Skocz do zawartości


https://b

smika

CHAT KONKURSU III EDYCJA LIGI TYPERÓW

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na fonie o który typ chodzi że niby nie ma w ofercie itp sorki za błędy jak coś ale słownik mi si...wtrąca Smika dostałeś moje PW ? Tak jak pisze typ na Tampe trawiony kara obustronna 5 minutowa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Jak naj bardziej trafiony i prosty do zrozumienia mam go w scenach bo zagrałem jak coś to wrzucę chodzi o to że w każdej kwarcie suma pkt musi wynieść więcej niż 44 punkty obu drużyn może być jednej tu był problem tylko w 1 niskiej i takie zakłady są łatwo się je szuka panowie a naj na komórce o mi mają taką ofertę że...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziwne bety ta są ze Harden musi rzucić 30 pkt i mieć więcej niż 7 zbiórek a takie Gey Rudy musi mieć over 18 pkt i 6 zbiórki plus że w meczu musi być over 200 takie bety ma 1xbet w swojej ofercie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sposora nagród to oni się nie nadają z powodu swoich warunków...ale pisanie że są do du*y bo...myszka strona itp to...każdy ma takie prawo oferta i kursami miażdżą wszystkich ale jest pewne ale...ktoś woli grać 1x2 proste nie gra ale tutaj prosta matematyka i znajomość podstawowych zasad w grach się kłania nie ma żadnych dziwnych betów...Smika a co się stało z Sebo żyje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smika któryś z zespołów musi strzelić gola w osłabieniu jak będzie kara czy to 5 minutowa czy 10 czy za niesportowe czy zwykła 2 minutowa ktoś gra z przewagą 5-4 5-3 i ta z mniejszą ilością graczy drużyna drżała gola obopólne wykluczenia się nie liczą czyli może być końcówka meczu grają 5-4 do tego wycofują bramkarza i grają 6-4 bo gonią wynik bo jest 3-4 i tamci lądują gola do pustej albo kontre normalnie na livscore.com zawsze pisze przy bramkach pw- pawer pley gra w przewadze i sh- gol w osłabieniu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, rafik89 napisał:

przedluzamy konkurs do 15 kolejek czy jutro konczymy kto jest za 

Chyba poprzestanie sie tak jak jest w regulaminie na 10 kolejkach bo malo juz osob typuje i nastepna edycje w przyszlosci mozna zrobic na 15-20 kolejek ale decyzja ostateczna nalezy do wiekszosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się