Skocz do zawartości


https://b

miron83

Złote kopalnie - gra o wydobywaniu kryptowaluty

Rekomendowane odpowiedzi

Natrafiłem nie dawno na taką oto gierkę. Działa już trochę lat. Podrzucam jak nie znacie. Sam to obecnie bardziej testuje. Pobawić się można. Wolę bardziej projekty  dochodowe ale jak to mówią każdy grosz mile widziany 

 

Info o niej

 

"Złote kopalnie" to ekscytująca gra o wydobywaniu kryptowaluty z 2014 roku, w której gracz może być bezpiecznym kontem i korzystać z RUB (Ruble) za darmo, poprzez codzienny bonus, lub duże swoje zebrane dochody, czasami inwestujące w konto.  W tej grze staniesz się właścicielem i menedżerem przedsiębiorstwa górniczego, w którym musisz zatrudnić i zarządzać pięcioma krasnoludami, aby zbierać i przetwarzać rudę.

 

Twoim pierwszym zadaniem jest znalezienie i zatrudnienie gnomów, z których każdy ma unikalne umiejętności i zdolności. Każdy gnom ma swoje własne cechy. Mądrze wybieraj swoje gnomy, aby zoptymalizować proces wydobycia.

 

Po wynajęciu gnomów zaczynają wydobywać rudę, udając się w głąb gór. Krasnoludy będą pracować bez przerwy, zbierając rudę i przynosząc ją do twojej kopalni. Im więcej krasnoludów zatrudnisz i rozwiniesz, tym więcej rudy będą mogli zebrać.

 

Po zebraniu rudy będziesz musiał ją przetworzyć. Za każde udane przetworzenie rudy otrzymasz złote monety w grze. Złote monety można wykorzystać do ulepszania krasnoludów, rozbudowy kopalni, zakupu nowego sprzętu lub zakupu innych zasobów potrzebnych do dalszego rozwoju.

 

Szczególną cechą "Złotych Kopalni" jest możliwość wymiany złotych monet na prawdziwe pieniądze. Gdy osiągniesz określoną ilość złotych monet, możesz je wypłacić z gry i otrzymać prawdziwe pieniądze na swoje konto bankowe lub e-portfel.

 

Gra oferuje również różne konkursy i turnieje, w których możesz rywalizować z innymi graczami i wygrywać cenne nagrody. Stwarza to dodatkową zachętę do rozwoju i doskonalenia przedsiębiorstwa górniczego.

 

Polecenie
40% - naszego depozytu
30% - depozytu refa 1 poziomu
10% - depozytu refa 2 poziomu
5% - depozytu refa 3 poziomu

Oraz 10% wpłat każdego użytkownika jest dzielone dla każdego kto zalogował się w przeciągu ostatnich 24 godzin.

Wypłata od 1000 sztuk złota na payer do 72h

 

Rejestracja
https://clckt.me/uvadZ

golden7.jpg

golden8.jpg

golden mines.jpg

goldenmines2.jpg

goldenminers.jpg

golden2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się