Skocz do zawartości


https://b

Capo

Sportingbet - AKO Mistrz

Rekomendowane odpowiedzi

 

ako-header-v6.jpg

 

<a target="_blank" href="http://sportingbull.com"><b>Sportingbull</b></a>

 

 

Warunki i Zasady

 

1. Z oferty "AKO Mistrz" mogą skorzystać wszyscy użytkownicy <a target="_blank" href="http://sportingbull.com"><b>Sportingbull</b></a>zarejestrowani w ramach jednej z następujących wersji językowych <a target="_blank" href="http://sportingbull.com"><b>Sportingbull</b></a>: polskiej, czeskiej, rosyjskiej i węgierskiej.

2. Każdego miesiąca gracze współzawodniczą ze sobą w ramach rankingu "AKO Mistrz". Podstawą do określania pozycji w rankingu jest wysokość obrotu finansowego dokonanego w ramach zakładów sportowych typu akumulator, czyli takich, które składają się z minimum czterech pojedynczych zakładów sportowych.

3. Do obrotu finansowego liczą się wszystkie zakłady akumulatorowe zawarte i rozliczone w ciągu jednego miesiąca objętego ofertą. Zakład zawarty w miesiącu bieżącym, lecz rozliczony w miesiącu następnym, a także zakład unieważniony nie będą brane pod uwagę podczas naliczania wysokości tego obrotu za miesiąc bieżący.

4. Ranking "AKO Mistrz" publikowany jest na stronie <a target="_blank" href="http://sportingbull.com"><b>Sportingbull</b></a> i zawiera informacje o: aktualnej pozycji gracza, wysokości jego obrotu w funtach brytyjskich (GBP), unikalnym numerze ID konta w <a target="_blank" href="http://sportingbull.com"><b>Sportingbull</b></a> i fladze wersji językowej strony <a target="_blank" href="http://sportingbull.com"><b>Sportingbull</b></a>.

5. Nagrody i bonusy w ofercie "AKO Mistrz" są przyznawane dla pierwszych 200 graczy zgodnie ze schematem i pozycją w rankingu.

6. O podziale nagród pocieszenia rozstrzygać będzie liczba będąca sumą numerów ID dwustu najlepszych kont graczy w rankingu opublikowanym na zakończenie każdej edycji miesięcznej. O przydziale nagrody do konkretnego miejsca w rankingu decydować będą trzy dwucyfrowe liczby od końca.

7. Podstawą do przyznania nagród i/lub bonusów będzie ranking opublikowany na zakończenie każdego miesiąca.

8. Przyznany bonus musi zostać 'obrócony’ na kwotę jego 3-krotności w ramach oferty zakładów sportowych <a target="_blank" href="http://sportingbull.com"><b>Sportingbull</b></a> zanim będzie można zlecić jego wypłatę. W pozostałych przypadkach zastosowanie mają standardowe zasady <a target="_blank" href="http://sportingbull.com"><b>Sportingbull</b></a> odnoszące się bonusów na zakłady sportowe.

9. Bonus zostanie zaksięgowany na koncie gracza w <a target="_blank" href="http://sportingbull.com"><b>Sportingbull</b></a>. Jeżeli waluta konta gracza w <a target="_blank" href="http://sportingbull.com"><b>Sportingbull</b></a> różni się od waluty bonusu promocyjnego, zostanie on przeliczony na walutę konta gracza według kursu dnia.

10. Korzystając z oferty "AKO Mistrz <a target="_blank" href="http://sportingbull.com"><b>Sportingbull</b></a>" oraz jej bonusów gracz musi pozostawać w zgodzie z prawem właściwym swojemu krajowi oraz wypełniać warunki i pozostawać w zgodzie z regulaminem http://www.<a target="_blank" href="http://sportingbull.com"><b>Sportingbull</b></a>.com.

11. <a target="_blank" href="http://sportingbull.com"><b>Sportingbull</b></a> ma prawo do odmowy przyznania bonusu bez podania przyczyny tej odmowy.

12. Gracz, którego konto zostało zamknięte w wyniku złamania tego regulaminu, naruszenia zasad <a target="_blank" href="http://sportingbull.com"><b>Sportingbull</b></a> lub też zostało zamknięte na jego własne życzenie, traci prawo do ubiegania się o nagrodę/bonus.

13. Gracz, którego konto zostało tymczasowo zamknięte lub zawieszone podczas bieżącego miesiąca może wznowić i kontynuować swój udział w rankingu tylko i wyłącznie kiedy status jego konta zostanie w pełni wyjaśniony i przywrócony. Wszelkie roszczenia dotyczące okresu, w którym konto było zamknięte/zawieszone nie będą brane pod uwagę.

14. <a target="_blank" href="http://sportingbull.com"><b>Sportingbull</b></a> zastrzega sobie prawo do wycofania oferty "AKO Mistrz" a także zmiany jej warunków i regulaminu w każdym momencie bez podania przyczyny swojej decyzji.

15. Jeden klient/gracz może posiadać tylko jedno konto w <a target="_blank" href="http://sportingbull.com"><b>Sportingbull</b></a>. Jednemu gospodarstwu domowemu, jednemu IP, jednemu środowisku, w którym korzysta się z tych samych komputerów przysługuje jedna nagroda/bonus.

16. Wszelkie problemy związane z podjęciem nagród rzeczowych będą rozwiązywane przez <a target="_blank" href="http://sportingbull.com"><b>Sportingbull</b></a> i w oparciu o indywidualne ustalenia.

17. Gracz/użytkownik traci prawo do ubiegania się o nagrodę oraz/lub bonus w kolejnym miesiącu, gdy w miesiącu bieżącym przyznany mu zostanie status gracza zawodowego. Nagroda i/lub bonus za miesiąc bieżący zostaną przyznane.

18. <a target="_blank" href="http://sportingbull.com"><b>Sportingbull</b></a> zastrzega sobie prawo do nie wyświetlania w rankingu graczy, którym zostanie przyznany status gracza zawodowego.

19. <a target="_blank" href="http://sportingbull.com"><b>Sportingbull</b></a> zastrzega sobie prawo do wyeliminowania według własnego uznania z rywalizacji gracza, który wnosi zakłady przeciwstawne, bądź dokonuje innego rodzaju nadużyć bonusowych związanych z powyżej opisaną ofertą.

 

 

 

 

http://pl.<a target="_blank" href="http://sportingbull.com"><b>Sportingbull</b></a>.com

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Nagrody Styczeń 2010

 

I miejsce

ARSENAL vs. SUNDERLAND

Wyjedź z kumplem na mecz Arsenal - Sunderland, który odbędzie się 20 lutego na Emirates Stadium. Pakiet zawiera bilet, przelot oraz zakwaterowanie.

 

II miejsce

Notebook HP PAVILION

Rozwiązania mobilne obsługujące cyfrowe aspekty życia. Notebooki HP Pavilion pozwalają odkrywać i tworzyć treści multimedialne oraz wykorzystywać je w pracy i zabawie

 

III miejsce

Panasonic SDR-H80EP-S

Znakomita kamera HDD z wbudowanym dyskiem twardym 60 GB, przetwornikiem 0.8 Mpix, stabilizatorem obrazu oraz 2.7-calowym ekranem.

 

Nagroda pocieszenia

iPod nano 8 GB

Nowy iPod nano. Powala kamerą wideo, większym ekranem i obudową wykończoną błyszczącym aluminium. I jeszcze jedną nowością: radiem FM z funkcją Live Pause do wstrzymywania audycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrody - luty 2010

 

1. ARSENAL vs. Wolverhampton

 

 

Wyjedź z kumplem na mecz ARSENAL vs. Wolverhampton, który odbędzie się 3/4/2010 o godz. 16:00. Pakiet zawiera bilet, przelot oraz zakwaterowanie.

 

2. Notebook SONY VAIO NW21MF

 

 

Smukła, niewielka, srebrna obudowa z przyciskiem WEB, wyodrębnioną klawiaturą i 3 portami USB. Włącz zasilanie i w kilka sekund żegluj po Internecie za pomocą przycisku WEB. Panoramiczny wyświetlacz X-black LCD 16:9 gwarantujący ostrość i dużą jasność multimediów. Łatwe oglądanie filmów i wyświetlanie stron www na dużym ekranie telewizora HD podłączanym jednym kablem.

 

3. Nokia E72

 

 

Nokia E72 to bardzo wydajne urządzenie zaprojektowane do prowadzenia bezproblemowej komunikacji biznesowej i osobistej. Dzięki innowacyjnej konstrukcji i najnowocześniejszym rozwiazaniom technicznym charakteryzuje się idealną równowagą formy i funkcjonalności.

 

Nagroda pocieszenia

SONY CyberShot DSC-W180B

 

Aparat cyfrowy o rozdzielczości 10.1 Mpix z 3-krotnym zoomem optycznym, wewnętrzną pamięcią, 2.7-calowym ekranem LCD oraz stabilizatorem obrazu. Urządzenie wypo sażono w funkcje rozpoznawania twarzy oraz wykrywania uśmiechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się