Skocz do zawartościrekin

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  30
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. rekin

  Jetbull - Otrzymaj az do 400zł za darmo !!!

  Może cosik trafię
 2. rekin

  Jetbull - 20zł na slocie Hockey Madness

  również dostałem piątaka, mimo, iż mam walutę PLN, no, ale niestety nic nie dała :-x
 3. rekin

  Scandicbookmakers - 100% up to 200E

  Kwota? Bonus + depozyt czy tylko sam bonus. Wie ktoś może? Strasznie kusi mnie wpłacić, podobają mi się korzystne warunki tego bonusu (obrót BJ )
 4. rekin

  Pacific Poker - Fast Track to VIP

  staram się, cel do końca marca zrobić status VIP
 5. rekin

  Kawały, dowcipy, oby były śmieszne :D

  Pewna londyńska firma zamieściła w prasie ogłoszenie o prace. Odpowiedziały na nie trzy osoby: Niemiec, Francuz i Hindus. Komisja przeprowadzająca rozmowę kwalifikacyjną chcąc sprawdzić poziom znajomości języka angielskiego u kandydatów, poleciła, aby każdy z nich ułożył zdanie, które zawierać będzie trzy słowa: green, pink i yellow. Na pierwszy ogien poszedł Niemiec: - When I wake up I see yellow sun, green grass and I think to myself that will be wonderful, pink day. Jako drugi był Francuz: - When I wake up I put my green pants, yellow socks and pink shirt. Na koniec Hindus: - When come back home I hear the telephone green green, so I pink up the phone and say: Yellow!
 6. rekin

  Bajery (śmieszne stronki, fotki, filmiki itd.)

  fajna gierka: http://cda.pl/gry-online/5/wcywilizacji.php
 7. rekin

  Kawały, dowcipy, oby były śmieszne :D

  Na Uniwersytecie Jagiellońskim bylo czterech bardzo dobrych studentów, radzili sobie świetnie na wszystkich egzaminach i testach. Zbliżał się egzamin z chemii, miał być w poniedziałek o 8.00, wszystkim z ocen wychodziła 5. Byli tak pewni siebiezż przed egzaminem zdecydowali poimprezować u kolegów z uniwersytetu w Poznaniu. Było super, ale zapili ryja w weekend i jak zasneli w niedziele po południu, obudzili sie w poniedziałek koło 12.00. Na egzamin oczywiście nie zdażyli postanowili zabajerować profesora. Tłumaczyli się, że w weekend pojechali do kolegów na uniwersytet do Poznania, aby pogłębić wiedze i wymienić doświadczenia. Niestety w drodze powrotnej gdzies w lasach złapali gumę, nie mieli koła zapasowego i długo nie mogli znaleźć nikogo do pomocy. Dlatego niestety przyjechali dopiero koło południa. Profesor przemyślał to i mówi: - OK możecie przystąpić do egzaminu jutro rano. Studenci zadowoleni, że się udało go zbajerować, pouczyli się jeszcze trochę w nocy i na drugi dzień przyszli jak zwykle pewni siebie. Profesor posadził ich w czterech osobnych pokojach, zamknął drzwi, a asystenci rozdali pytania. Cały test był za 100 punktów. Na pierwszej stronie było zadanie za 5 punktów, które wszyscy rozwiązali bez wysiłku. Na drugiej stronie było tylko jedno pytanie za 95 punktów: - Które koło?
 8. rekin

  Kawały, dowcipy, oby były śmieszne :D

  Turysta w Zakopanym wchodzi do knajpy, siada przy barze i pyta: - Barman, co polecisz dziś do picia w ten deszczowy dzień? - Ano, panocku, drink "Góracy"! Odpowiada barman. - Jak to "Góracy", co to jest?! Barman na to: - Widzicie, biezemy sklanecke wina...no moze być dwie...góra cy i wlewamy do garnka. Potem biezemy sklanecke piwa...no może być dwie...góra cy i wlewamy do tego samego garnka. Następnie sklanecke wódecki...moze dwie...góra cy i wlewamy do tego samego garnecka. Na koniec biezemy sklanecke koniacku...no moze dwie...góra cy i wlewamy do garnecka. Garnek stawiamy na ogniu i miesając, gzejemy cas jakiś. Później nalewamy i pijemy sklanecke... moze dwie...no góra cy. Po wypiciu wstajemy...robimy krocek...moze dwa...no, góra cy!
 9. rekin

  Sportingbet - 600 PLN

  Niestety taśmy się nie da, tylko singla, a więc zagrałem na Bordo po 1.4, na czysto mogę mieć 240zł ;-)
 10. rekin

  Sportingbet - zakład bez ryzyka 100zł

  hehe, taki właśnie zagrałem :!: Lubie tego typu promocje, moge wyjsc na czysto 5 stow, albo dostane druga szanse i zagram AKO 3 i moge wyjsc stoweczke do przodu ;-)
 11. rekin

  Sportingbet - 600 PLN

  Dzieki, mam już freebet na swoim koncie Zaraz skleje jakas tasme
 12. rekin

  Sportingbet - 600 PLN

  Nie otrzymałem jeszcze freebetu, zaraz do nich napisze mail :oops:
 13. rekin

  2 EUR - Meridianbet

  Bym dał dwa remisy, kurs byłby min 9 i już może byłoby 18E. Oba mecze ciężkie i każdy wynik mozliwy, zycze powodzenia
×
×
 • Dodaj nową pozycję...