Skocz do zawartości


https://b

smika

CHAT KONKURSU III EDYCJA LIGI TYPERÓW

Rekomendowane odpowiedzi

     

         

Można zmienić bukmachera jeśli chodzi o kursy - na tym 1xbet trudno się szuka a tu chyba nie o to chodzi. Powinno być wyraziście i sprawne wyszukanie danego zdarzenia.  

 

Nie widzę w koszykówce typów HT-FT to też może być dla mnie problem do typowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt strona chodzi ciężko ale oferta jest mega najeżdżasz na dana ligę zespól Nba czy co tam preferujesz i masz ikonkę do rozwinięcia tam ci wszystko pisze co grasz co chcesz najlepiej na tel dobra aplikacja bo strona dramat muli i w 1 kolejności idą zakłady live a potem niżej jest pasek z normalnymi dyscyplinami zdarzeniami do grania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze z NBA mają ht-ft a tak po za tym to raczej nie ma - tak na szybko jeszcze raz teraz luknąłem. Z czasem się przyzwyczaję do tego buka ale pierwsze wrażenie to była masakra w porównaniu z innymi jakimi miałem do tej pory do czynienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem jakim cudem wczoraj dodałem typy na 11.03, było późno i byłem zaspany.
Zwracam się z uprzejmą prośbą o umożliwienia typowania dwóch kolejnych meczów na jutro w ramach 6 kolejki i rozliczenie dwóch jutrzejszych meczów w ramach 5 kolejki.
Jeśli to niemożliwe to typy z 5 kolejki przepisuję na 6.
Wszystko w rękach organizatorów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Revanthor za wysokie kursy dajesz.Maksymalny kurs to 7.0.

 

Z racij tego ze gdzies zaginol @seboafc91 ktory prowadzil klasyfikacje kolejka po kolejce czy jest ktos kto dysponuje troche wolnym czasem i by podawal klasyfikacje?Z gory serdecznie dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jutro lub jeszcze dzisiaj się pojawi - jeśli nie to jutro będziemy się martwić :-] Nawet ja jak będę mieć trochę czasu jutro wieczorem to zliczę wszystkie kursy typujących do 7 kolejki włącznie żeby nie zostały duże zaległości i każdy sobie sprawdzi czy się zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, smika napisał:

@Revanthor za wysokie kursy dajesz.Maksymalny kurs to 7.0.

 

Z racij tego ze gdzies zaginol @seboafc91 ktory prowadzil klasyfikacje kolejka po kolejce czy jest ktos kto dysponuje troche wolnym czasem i by podawal klasyfikacje?Z gory serdecznie dziekuje

a to już niewazne w takim razie, gdzieś mi się w głowie uroiło że 7.5 maksymalny i taki wybierałem :D to tak czy siak typy będą zdyskwalifikowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kenet zeby typ w meczu roma-szachtar wszedl to musi byc X i ponizej 3.5 gola a wiec musza byc trafione obie opcje.

Tak samo w meczu Man utd-Sevila .Man musi wygrac 1-0 lub 2-0 zeby typ wszedl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez zalicz.Do rana zanim bedziesz robil tabele powinni rozegrac mecz.Chyba ze sie odbedzie jutro w dzien to zgodnie z regulaminem mozna potraktowac to jako mecz przelozony i wtedy 1 pkt.

Ale narazie poczekaj do rana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Austria Finlandia godz 17;30

SaiPa - Lahti Pelicans typ 2 (pierwsza tercja) kurs 3,20

Assat - Lukko typ 2 (pierwsza tercja) kurs 4,18

 

Miało być Hokej Finlandia :) prosze o poprawienie chyba że może zostać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sam do konca nie wiem bo w ofercie 1xbet nie ma w opcjach kary 5 min tylko ta podstawowa 2 min i z jednej strony typ nie trafiony bo gol padl po karze a z drugiej strony typ mozna uznac bo mowa o karze 2 min .

Moze jak sie pojawi ANZELMO niech sam sie wypowie bo byc moze gral to na kuponie w realu i bedzie wiedzial jak buk 1xbet to rozpatruje

 

@rafik89 sprobóje sie dowiedziec na LC w 1xbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rafik89 typ ANZELMO jest niestety nie uznany.Takie info dostalem od pana Jacka na LC.Jak ktos nie wierzy to moze sam sie skonsultowac na LC  z nimi .

Nawet podawałem o jaki mecz chodzi.

 

A o przedłużenie konkursu o 5 kolejek to mogą sie zgodzic ci tylko co mają małe szanse na podium bo ciężko zmieniac regulamin konkursu na kolejke lub dwie przed koncem.

Ostateczne decyzje należą do administracij jako glównego sponsora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za zamieszanie ale jeszcze dokładniej sie dowiadywałem na LC W 1xbet o ten mecz i jednak typ @ANZELMO jest trafiony bo mowa jest o karze 2 min a nie 5 mintutowej a więc w takim razie typ trafiony.

Kara 5 minutowa nie jest brana pod uwage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem się @rafik89 jeszcze dokładniej dowiedziec co i jak z tym typem żeby nikogo nie skrzywdzic z decyzją o zaliczeniu typu tym bardziej ze @ANZELMO walczy o 1 miejsce i informacja o tym typie musiala byc dokladnie sprawdzona.A więc typ jak najbardziej trafiony i sorry za zamieszanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten z hokeja to trafiony kurs.A ten z kosza po kursie 1.90 to nie wiem bo nie rozumiem o co chodzi w tym typie bo troche to zakrecone.Narazie poczekaj.Anzelmo sie napewno pojawi jeszcze z typami na jutro bo on widze ze pozno typuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się