskich wartość tego bonusu wynosi 4.5GBP :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryte
Kolego wbij na tą grę i kliknij na grę za pieniądze i tam na górze powinieneś mieć Hockey Madness Login Bonus klikasz w to i grasz :)

 

Ps. nie wiem co jest grane ale ja otrzymałem tylko 5 ;/ być może dlatego że grałem tam kiedyś w euro i tak miałem w ustawieniach? Dziwne ale już mi się nie chce tego dochodzić. Gra daje nieraz ale ogólnie skąpo.

 

klikam ale nie ma tam opcji tej co napisales.czekam na odp od supportu ,najwyzej dam sobie spokoj,to tylko 2 dyszki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się