Skocz do zawartości


https://b

Rekomendowane odpowiedzi

Taką oto nową kopareczkę odpaliłem

 

Informacje poniżej od suportu

 

Co to jest LegitDogeMining?

 

Siedziba LegitDogeMining w Londynie (nr rejestracyjny firmy 15313312) , LegitDogeMining oddelegowała ponad 200 000 kopaczy Dogecoin w ponad 10 krajach na całym świecie, w tym: Islandia – 25% , Stany Zjednoczone: 20% , Finlandia – 15% , Australia – 5% , Szwecja – 10% , inni - 25% , Zespoły ekspertów LegitDogeMining zajmujące się blockchainem i sprzętem, składające się z absolwentów Harvardu, Stanforda i Cambridge z ponad 5-letnim doświadczeniem, zbudowały autorski system DogeSmartMine AI, aby umożliwić szybkie i proste wydobywanie Dogecoinów.

 

Jakie kryptowaluty firma akceptuje jako płatność?


LegitDogeMining akceptuje Dogecoin , Bitcoin , Ethereum , Litecoin , Tron , Tether (TRC20) , USDT BEP20 , BNB , Bitcoin Cash , Ripple , Dash .

 

Jak długo trwa zaksięgowanie środków na saldzie?


Po wybraniu górnika, Twoja maszyna wydobywcza natychmiast zacznie pomagać Ci w wydobywaniu Dogecoina, gdy blockchain potwierdzi Twoją inwestycję.

 

Czy jest możliwe, abym miał wielu aktywnych górników?


Możesz bez obaw inwestować w wielu górników. Różne maszyny wydobywcze będą jednocześnie pomagać Ci w wydobywaniu większej liczby Dogecoinów.

 

Jaki jest minimalny wymóg inwestycyjny?


Minimalna kwota inwestycji wynosi zaledwie 10 dolarów .

 

Jaka jest minimalna kwota, którą możesz wypłacić?


Dogecoin – 2 USD , Bitcoin – 10 USD , Litecoin – 2 USD , Tron – 2 USD , Bitcoin Cash – 2 USD , Ripple – 2 USD , Dash – 2 USD , Ethereum – 10 USD , Tether (TRC20) – 10 USD , Tether (BEP20) – 10 USD , Bnb – 10 USD

 

Czy są jakieś opłaty związane z wpłatą i wypłatą środków?


LegitDogeMining nie pobiera żadnych opłat za wpłatę/wypłatę środków z dowolnego systemu płatności.

 

Jak często mogę wypłacać środki?


Masz możliwość codziennego wypłacania środków, także w weekendy.

 

Jakie potencjalne ryzyko powinienem wziąć pod uwagę?

 

Na LegitDogeMining.com nasi kopacze Doge nowej generacji umożliwiają odblokowanie pełnego potencjału kryptowalut. Wyposażeni w najnowocześniejszą technologię DogeSmartMine AI , nasi górnicy Dogecoin są stworzeni do wydobywania Dogecoin w mądrzejszy, szybszy i bardziej zyskowny sposób niż kiedykolwiek wcześniej. Priorytetem jest dla nas minimalizacja ryzyka poprzez wdrażanie różnorodnych strategii. Możesz mieć pewność, że otrzymasz środki zgodnie z warunkami określonymi w umowie.

 

Czy są dostępne jakieś nagrody dla Liderów Zespołów?

 

Tak, oferujemy nagrody Team Leadera w oparciu o obrót Twojego zespołu pierwszego poziomu. Struktura nagród jest następująca: Obrót zespołu o wartości
10 000 USD : Nagroda = 200
USD Obrót zespołu o wartości 50 000 USD: Nagroda = 1 000
USD Obrót zespołu o wartości 100 000 USD: Nagroda = 2 000
USD Obrót zespołu o wartości 500 000 USD: Nagroda = 5 000
USD Obrót zespołu o wartości 1 000 000 USD : Nagroda = 10 000
USD Obrót zespołu o wartości 5 000 000 USD : Nagroda = 50 000 dolarów
50 000 000 dolarów obrót zespołu: Nagroda = 500 000 dolarów


Pamiętaj, że nagrody te zależą od obrotu wygenerowanego przez Twój zespół pierwszego poziomu. Jako Lider Zespołu masz możliwość zdobycia znacznych nagród poprzez rozwój swojego zespołu i zwiększenie jego rotacji.

 

Rejestracja

https://legitdogemining.com/?ref=miron83

 

Opinie

https://pl.trustpilot.com/review/legitdogemining.com?languages=all

 

Tutaj takie info niby od dyrektora tego cudaka. Trochę go fantazja poniosła

 

Wzmacnianie pozycji milionów: misja wydobycia Dogecoin firmy 

 

LegitDogeMining

 

Cześć

 

Jako dyrektor generalny LegitDogeMining mam na imię Luca i muszę powiedzieć, że z dumą dzielę się tym, że w ciągu zaledwie kilku dni nasza społeczność szybko rozrosła się do prawie 100 000 członków, a wszystkie 200 000 naszych produktów zostało wyprzedanych , znacznie przekraczający nasze oczekiwania. Na szczęście ukończono budowę 5 dużych kopalń zapasowych, które zbudowaliśmy wcześniej w Islandii i Finlandii, a do sprzedaży jest gotowych prawie 400 000 nowych produktów. Biorąc pod uwagę obecną sytuację, planujemy dalszą ekspansję na kolejne kraje, takie jak Kazachstan i Kanada, oraz spodziewamy się budowy 10 nowych kopalń, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu użytkowników. Z naszej analizy wynika, że wzrost popytu jest ściśle powiązany z ogólną tendencją wzrostową rynku kryptowalut.

 

Aktywnie rekrutujemy kolejnych ekspertów w dziedzinie wydobywania kryptowalut, aby wspierali nasze potrzeby w zakresie wydobycia i spodziewamy się stworzyć setki miejsc pracy w branży kryptowalut na rynek lokalny, co jest osiągnięciem, z którego jesteśmy dumni. 

 

Naszym długoterminowym celem jest pomoc 1 milionowi ludzi w zaangażowaniu się w wydobywanie Dogecoin, co jest naszą niezachwianą misją. Wierzymy, że każdy członek, który dołączy do wydobycia Dogecoin, będzie cieszyć się nieoczekiwanymi zwrotami, jakie przynosi hossa. Nie będziemy szczędzić wysiłków, aby osiągnąć ten cel.

 

Aby uczcić przekroczenie przez naszą społeczność kamienia milowego wynoszącego 100 000 członków, przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną niespodziankę! Losowo rozdzieliliśmy nagrody Dogecoin i Litecoin na konta. Zaloguj się na swoje konto i sprawdź, czy jesteś jednym ze szczęśliwych odbiorców. Ten gest jest małym wyrazem naszego uznania za wsparcie i zaufanie. 

 

Mamy nadzieję, że Ci się spodoba!

Zacznij już teraz kupować platformy wydobywcze Dogecoin, aby przyspieszyć wydobycie Dogecoin.


Zadaj tutaj dowolne pytania
admin@legitdogemining.com

 

Z wyrazami szacunku
Dyrektor generalny LegitDogeMining, Humphreys Luca

legitdoge8.jpg

legitdoge4.jpg

legitdog.jpg

legit6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się