Skocz do zawartości


https://b

dario84d

PaidVerts !!

Rekomendowane odpowiedzi

W PaidVerts otrzymujemy wynagrodzenie za oglądanie 30 sekundowych reklam. Cały schemat programu oparty jest na tzw. punktach BAP. Punkty BAP możemy generować za darmo oglądając reklamy aktywacyjne, za które otrzymujemy już wynagrodzenie. Reklamy jakie musimy oglądać dzielą się na dwa rodzaje

 

Mamy reklamy aktywacyjne, za które otrzymujemy punkty BAP. Maksymalnie każdego dnia możemy obejrzeć 8 takich reklam, co daje nam 200 BAP dziennie.

 

Drugi rodzaj reklam, to reklamy płatne, które otrzymujemy dzięki zgromadzonym punktom BAP. Bardzo ważne jest, aby pamiętać, że jakość reklam jakie będziemy otrzymywać oraz ich ilość zależy od ilości punktów BAP jakie zgromadziliśmy. Odpowiednikiem 1000 pkt BAP jest 0,50$. Za każdym razem kiedy będziemy otrzymywać płatne reklamy nasze punkty BAP będą maleć, dlatego ważne jest, aby oglądać reklamy aktywacyjne każdego dnia.

Po uzbieraniu punktów nasze płatne reklamy będą pokazywać się w zakładce âPłatne Reklamyâ Po wejściu do zakładki Płatne Reklamy na samej górze pokazane mamy zgromadzone punkty, a poniżej dostępne płatne reklamy. Większość reklam jakie otrzymujemy są nisko płatne. Zdarzają się również takie reklamy, za które płacone są większe pieniądze nawet do 10-20 dolarów za reklamę. Takie reklamy otrzymują jednak tylko te osoby, które zgromadziły na swoim koncie bardzo dużą ilość punktów BAP.

Możemy znacząco zwiększyć ilośc posiadanych punktów BAP, a tym samym wartośc otrzymywanych reklam, kupujac reklamy w zakładce Kup Reklamy. Za jedna reklame o wartości 1$ dostajesz 3000 punktów BAP. Reklamy można kupić klikajac w zakładkę menu "Kup Reklamy". Strona w całości po Polsku.

Podaję referencyjny link do rejestracji:

https://www.paidverts.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Jak chcecie otrzymać bardziej szczegółowe informacje proszę pisać do mnie na priv.

Mogę za darmo efektywnie poprowadzić nowe osoby w tym programie.

 

screenshot2mvm.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się