Skocz do zawartości


https://b

keyno

Klub Aktywnych - Klub dla zasłużonych użytkowników forum

Rekomendowane odpowiedzi

     

         

a widziales ten zapis? This bonus is applicable for only 30 customers. When it reach the limit, the bonus will finish. You will not be granted it after termination chyba szybko sie skonczy :) wyglada na to ze konkurencja nawet nie powacha tego promo :ok: i juz obrot podniesli wiec warto byc klubowiczem lub poprostu bystrzakiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z wypłatami nie wiem, ale promo ma super parametry :piwo1:

Piszcie jak tam u Was gra się potoczy, ja spłynąłem momentalnie na stawce 0.90⏠bez praktycznie żadnej wygranej :wstyd:

Faktycznie ten zapis o możliwości aktywacji 30 bonusów jest ciekawy, ponieważ trzeb mieć w tym przypadku dobrego farta i dobre źródło informacji, tj. keyno :smiech:

Powodzenia wszystkim klubowiczom!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi jest przykro.Jako druga zapisałam sie do tego klubu walczyłam jak lwica o złe opinie na temat tego co robisz (klub)w poście 14.02 i nie dostaje nigdy info o promo bo nie mam tych zakichanych postów wystarczająco dużo .Czy ja mam wpisywać bezsensowne uwagi lub komentarze żeby sobie posty dobijać.Smutne :( że walka o lepsze forum legła w gruzach przynajmniej dla mnie.Pozdrawiam

 

[ Komentarz dodany przez: devil22: |26 Sie 2016|, o 12:28 ]

jeżeli, naprawde by Ci tak zalezalo na forum to 150 postow to szybko bys nabila. A jakos musimy wybadac forumowicza po ostatnich kretach. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bizilla widze ze jestes na forum od 2014 r.to by ci od tego czasu wystarczylo zebys co trzeci dzien napisala chociaz 1 post i bylo by sie juz w klubie

Teraz pewnie przez jakiegos kreta keyno znowu podniesie liczbe postow i znowu bedzie ciezko sie dostac.co sie zblizam to kret sie wynurza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak masz racje ale tak jak pisałam wcześniej po co zaśmiecać zbędnymi postami forumđ

 

[ Komentarz dodany przez: devil22: |26 Sie 2016|, o 12:32 ]

zasady sa nie zmienne i nie kontynuujmy tematu zbednymi informacjami.kolejne beda usuwane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprosze na priv.jestem w miare aktywny na forum

 

Aby ubiegać się o zaproszenie należy:

- posiadać konto na forum od co najmniej 5 miesięcy.

- mieć na swoim koncie co najmniej 150 postów.

Czy teraz moge juz ubiegac sie o zaproszenie do klubu Keyno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moge uzyskać dostęp do klubu Keyno ? posiadam ładną promocję bez depozytu

 

podaj promo na pw :ok:

 

[ Komentarz dodany przez: gregor5551: |20 Wrz 2016|, o 15:06 ]

Nie posiada 50 postów niech prześle na email do Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się