Skocz do zawartości


https://b

Capo

Pokerstars - tabela liderów dla Polaków z pulą 3000$

Rekomendowane odpowiedzi

750x100.gif

 

tlb-header-pl.jpg

 

 

 

 

 

<a target="_blank" href="http://www.pokerstars.com/pl/?source=10164218"><b>Pokerstars </b> </a> jest gospodarzem największych i najlepszych internetowych turniejów pokerowych na świecie, dlatego nie ma lepszego miejsca aby pokazać na co Cię stać przy stole. Tabele Liderów Turniejów Wielostolikowych <a target="_blank" href="http://www.pokerstars.com/pl/?source=10164218"><b>Pokerstars </b> </a> to Twój sposób aby pokazać, że należysz do czołówki graczy turniejowych na świecie.

 

Za każdym razem gdy zajmiesz miejsce w najlepszych 15% spośród wszystkich graczy w zwykłym wielostolikowym turnieju, otrzymasz punkty Tabeli Liderów Turniejowych (TLB). Liczba punktów zależy od wysokości wpisowego do danego turnieju, ilości uczestników oraz miejsca na którym ukończyłeś dany turniej

 

Punkty TLB zaliczane są do trzech następujących tabel liderów:

Tygodniowa Tabela Liderów

 

Do Tygodniowej Tabeli Liderów zalicza sie 10 najlepszych Twoich wyników spośród wszystkich turniejów w których brałeś udział od godziny 00:00:00 w Niedzielę do 23:59:59 w Sobotę.

 

Gracz, który w danym tygodniu zdobędzie najwięcej punktów TLB, w następną niedzielę będzie mógł zagrać jeden na jednego przeciwko graczowi Team <a target="_blank" href="http://www.pokerstars.com/pl/?source=10164218"><b>Pokerstars </b> </a> Pro. Zwycięzca Tygodniowej Tabeli Liderów może wybrać rodzaj gry a pojedynek rozpocznie sie w niedzielę o godzinie 14:00 czasu wschodnioamerykańskiego. Początkowa pula nagród wynosi 1000$ a w przypadku gdy pojedynek wygra gracz Team <a target="_blank" href="http://www.pokerstars.com/pl/?source=10164218"><b>Pokerstars </b> </a> Pro, pula przechodzi na poczet rozgrywki w następnym tygodniu.

 

 

Miesięczna Tabela Liderów

 

Do Miesięcznej Tabeli Liderów zalicza się 20 najlepszych Twoich wyników spośród wszystkich turniejów w których brałeś udział od godziny 00:00:00 czasu wschodnioamerykańskiego pierwszego dnia danego miesiąca, do godziny 23:59:59 czasu wschodnioamerykańskiego ostatniego dnia danego miesiąca.

 

Gracze którzy zajmą miejsca w pierwszej 200 Miesięcznej Tabeli Liderów, podzielą miedzy siebie 30,000$ w gotówce, w tym 5,000$ za miejsce pierwsze. Dodatkowo, 1000 najlepszych graczy otrzyma wejściówki do comiesięcznego, darmowego turnieju TLB z pulą nagród w wysokości 20,000$.

 

 

Nowość! Tabela Liderów dla graczy z Polski!

 

Najlepsza 15ka polskich graczy w turniejach wielostolikowych co miesiąc dzieli pomiędzy siebie $3000. Więcej informacji oraz aktualny Ranking Tabeli Liderów dla graczy z Polski.

Roczna Tabela Liderów

 

Do Rocznej Tabeli Liderów zalicza się 100 najlepszych Twoich wyników spośród wszystkich turniejów w których brałeś udział od godziny 00:00:00 czasu wschodnioamerykańskiego pierwszego dnia w roku, do godziny 23:59:59 czasu wschodnioamerykańskiego ostatniego dnia w roku.

 

Zwycięzca Rocznej Tabeli Liderów wygra pięcio-przystankowy Paszport <a target="_blank" href="http://www.pokerstars.com/pl/?source=10164218"><b>Pokerstars </b> </a>. Zawiera on zakwaterowanie w hotelu, kieszonkowe i wpisowe do pięciu znaczących turniejów na żywo, sponsorowanych przez <a target="_blank" href="http://www.pokerstars.com/pl/?source=10164218"><b>Pokerstars </b> </a>. Gracze którzy zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają odpowiednio trzy-przystankowy i dwu-przystankowy Paszport <a target="_blank" href="http://www.pokerstars.com/pl/?source=10164218"><b>Pokerstars </b> </a>.

 

 

 

Jeżeli więc jesteś amatorem i masz tydzień wolnego czasu lub jesteś zawodowcem i masz czas i bankroll w sam raz na podjęcie rocznego wyzwania, to znajdziesz Tabelę Liderów Turniejowych w sam raz dla siebie!

 

 

750x100.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się