Skocz do zawartości


https://b

gregor5551

Lucky Goldfish 20 EUR Free

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.luckygoldfish.com

 

 

20€ Bez depozytu po rejestracji Obrót X 30

 

brak max cashout

 

wypłaty dochodzą do graczy

 

info:

10/01/2015 04:38 Otrzymane Interactive Gaming Entertainment Pty Ltd Przetworzone 0.00 +1010.68

Numer transakcji: 1351746767

Według kursu wymiany: 1 EUR = 4.125214 PLN

Kwota otrzymana: 245.00 EUR

E-mail nadawcy: processing@igecorporate.com

 

http://www.luckygoldfish.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

ogarnalem to, mozna grac tylko na slotach. Ugralem ponad 100 euro, co dalej ? :D juz w sensie nie bonus ;p czyli do wyplaty

 

Depo 20 Skrillem dokumenty dowód plus rachunek na adres support@luckygoldfish.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregor ile czekałeś na wypłatę i jak to w ogóle przebiegło? bonus mam już obrócony, konto zweryfikowane, depozyt zrobiony i teraz kwestia jest taka że w withdraw section widnieje że nie mam za mało forsy żeby wypłacić, napisałem maila, odpisali mi ile mogę wypłacić napisałem im że OK i teraz coś mi odpiszą czy czekam już na forsę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregor ile czekałeś na wypłatę i jak to w ogóle przebiegło? bonus mam już obrócony, konto zweryfikowane, depozyt zrobiony i teraz kwestia jest taka że w withdraw section widnieje że nie mam za mało forsy żeby wypłacić, napisałem maila, odpisali mi ile mogę wypłacić napisałem im że OK i teraz coś mi odpiszą czy czekam już na forsę?

 

Ja nie wypłacałem z tego kasyna a potwierdzenie jest od innego gracza podam Ci jego posty jak wypłacał

 

Depo 20 skrillem dokumenty dowod plus rachunek na adres support@luckygoldfish.com,potem przysłali pytania 1) Where did you first hear about luckygoldfish.com?
2) What games do you particularly like?
3) Have you any comments or suggestions on what you would like to see on the site? i ile chce wypłacic.Czekałem z tydzien przeprosili ze mieli problemy ze skrillem i dzis kaska na koncie depozyt 20 +60 bunus zostalo .Na maila odpowiadaja do 24 h!

 

co znaczy "depozyt 20 +60 bunus zostalo " ? jakie 60 ? a zanim zrobiles depo co ci pisalo w WITHDRAW? bo ja mam taki komunikat : Sorry, your account balance is lower than the minimum threshold for your available payment methods

 

Chodzi o to ze jest z automatu 300% od wpłaty czyli 20 +60 =80 tego nie mozesz wyplacic chyba ze napiszesz zeby ci anulowali.W Withdraw ten komunikat mam caly czas wszystko załatwiałem mailem napisałem ile chce wyplacic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi there,

 

 

I followed up with the accounts department on your behalf because I noticed for you it has taken longer than usual.

 

I must apologise on behalf of the team here. I was informed it will take a few more days.

 

Please accept our sincere apology this will be rectified for you ASAP !

 

I am personally keeping track of all these transactions that have been back logged and I will let you know the very second that we are able to process this.

 

Kind Regards, Jerry Heller.

 

Lucky Goldfish

 

 

 

...coś czuje że jeszcze poczekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dear Sir,

 

We sincerely apologise for this extended and unfortunate delay. We are doing all we can to fix these withdrawal problems.

 

We expect the situation to be fixed in the very near future and will keep you updated. "

 

Ale żart od 2giego już czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się