Skocz do zawartości


https://b

miron83

Ur-Unicorn - robot handlujący na giełdach typu kucoin,okx. Codziennie nagrody za aktywność

Rekomendowane odpowiedzi

Zasada działania robota i na czym zarabiamy

 

Firma UR podpisuje umowy na głównych platformach handlu walutami. Po uiszczeniu opłaty transakcyjnej i uruchomieniu robota, robot  korzysta z oceny dużych zbiorów danych, aby kupować tanio i sprzedawać drożej w różnych walutach, zarabiając różnicę, zyskaj zysk
 Currency, OKX, Bian, KuCoin i inne główne cyfrowe giełdy walutowe to platformy do handlu robotami.

To, co my, pracownicy, musimy zrobić, to wynająć robota i posiadać środki handlowe, aby robot mógł handlować na głównych platformach handlu walutami. Po ukończeniu pracy  otrzymujemy dochód.

 

Info od menagera z którym możemy porozmawiać na WhatsAppie

 

Minimalny dzienny dochód pracujący na poziomie robota  UR1 wynosi 1,3 USDT. Im wyższy poziom, tym wyższy dochód uzyskasz.

Gdy zaprosisz członków do swojego zespołu, możesz otrzymać 1 USDT jako nagrodę za zaproszenie i rejestrację za każdą zaproszoną osobę.

W nagrodę za codzienne wykonywanie swojej pracy możesz otrzymać prowizję w wysokości 12% ich dochodu z pracy
Twoi członkowie na poziomie 1 w dalszym ciągu zapraszają swoich znajomych do przyłączenia się, a Ty możesz otrzymać prowizję w wysokości 3% dziennego dochodu roboczego członków na poziomie 2, a także możesz otrzymać prowizję w wysokości 3% dziennego dochodu roboczego członków na poziomie 3 .

Kiedy 5 osób w Twoim zespole przejdzie na poziom UR1, możesz także otrzymać dodatkową nagrodę w wysokości 25 USDT.

 

Minimum do wypłaty  15usdt  jest 3% opłaty manipulacyjnej 

 

Portfel pobiera również opłatę w wysokości 1,5 USDT przy przelewie.

 

U mnie przy zleceniu 16usdt wypłaty wyszła kwota na czysto
14,02USDT

 

Czas wypłaty do 72h

 

Najtańszy robot kosztuje 40usdt i nalicza 2% dziennie

 

By robot mógł pracować codziennie klikamy na zakładkę z robotem następnie klikamy  transaction. Potem przechodzimy do przycisku  one click transation i klikamy przycisk apply for transaction


https://www.robot-diver.com/pages/login/reg/reg?user_code=ASWUCR

 

kod polecenia ASWUCR 

 

Screenshot_20240301-103310.png.bdcfc36bfc2a2b5b8129a6af5b53af9f.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Korzyści wielkanonocne

 

Czynsz UR1 jest dostosowywany do 50 USDT, pierwotna cena to 60 USDT, a osoba zapraszająca może otrzymać 7 USDT Nagroda

Czynsz za UR2 zostanie dostosowany do 150 USDT, pierwotna cena to 180 USDT, a osoba zapraszająca może otrzymać nagrodę w wysokości 18 USDT

Czynsz za UR3 i wyższy zostanie obniżony o 20%

Korzyść wielkanocna czas: 31.03.2024-05.04.2024\ n

 

Pozostałe uwagi: W celu racjonalnego wykorzystania robota, każda osoba może założyć tylko jedno konto, zabrania się zakładania wielu kont!!!

 

ur.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie dni promocji

 

Czynsz UR1 jest dostosowany do 50USDT, pierwotna cena to 60USDT,  zapraszający może otrzymać nagrodę w wysokości 7USDT Czynsz UR2 jest dostosowany do 150USDT, pierwotna cena to 180USDT, a osoba zapraszająca może otrzymać nagrodę w wysokości 18USDT Czynsz dla UR3 i powyżej zostanie obniżony o 20% 


 Ostatnie 2️⃣ dni wydarzenia socjalnego, po których trzeba wpłacić 60USDT, aby uaktualnić do UR1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie dodatkowe info z chata

 

Wynajmując do pracy robota UR-1, możesz samodzielnie zarobić 1,6 dolara dziennie, a miesięczny dochód na poziomie 48-49,6 dolara. Zaproś dwóch członków zespołu, aby otrzymać nagrodę za zaproszenie w wysokości 7+7=14 dolarów amerykańskich i zdobądź darmową nagrodę w postaci gwiazdek w wysokości 10 dolarów amerykańskich. Zaproś 3 kolejnych członków zespołu, aby otrzymać nagrody za zaproszenie 3x7=21. Jeśli zbierzesz 5 zaproszeń członków zespołu, otrzymasz jednogwiazdkową nagrodę zespołową w wysokości 24 dolarów amerykańskich. Istnieje również 12% dochodu dla 5 członków zespołu: 5x48x12%=28,8 dochodu zespołu.
Zatem w UR-1, jeśli zaprosisz 5 członków zespołu miesięcznie, dochód wyniesie: 48+14+10+21+24+28,8=145,8 dolarów dochodu.


Jeśli wynajmujesz i używasz robota ur-1, wystarczy wpłacić zastaw w wysokości 60 usdt na dzierżawę ur-1 na giełdzie usdt. Zastaw jest nadal Twój i nie będzie używany na inwestycje ani wydatki. zastaw, który wpłacisz, będzie widoczny w Twojej pracy na koncie. Możesz to zobaczyć na co dzień.Jeśli nie chcesz już pracować na pół etatu, Twój wniosek o zwrot środków zostanie zwrócony w 100% w całości.

 

Jest to zastaw, a nie inwestycja. Zastaw nie niesie ze sobą ryzyka zysku lub straty, nie zostanie utracony ani nie będzie generował zysków. Jest to jedynie gwarancja. Inwestycje wiążą się z ryzykiem zysków i strat. Możesz stracić pieniądze, ale także osiągnąć zyski. To jest największa różnica między zastawem a inwestycją

 

Według opinii rynkowych firma zapewnia członkom nowo zaktualizowanego robota UR1 darmowe środki handlowe na krótki okres czasu, a większość członków nie może tego skutecznie zrozumieć, dlatego firma szczególnie wydłuża czas bezpłatnego handlu dla nowo zmodernizowanych członków zapewnia im korzyści wynikające z modernizacji:
 
1. Cena wynajmu UR1 wynosi: 49 USDT, pierwotna cena wynosi 60 USDT, oszczędzając 11 USDT
2. Okres bezpłatnej wymiany złota UR1 zostanie wydłużony z pierwotnych 15 dni do 30 dni.
Okres świadczenia: 15.04.2024-20.04.2024
 
Dział operacyjny UR
 
Jak aktywować robota
 

UR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się