Skocz do zawartości


https://b

miron83

Satsback.com - zarabiaj darmowe bitcoiny robiąc zakupy

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając różne fora natrafiłem na o to taki temat z satsbackiem. Nie wiem czy zna to ktoś bo temat zwrotów dosyć inny niż zazwyczaj. Jeśli ktoś chce sobie przetestować i wyrazić opinię to zapraszam do rejestracji

 

Satsback zasada działania

 

Na samym początku wystarczy zarejestrować swoje konto w Satsback. Podajesz adres e-mail, ustalasz hasło i wybierasz kraj, w którym mieszkasz. Następnie wystarczy potwierdzić e-mail. W kolejnym kroku należy zainstalować specjalną wtyczkę przygotowaną dla najpopularniejszych przeglądarek internetowych, takich jak Chrome, Mozilla, czy Safari. Wtyczka automatycznie powiadomi Cię o tym, czy w danym sklepie obowiązuje cashback. W takim przypadku, wyświetli Ci się powiadomienie, dzięki któremu aktywujesz cashback, który będziesz mógł wypłacić na stronie Satsback bezpośrednio do swojego portfela.

Satsback obsługuje wiele sklepów online. Wśród partnerów znajdują się takie marki, jak Allegro, Empik, Lidl, Carrefour, Zalando, AliExpress, Sephora, Notino, czy Pyszne.pl.  Media Markt czy RTV euro AGD. 

Wartość cashbacku waha się od 1 do nawet kilkudziesięciu procent. Dla porównania, w przypadku sklepu Nike jest to 2%, zakupy na Zalando to już 6%, zaś NordVPN to nawet 32,5% cashbacku w bitcoinie.

Wtyczki do przeglądarek (w tym Satsback) działają wyłącznie w wersji desktopowej przeglądarek. Jeśli chcesz otrzymywać przypomnienia o aktywacji cashbacku  dokonuj zakupów korzystając z komputera lub laptopa. Natomiast jeśli chcesz otrzymywać zwrot środków robiąc zakupy na smartfonie, zaloguj się w pierwszej kolejności na swoje konto Satsback i przejdź do wybranego sklepu ze swojego konta użytkownika, wybierając z menu “Stores”.

 

Rejestracja


https://satsback.com/register/nGVvmPAv91aAeQBN

 

Odpowiedzi na pytania. Info od suportu

 

Jak robić zakupy z satsbackiem?

 

Po zarejestrowaniu się przejdź do sekcji Sklepy i znajdź sklep internetowy, w którym chcesz robić zakupy. Następnie odwiedź sklep za pomocą zielonego przycisku „Kup teraz” i zrób zakupy w zwykły sposób. Dokończ zakup, a my automatycznie dodamy satsback do Twojego konta. Możesz także pobrać nasze rozszerzenie do przeglądarki, które poinformuje Cię o konieczności aktywacji nagród Satsback podczas odwiedzania uczestniczących sklepów internetowych. Dopóki nie zwrócisz lub nie anulujesz swojego zamówienia, będziesz mógł wypłacić saty do swojego mobilnego portfela. To najłatwiejszy i najbezpieczniejszy sposób na rozpoczęcie oszczędzania w bitcoinach.

 

Jak długo muszę czekać na otrzymanie satsbacku?

 

Transakcję powinieneś zobaczyć w zakładce historii swojego konta w ciągu 48 godzin od opłacenia zamówienia. Jego status będzie oczekiwał do czasu zatwierdzenia go przez sprzedającego. Transakcje są zazwyczaj zatwierdzane w ciągu 90 dni. To zależy od sklepu, w którym robisz zakupy. Sprzedawca potrzebuje czasu, aby zweryfikować Twoje zamówienie i upewnić się, że nie zostało zwrócone. Po zatwierdzeniu Twoje saty zostaną przeniesione na dostępne saldo, które możesz wypłacić do swojego portfela. Pamiętaj, że masz 180 dni na wypłacenie swoich satów do dowolnego portfela obsługującego Lightning od chwili, gdy staną się one dostępne do wypłaty i staną się widoczne w Twoim „Dostępnym saldzie”. Nie ma minimalnej ilości sat, którą musisz zarobić przed wypłatą.

Jeśli Twój satsback nie został potwierdzony po 90 dniach, skontaktuj się z pomocą techniczną. Nie dotyczy to platform rezerwacyjnych, które potwierdzają to kilka miesięcy po pobycie.

 

Jak mieć pewność, że moje transakcje zostaną zarejestrowane?

 

Pamiętaj, aby rozpocząć zakupy na naszej stronie internetowej i odwiedzić sklepy, klikając zielony przycisk „Kup teraz” na stronie szczegółów sklepu. Jeśli korzystasz z naszego rozszerzenia przeglądarki, kliknij „Aktywuj satsback”, gdy tylko się ono pojawi.

Wyłącz rozszerzenia innych firm i programy blokujące reklamy. Podczas korzystania z przeglądarki Brave pamiętaj o włączeniu opcji „Tarcze opuszczone”.

Zaakceptuj marketingowe pliki cookie i analizy dotyczące sklepu, w którym robisz zakupy.

Dokonaj zakupu w jednym oknie przeglądarki i jednej sesji.

Nie korzystaj z kodów rabatowych, których od nas nie otrzymałeś.

Jeśli to możliwe, rób zakupy na komputerze stacjonarnym. W niektórych sklepach uczestniczących w programie śledzenie mobilne nie zawsze jest niezawodne.

Wyczyszczenie plików cookies w przeglądarce przed zakupami pomaga w prawidłowej rejestracji Twoich zakupów.

 

https://t.me/satsback

satsb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się