Skocz do zawartości


https://b

miron83

Intelbots - mocny robot zarobkowy do 1,8% dziennie plus do 8% za polecenie

Rekomendowane odpowiedzi

Co o sobie piszą

 

Info od suportu

 

Program polecający: 8% - 2% - 1% - 1% - 1%

 

Plany inwestycyjne: 1,0% - 1,8% dziennie przez 210 - 155 dni roboczych (w tym depozyt)

 

Opis (o projekcie):

 

Jesteśmy firmą specjalizującą się w rozwoju i zarządzaniu Expert Advisors (EA) do działania na rynkach finansowych. Nasze EA są zaprogramowane do analizowania danych w czasie rzeczywistym, identyfikowania możliwości inwestycyjnych i automatycznego wykonywania transakcji w oparciu o wcześniej zdefiniowane parametry. Nasi EA działają bez emocji i uprzedzeń, ściśle przestrzegając zaprogramowanych zasad. Gwarantuje to większą precyzję w podejmowaniu decyzji i stałą dyscyplinę w realizacji strategii. Opracowujemy dostosowane EA dla rynku Forex, giełdy i kryptowalut. Dzięki temu nasi klienci mogą dywersyfikować swoje portfele i wykorzystywać możliwości na różnych rynkach. Stale monitorujemy wydajność naszych EA i dostosowujemy ich algorytmy w oparciu o zmieniające się warunki rynkowe. Dzięki temu są one zawsze zgodne z najnowszymi danymi i najnowszymi trendami.
 

 Projekt wystartował w czwartek 23 listopada 2023. Projekt posiada następujące typy rozliczeń międzyokresowych: „Codziennie przez N dni”, „Kredyt wliczony w cenę”.

Podstawowa zasada jest taka, że aby dołączyć potrzebujesz jedynie 30 dolarów i będziesz mógł regularnie zarabiać. Odsetki naliczane są od Twojego konta zgodnie z wybranym planem inwestycyjnym. Możesz prowadzić wiele lokat we wszystkich pakietach jednocześnie. Inwestowanie w INTELBOTY stało się łatwiejsze, ponieważ możesz skorzystać z dowolnego z akceptowanych systemów płatności:

  Tron (TRX), USDT TRC-20, Binance Coin (BNB)

Łatwiej jest znaleźć punkt wymiany, w którym można uzupełnić lub kupić walutę online, jeśli masz kilka możliwości. 

Wybierz najbardziej odpowiednią opcję zgodnie z odpowiednimi warunkami inwestycyjnymi. Możesz korzystać z jednego lub więcej planów jednocześnie, aby wygenerować jak największe przychody.

 

Projekt oferuje kolejne plany inwestycyjne:

30 USD - 250 000 USD: 1,0% - 1,8% dziennie przez 210 - 155 dni roboczych (w tym depozyt)

Zysk gromadzi się na Twoim koncie i możesz go wypłacić w dowolnym momencie. Wszystkie wnioski są przetwarzane  RĘCZNIE  wypłaty są tylko w poniedziałki, do 48 godzin, minimalna kwota wypłaty 30 $, opłata za wypłatę wynosi 8% - 10%.

 

INTELBOTS ma następujące funkcje: ochronę DDoS, szyfrowanie SSL, serwer dedykowany/IP, unikalny design i SMS-y, czat online, kosztowną ochronę DDoS. 

Otrzymasz prowizję za polecenie za każdą wpłatę Twoich partnerów dokonaną z zewnętrznych walut elektronicznych. Oferują kolejny program polecający 8% - 2% - 1% - 1% - 1%. Jest to świetna okazja do partnerskiego biznesu dla ekspertów, którzy chcą się promować i zarabiać dobre pieniądze.

 

 Oferujemy najwyższą prowizję zwrotną za polecenie (RCB), aż do 800%. RCB to dobry sposób na dodatkowy zysk!

Aby uzyskać pomoc techniczną, należy wysłać wiadomość e-mail na adres admin@intelbots.net do działu pomocy technicznej. Możesz także skontaktować się poprzez Livechat i formularz wsparcia. Zawsze są gotowi pomóc i rozwiązać Twoje problemy.

 

Rejestracja

 

https://intelbots.net/sponsor/IBO84661945/left

 

 

intel.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się