Skocz do zawartości


https://b

Capo

Sprzedam/Zamienie/Oddam

Rekomendowane odpowiedzi

     

         

Ukryte

Sprzedam bluzę <a target="_blank" href="http://record.bonniergaming.com/_PCvu_fdrWJjk9mx2SfmU_WNd7ZgqdRLk/1/"><b>Redbet</b></a> Live nowa edycja 2016r. rozmiar XL , nie wiem za ile bo jeszcze nie widzę jej w sieci. Oferty na priv

Odnośnik do komentarza
Ukryte
:uwaga:

 

Na Forum zabrania się:

 

1. Zamieszczania wypowiedzi/materiałów postrzeganych przez dowolnego moderatora jako wulgarne, obraźliwe lub jawnie szydzące z jakiegokolwiek zrzeszenia/organizacji/klubu sportowego/osoby publicznej/osoby prywatnej lub będących w konflikcie z polskim prawem.

Na forum zabrania się również używania wszelkiego rodzaju przekleństw.

 

2. Zaśmiecania działów informacjami nie związanymi z ich przeznaczeniem.

 

3. Rozpowszechniania informacji nieprawdziwych lub mogących wprowadzać w błąd.

 

4. Zamieszczania adresów/reklam konkurencyjnych/podobnych serwisów/for (reklama = natychmiastowy ban)

 

5. Stosowania w nadmiernej ilości grafiki (wiele emotów w jednym poście oraz dużych zdjęć).

 

6. Pisania dużymi literami.

 

7. Pisania postu pod swoim postem bez wyraźnej potrzeby. Jeżeli chcesz coś dopisać, kliknij przycisk "Edytuj".

 

8. Usuwania komentarzy dodanych do treści Twojego posta przez obsługę forum. Każde tego typu zachowanie będzie karane ostrzeżeniem - jeżeli takie zachowanie będzie się powtarzało to administracja zastosuje sankcję w postaci BANa

 

9. Podawania w postach (włączając shoutbox) oraz podpisach linków w postaci ref - czyli ze swoim numerem referencyjnym. Złamanie tego zakazu = bezwzględny ban. Zakaz ten nie obejmuje moderatorów, członków grupy Typer oraz Friend.

 

10. Proszenia oraz wymuszania pochwał - dawanie pochwał użytkownikom jest całkowicie dobrowolne i zabrania się pisania w postach, podpisach oraz prywatnych wiadomościach próśb o nie. Użytkownicy nie przestrzegający tego zakazu będą karani usunięciem z ich konta wszystkich pochwał.

 

11. Pisania postów (w tym shoutbox) odnośnie pożyczek. Na forum obowiązuje zakaz pożyczek. Wszelkie transakcje między użytkownikami mogą odbywać się jedynie poprzez prywatne wiadomości itp. Robisz to na własne ryzyko, a wszelkie posty związane z pożyczkami lub opiniami o pożyczkobiorcach będą usuwane.

 

12. Zabrania się handlu i przeprowadzania wymian bonami/voucherami do buków/kasyn itp. Wszelkie transakcje poprzez pw/mail/komunikatory przeprowadzasz na własne ryzyko - administracja nie zajmuje się sprawami związanymi z oszustwami w takich transakcjach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się