Skocz do zawartości


https://b

Rekomendowane odpowiedzi

Bybit 25€ - bez depozytu - tylko do 06.04.24 - również dla osób które mają już konto w BYBIT ale nigdy nie zamawiali karty wirtualnej oraz fizycznej.
Jak zdobyć bonus?
1️⃣ Zarejestruj się z tego linku :
https://www.bybit.com/invite?ref=MQW1RO%230

Upewnij się że jest wpisany kod polecenia :
MQW1RO#0
(Jeśli masz już konto pomiń krok 1)
2️⃣ Przejdź do strony eventu według poniższych kroków oraz zarejestruj się do niego.
3️⃣ Na stronie eventu znajdź zadanie o 15€ "apply for the bybit card" i zamawiamy wirtualną kartę oraz możemy fizyczną ( obie są darmowe)
⚠️ Jeśli nie wykonasz tego poprzez zadanie nie otrzymasz bonusu! (pkt. 4 na grafice)
Przy zamawianiu karty w rubryce refferal code wpisz:
MQW1RO#0
Bonus będzie do odebrania w reward hub i będziemy mogli go wykorzystać używając wirtualnej karty bybit np. wpłata na revolut/zen/wise lub podłączamy karte do google pay i płacimy nią w sklepie, w taki sposób łapiemy się również na bonus 10$ za transakcję kartą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Wszystko ok, niby 15e jest na karcie, ale jak sprawdzic czy faktycznie jest, gdzie jest saldo? I jak wysłać np. Na rachunek bankowy, bo nie widzę takiej opcji :)? Sprawdziłem, zapłaciłem, ale dodatkowych 10 euro nie dostałem za płatność kartą wirtualna przez google pay telefonem, czemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płatność kartą wpada po 14dniach a płacić można karta na allegro np kupić paysafecrad i wpłacić zen i revolut,najlepiej używać apki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to ogarnąłem:) a jak zapłaciłem kartą przez Google pay w żabce też wpadnie dodatkowe 10e czy tylko na allegro? Bo ja nie dostałem żadnej informacji że jak zapłacę kartą to dostanę dodatkowy bonus 10e, czy to poprostu jest i nigdzie o tym nie piszą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty dostałeś już? Bo ja szukam informacji o zadaniu: zaplac kartą a otrzymasz 10e i nic nie mogę znaleźć. I jeszcze dla pewności wystarczy jedna platnosc kartą na dowolna kwotę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie bo nie minęło 14dni ale dwóch znajomych dostało jeden wpłacił na zen a inny kupił coś na allegro i zaliczyło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, warta90 napisał:

Jak ktoś nie wue dodatkowo jest los kręcimy i wpada 1 2 10e albo nagrody

Podpowiesz gdzie to znaleźć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U góry masz pokazane pod numerem 2 do losowania my rewards i ongoings events i to drugie jak wejdziesz w to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, warta90 napisał:

U góry masz pokazane pod numerem 2 do losowania my rewards i ongoings events i to drugie jak wejdziesz w to


Możesz podesłać jakiś screen? Za nic nie mogę znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś już 10e za płatność kartą? Mi jeszcze co prawda nie minęło 14 dni, ale jestem ciekawy czy u Ciebie coś się zmieniło, ponieważ nie wiem skąd jest ta informacja o dodatkowych 10e za płatność kartą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie ,dostaje się na 15dzien ale to tylko ci którzy przy zamawianiu karty podali kod polecenia tak jak w opisie jest by podać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się