Skocz do zawartości


https://b

miron83

Payup.video - zarabiaj na oglądaniu krótkich filmów

Rekomendowane odpowiedzi

Natrafiłem na taką stronkę gdzie zarabiamy bez inwestycji oglądając filmiki.Tak wiem że tematy są ferelne zazwyczaj ale tutaj nic nie inwestujemy i działa już trochę czasu.Jeśli ktoś chętny na klikanie to zapraszam do rejestracji

 

Oto co się o niej dowiedziałem

 

PayUp to innowacyjna platforma internetowa, która pozwala zarabiać na oglądaniu filmów na YouTube. Od swojej premiery 03.05.2023 PayUp oferuje lukratywne i rozrywkowe doświadczenie użytkownikom szukającym dodatkowego dochodu.

 

Na PayUp możesz oglądać do 190 filmów na godzinę i do 800 filmów dziennie. Nowe filmy są dostępne co godzinę, a każdy obejrzany film trwa od 10 do 20 sekund, co daje Ci zysk w wysokości 0,00022 $ za obejrzenie, z możliwością zwiększenia tego wynagrodzenia w zależności od Twojego poziomu na platformie. Dodatkowo korzystasz z dziennego bonusu zwiększającego Twoje zarobki.Na każdym nowym poziomie dochód wzrasta o 0,1%. A po osiągnięciu maksymalnego poziomu 1000 zarobisz 2X.


Dołącz do PayUp już dziś i zacznij zarabiać oglądając filmy na YouTube. Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji, aby zwiększyć swoje dochody i osiągnąć swoje cele finansowe.

Program polecający PayUp oferuje trzy poziomy prowizji. Możesz zarobić 20% na przychodach z kliknięć poleconych na poziomie 1, 8% na przychodach z kliknięć poleconych na poziomie 2 i 4% na przychodach z kliknięć poleconych na poziomie 3. Skorzystaj z tej możliwości, aby rozwinąć swoją sieć i zwiększyć Twój przychód.

 

Minimalny próg wypłaty w PayUp wynosi1 USD i masz możliwość otrzymywania płatności za pośrednictwem Payeer, AdvCash, Tron TRX lub Dogecoin. Należy pamiętać, że dzienny limit płatności wynosi 20 USD.


PayUp nie pobiera opłat za wypłatę, jednak podczas przetwarzania płatności zostanie odliczona część Twojego salda, obliczona według następującego wzoru: 10 000 + (kwota płatności * aktualny poziom * 100).

 

Pierwsze wpłaty podlegają weryfikacji przez moderatora, co może potrwać do 72 godzin. Po zatwierdzeniu 3-5 płatności Twoje żądania płatności będą przetwarzane automatycznie w celu zwiększenia wydajności.

 

Minimalna wypłata: to 1$


https://payup.video/u/1814131

 

Zobacz

 

payu9.jpg

payuts.jpg

payuts2.jpg

P-728-EN.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się