Skocz do zawartości


https://b

Capo

Betsson

Rekomendowane odpowiedzi

     

         

Ukryte

u mnie też pusto.. :wsciekly:

 

edit: logowałem się i pisałem do nich :D no ale trudno :D płakać nie będę :D Co się odwlecze to nie uciecze :D

 

[ Komentarz dodany przez: devil22: |18 Mar 2016|, o 21:57 ]

bonus nie jest dla wszystkich, raczej dla tych co wczoraj pisali do supportu o problemie badz logowali się na swoje konto w odpowiednim czasie.

Odnośnik do komentarza
Ukryte
u mnie też pusto.. :wsciekly:

 

edit: logowałem się i pisałem do nich :D no ale trudno :D płakać nie będę :D Co się odwlecze to nie uciecze :D

 

[ Komentarz dodany przez: devil22: |18 Mar 2016|, o 21:57 ]

bonus nie jest dla wszystkich, raczej dla tych co wczoraj pisali do supportu o problemie badz logowali się na swoje konto w odpowiednim czasie.

 

No to chyba dość logiczne.

Bonus ten jest przeprosinami za błąd wynikający ze strony kasyna, więc niczego nie mogła stracić osoba, która np. nie siedziała w ogóle przed PC.

Odnośnik do komentarza
Ukryte

Mi nic nie dali mimo ze wysylalem maila z informacja ze spiny nie sa dostepne. Jakas Magdalena na czacie twierdzi ze dzial promocji na biezaco dopisuje bonusy i ze trzeba czekac

Odnośnik do komentarza
Ukryte

Potwierdzam, 20 zl na koncie z powodu klopotow z promocja. Swoja droga ciekawe dlaczego niektorzy dostali 20 a inni 40

 

[ Komentarz dodany przez: Piomar: |22 Mar 2016|, o 20:15 ]

Zależy od aktywności gracza.

Odnośnik do komentarza
Ukryte
to nie tak bo to jest 20zł dla tych co mieli spiny i 40zł bez spinów

tak tyle że ja spinów nie dostałem więc powinienem dostać 40 a dostałem 80 dlatego że może w emailu do nich troszkę im na ambicję wjechałem

Odnośnik do komentarza
Ukryte

222922589 dzwonił nie odebrałem bo byłem w pracy

Sms:

Dzwoniliśmy z <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/betsson"><b>Betsson</b></a> aby poinformować Cie sie ze dodaliśmy na twoje konto bonus 8PLN

Ale nie ma żadnej kasy od nich tylko moja

Odnośnik do komentarza
Ukryte

Gratulujemy Henrik przesłania typu, który był najbliżej liczby jajek mieszczących się w samochodzie. Prawidłowa odpowiedź to 24 568 a samochód został zdobyty przez Henrik.

 

Na zakończenie naszej wielkanocnej promocji z samochodem otrzymujesz od nas 10 darmowych spinów w Drive: Multiplier Mayhem. Po prostu zaloguj się i ciesz się fantastyczną grą.

 

==><a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/betsson"><b>Betsson</b></a>

Odnośnik do komentarza
Ukryte

Odbierz 10 darmowych spinów w Mega Fortune Dreams jeśli pobierzesz Jackpoty Betssona, nową aplikację dostępną na iPhone'a i iPada, zawierającą popularne gry z jackpotem. Obecnie, jackpot w Mega Fortune Dreams przekracza aż 5.9 milionów. Zdobądź wygraną, która odmieni Twoje życie.

 

można sprawdzić bez pobierania aplikacji.

u mnie po otwarciu mobilnej strony 10 fs na MFD

Odnośnik do komentarza
Ukryte

Wygrywaj nagrody każdego tygodnia

 

Odgadnij numer: Wygraj swoją część z puli 20.000 PLN w gotówce

Odgadnij kolor: Odbierz 25 darmowych spinów w Mega Fortune Dreams

Brak prawidłowych odpowiedzi: nadal otrzymasz 10 darmowych spinów w Mega Fortune Dreams

Jak odgadnąć kolor?

jak tylko nr można wybrac

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.