Skocz do zawartości


https://b

Gość Anonymous

Zamknięte forum BezDepozytu.com

Rekomendowane odpowiedzi

     

         

Co do forum bezdepozytu.net może nie było najgorsze Administrator bardzo się starał żeby wszystko wyglądało jak najlepiej. Ale co do prowadzenia polityki wobec użytkowników przez moderatorów to był system z poprzedniej epoki z oficerami politycznymi. :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

akurat tamto forum bylo najlepsze w sieci i nie chce mi sie nawet pisac dlaczego,bo to oczywiste.

ty norman pewnie jestes kolejnym wcieleniem trola pilonka ktory zakladal po 20 kont.

 

niestety sposob zamkniecia forum i kradziez srodkow zgromadzonych na kontach jast skandaliczny i nie do przyjacia!!!mam nadzieje ze bedzie sie to ciagnelo za wlascicielem forum i w przyszlosci jesli bedzie otwieral nowa strone to ta sprawa wyjdzie na jaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

norman Wyluzuj uszanuj Społeczność z tamtego forum. Oni nic nie zawinili tylko z dnia nadzień stracili forum do którego byli przyzwyczajeni i zżyci . Te forum nie jest wcale najlepsze sporo mu brakuje ;) Dostałem bana od faziego na Bezdepozytu za krytykę jego osoby po tym jak został moderatorem i zaczął wszystko ustawiać pod siebie.Wytykałem mu publicznie błędy które popełnia, powszechne banowanie za byle co , usuwanie nie tylko moich postów . Byłem z Wami na Bezdepozytu dwa lata (ok 800 postów) do wiosny 2013r Pozdrawiam :piwo1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

w porządku po prostu nie lubiłem.

tamtego forum , tutaj wchodzę od bardzo dawna i jakoś bana nie mam , nikt mnie nie obraża nazywając trollem jak ludziska na tamtym forum .

Najpierw niech oni człowieka uszanują to inni też ich będą szanować .

Gregor masz jakieś info ,że na tamtym niby forum doszło do jakieś kradzieży ? bo koleś u góry coś o tym wspomina . Jakbyś coś miał podaj linka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Też się tak wydawało . Zawsze będę pamiętał , że kilka razy pomogłeś mi bezinteresownie w sprawie kasyn . Takich rzeczy nie zapominam . Życzę ci zdrowia i serdecznie pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie obchodzi żaden Fazzi jednak istotne jest to że tamto forum było najlepsze w swojej tematyce w sieci, większość nowych promocji w pierwszej kolejności pojawiało się tam, A o Fazzim różne rzeczy można o nim napisać, sam dostałem kilka ostrzeżeń, bana na pisanie od niego prawie za frajer, ale robotę na tym forum robił niezłą, dokładnie opisywanie każdej promocji, sam się nie raz dziwiłem że chce mu się tak wszystko dokładnie tłumaczyć, dlatego moim zdaniem był to bardzo dobry mod jeśli chodzi o promocje i opisywanie ich, sam dzięki niemu trochę kasy wyciągnąłem :piwo1: inna sprawa że potrafił dać bana za niewielkie nawet przewinienia.

 

Norman jeśli znasz jakieś lepsze forum w taj tematyce( bonusy bez depozytu, dobre promocje od depo i tym podobne) to wyślij linka ? niestety ale obecnie nie ma nic lepszego, tam było wszystko na miejscu i w miarę aktualne, nawet nie porównuj tego forum bo to jakiś żart, nic tu się nie dzieje, promocje jeszcze z przed paru miesięcy, mało ludu się udziela, szkoda bo była by to jakaś alternatywa dla tamtego forum, może za jakiś czas, ale sporo musi wody upłynąć i sporo pracy admin musiałby włożyć żeby to forum trochę rozwinąć, na razie to jest przepaść, mam nadzieje że to się zmieni i powstanie coś na wzór forum które zostało zamknięte( dla mnie decyzja niezrozumiała)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że Obstawianie.com leży na tym samym serwerze i ma tego samego Admina, i to jest całkiem niezłe forum ale w tematyce typowo bezdepozytu, jest gorsze od tego które przestało istnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Żeby było jeszcze ciekawiej ten sami FAZI kilka razy do mnie na priv pisał z prośbą o pomoc . Oczywiście nie odmówiłem . Wtedy jeszcze nie był adminem . Dopiero gdy nim został temu niespełna 30 letniemu człowiekowi sodówka uderzyła do głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba ludziom stworzyć warunki żeby czuli się jak na bezdepozytu.net . Tu znajdziecie nowe miejsce do publikacji swoich postów i promocji a na ostrzeżenia i bany trzeba będzie sobie" zapracować " a nie z automatu bo ktoś na przykład nie przeczytał postu powyżej itp. Tam doszło już do paradoksów ludzie pisali że strach coś napisać bo od razu ostrzeżenie paranoja :)) Wszystkie sugestie co do funkcjonowania forum piszcie tu będziemy wdrażać w życie. Jest kilka działów uśpionych np. Poker Promocje już można tam wrzucać aktualne promocje. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne że nazwa jest podobna to powinno przyciągnąć ludzi, bo jak na razie trochę z tym słabo, przydał by się ktoś taki jak Fazzi jeśli chodzi o promocje, jeśli na forum będą cały czas podawane nowe promocje to przyciągnie ludzi, tylko trzeba kogoś kto potrafi i wie gdzie takie promocje znaleźć, jeśli chodzi o poker to w tej chwili znajduje się on w martwym punkcie, promocji związanych z pokerem jest nie wiele, na forum które zostało zamknięte byłem kilka lat i pamiętam jak to się z czasem zmieniało, ostatni rok, dwa to praktycznie tylko promocje do kasyn, <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/bingo/"><b>Bingo</b></a> a Poker i Zakłady to rzadkość choć i tu promocje się zdarzają, tak więc moim zdaniem potrzebny jest ktoś kto ma czas, ochotę i odpowiednią wiedzę na temat w jaki sposób takie promocje wyszukiwać na innych zagranicznych forach, przecież po pewnym czasie takiego funkcjonowania i to forum powinno przyciągnąć ludzi.

 

Tamto forum miało też kilka innych bardzo dobrych pomysłów oraz ciekawą szatę graficzną, dział z ciekawostkami - ciekawe publikacje na tematy związane z hazardem itd, ważne by było ruszyć coś w tym kierunku i sciągnąć stałych bywalców z tamtego forum( przecież tamci ludzie też chcą coś na wzór dawnego forum) i na to trafią bez problemu, chociażby ze względu na nazwę, ale musi to też przyciągnąć czymś jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregor sobie poradzi . Jeżeli będę miał ochotę to się zaangażuję i razem z Gregorem rozkręcimy to forum .Mam nadzieję .

 

rzeczywiście gregor robi dobrą robotę, teraz dopiero zauważyłem że praktycznie większość promocji jest i to nawet całkiem dobrze opisana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Podobno już ludzie dostają te na kazówki do zapłaty 5 tysi . zobaczymy jak to się skończy . Jakiś facet na mecz napisał ,że dane graczy do Kapicy wyciekły z Unibetu ."

Lepiej poleconych nie odbierać :P Jak by mi tak jeb....i 5tys.to bym się pochlastała bo nawet tyle w sumie to chyba nie wygrałam :f:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się