Skocz do zawartości


https://b

keyno

Klub Aktywnych - Klub dla zasłużonych użytkowników forum

Rekomendowane odpowiedzi

     

         

Trochę techniki i się człowiek gubi :P przed chwilą sprawdzalem i bez problemu możesz sobie wybrać nawet Uzbekistan ;) a sprawdzałem na comodore 64 więc sprzęt też nie gra roli :P poprostu chyba nie tym okiem paczysz i dlatego nie widzisz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak comodore to zawodny sprzet ;) macie racje jakbym mial amige to moze by przeszlo a tak to kazdy kto zalozyl konto ma krajina Slovak Republic :P comodore nie wychwycilo tego bledu podczas zakladania konta myslac ze jak sie zmienia nr tel na pl to kraj tez sie zmienia automatycznie a tu zonk :krzeslo: ale co tu sie dziwic jak comodore ma windows 87 z kasety fv ;) nawet nie zwrocilem uwagi a teraz wchodze w moje konto i dane a tam ze jestem slowak :krzeslo: kto ma konto niech sprawdzi pewnie taki nr nie przejdzie podczas weryfikacji :P chyba ze ktos jest kolega krecika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie marudzicie tylko stwierdzacie fakty :P a browar mu sie nalezy z kawal dobrej roboty ktora tu robi :piwo1: chcial dobrze ale nie wyszlo nikt nie ma przeciez pretensji :) tez zakladajac konto nawet nie zauwazylem jaki mam wpisany kraj :) a warto to wyjasnic zeby ktos kto tez nie zauwazyl nie zdziwil sie pozniej jakby chcial wyplacic :) promka fajna szkoda ze nie dla nas ale i tak szacun dla keyno za wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne to wszystko bo nawet szwedzi grają w tym kasynie

 

Hade mejl frĂĽn (Tjeckiska <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/unibet"><b>Unibet</b></a> typ) om 5 fria pĂĽ Warlords, ej insättare. När jag skulle testa Starburst sen lĂĽg där ocksĂĽ 10 fria spinn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się