Skocz do zawartości


https://b

goldberger

GoldenTowns - Sposób na przyjemny zarobek :)

Rekomendowane odpowiedzi

GoldenTowns to przeglądarkowa gra strategiczno - ekonomiczna, w której za zadanie mamy budowę własnego miasta, armii i co najważniejsze kopalni złota z której to w niedługim czasie mamy nadzieje korzystać w postaci realnych pieniędzy.

 

Najważniejszym celem gry jest jak już wspomniałem jest rozbudowa swojego imperium w taki sposób aby przyniósł jak najwięcej zysków - stworzenie dobrze działającej maszynki ekonomicznej, w której ostatecznym produktem będzie złoto.

 

Jak dziś pamiętam jak całe forum pochłonęła pewna giere w tenisa - w tym przypadku za dobrze prowadzone miasto możemy w bardzo łatwy sposób zarobić nie małą sumę pieniędzy.

 

Fenomenem gry jest fakt, że jest strasznie prosta i logiczna. Nie wymaga żadnego kombinowania, tylko odrobiny cierpliwości. W grze nie inwestujemy nic - jest całkowicie darmowa a wręcz przeciwnie możemy bardzo dużo zarobić.

 

Gra jest w języku angielskim ale nie myślę żeby to był jakikolwiek problem - podpisy są banalne a opisy bardzo proste.

 

W GoldenTowns, prócz samej budowy naszego miasta, dużą rolę odgrywa "Market" gdzie każdy uczestnik może wymieniać, kupować lub sprzedawać surowce. Gracz może także kupować akcje miast lub państw. Jeśli kupimy akcje aktywnego gracza, można dodatkowo sporo zarobić czyli najprościej pisząc w tej grze rynek rządzi się naturalnymi prawami, tak więc jeśli ktoś na głowę do interesu i dobrze ogarnie rynek może nieźle zarobić.

 

Następnym i chyba najważniejszym punktem opisu gry jest "współpraca". Jeśli chcesz grać samotnie w GoldenTowns to efekty przyjdą albo późno, albo wcale ponieważ popełnisz wiele błędów już na samym początku a im mniej błędów na początku gry, tym szybciej zarobimy a im więcej informacji zasięgniemy od innych, tym szybciej zbudujemy konkretna mieścinę i będziemy mieli Ojro

 

Gra jest w 100% wypłacalna i legalna - jest wytworem twórców znanej gry Anno1777

Płatności występujące w grze : (Payza, PayPal, <a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/<a target="_blank" href="http://obstawianie.com/zobacz/skrill/"><b>Skrill</b></a>/"><b>Moneybookers</b></a>, Neteller, BitCoin, WesternUnion) a to przykład w jaki sposób wytworzony gold wymieniamy na prawdziwe pieniądze.

vnmefc.jpg

 

Sam jestem stosunkowo nowym użytkownikiem, nie mniej gra trochę mnie pochłonęła i dysponuję materiałami, radami screenami w jaki sposób najlepiej rozpocząć grę w GoldenTowns by nie spalić się już na początku - a każdy wie że początki są najważniejsze.

 

Rejestrując się z mojego refa zapewniam staranny opis początkowej fazy gry i przygotowane rady i wskazówki dla nowych graczy. Ja sam rejestrowałem się z refa kogoś innego gdyż pomoc na początku jest nieoceniona. Ty na tym nic nie tracisz a możesz tylko zyskać

:piwo1:

 

Zainteresowani, pytania - pisać na PW lub email: goldberger@interia.eu

:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się