Skocz do zawartości


https://b

Capo

Betsafe - Mecz Dnia

Rekomendowane odpowiedzi

Mecz Dnia – nowy konkurs na blogu

<a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/betsafe/"><b>Betsafe</b></a>!

 

 

 

MeczDnia.jpg

 

<a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/betsafe/"><b>Betsafe</b></a>

 

 

Witajcie w nowym, niezwykle atrakcyjnym konkursie na blogu <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/betsafe/"><b>Betsafe</b></a>! Mecz Dnia, to wspaniała propozycja dla wszystkich, którzy lubią się bawić w typowanie wyniku i współzawodnictwo z innymi użytkownikami!

 

Ale o co chodzi? To bardzo proste! Trzeba jedynie wytypować poprawny wynik meczu, który codziennie, z samego rana, będzie proponowany do konkursu. Osoba, która poda prawidłowy wynik zgarnia 20 złotych. Pieniądze zostaną przelane na konto gracza <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/betsafe/"><b>Betsafe</b></a>!

 

Zaczynamy!

 

Pierwszym meczem, który mamy do zaproponowania, to pojedynek w Pucharze narodów Afryki pomiędzy Mali, a Algierią. Będzie to drugi grupowy mecz tych drużyn. Ich pierwsze potyczki zakończyły się z różnym skutkiem.

 

Mali odniosło w pierwszym meczu zwycięski remis, kiedy to z 0-4 zdołali wyrównać na 4-4, z kolei Algieria niespodziewanie uległa Malawi aż 0-3. Która z tych drużyn będzie górą w dzisiejszym meczu?

 

Swoje propozycje wyniku meczu Mali – Algieria umieszczajcie pod tym postem. Dodatkowo, do każdego wyniku dopiszcie kto Waszym zdaniem będzie strzelcem pierwszej bramki w tym spotkaniu. To ułatwi nam wybór zwycięzcy, gdy pojawi się kilka takich samych wyników. Na Wasze typy czekamy do godziny 17.

 

Powodzenia!

 

Warunki:

 

1. Udział w zabawie mogą wziąć jedynie osoby, które mają konto w <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/betsafe/"><b>Betsafe</b></a>.

 

2. Możesz złożyć tylko jedną propozycję wyniku na dany mecz.

 

3. Wystarczy, że wpiszesz wynik meczu. Na przykład 2-1, 0-3 (pierwsza cyfra zawsze jest liczbą goli gospodarzy). Pamiętaj o wpisaniu nazwiska piłkarza, który Twoim zdaniem strzeli pierwszą bramkę meczu.

 

4. Propozycje należy wpisywać KONIECZNIE z adresu mailowego zarejestrowanego na Twoim koncie gracza w <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/betsafe/"><b>Betsafe</b></a>. Inne zostaną odrzucone.

 

5. Możliwe jest tylko jedno zgłoszenie na osobę, domostwo, adres IP, etc.

 

6. Jeśli pojawią się dwa takie same wyniki, zwycięży użytkownik, który trafnie poda strzelca pierwszej bramki. Jeśli tu również nie będzie rozwiązania, zwycięzca zostanie wylosowany. Nie ma zasady “kto pierwszy ten lepszy”.

 

7. Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej drogą e-mailową.

 

8. Zwycięzca otrzyma 20 złotych na zakłady, na swoje konto gracza w <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/betsafe/"><b>Betsafe</b></a>.

 

9. Wygrana suma podlega trzykrotnemu obrotowi w naszym serwisie bukmacherskim, po minimalnym kursie jednego zdarzenia na kuponie wynoszącym 1,5.

 

10. Kwota bonusu musi być wykorzystana w naszym Serwisie Bukmacherskim, nie może być przetransferowana do konta Kasyna, lub konta Pokera.

 

 

www.<a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/betsafe/"><b>Betsafe</b></a>.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.