Skocz do zawartości


https://b

miron83

Mevi AI: Automatyczny bot do handlu do 30% w Btc

Rekomendowane odpowiedzi

Spędziłem ostatnio trochę czasu na poszukiwaniu sensownych botów do zarabiania bo wiadomo ciężko takie znaleźć. Udało mi się znaleźć kilka hmm co z nich będzie zobaczymy w praktyce. Pozwole je sobie opisać

 

Zacznijmy od tego MEVI

 

Co to za bot i co o nim wiemy

 

Start projektu 10.11.2023r

 

Info od admina

 

Mevi oferuje handel kryptowalutami o niskim ryzyku bez stresu związanego z podejmowaniem decyzji o zakupie lub sprzedaży.

Mevi AI Limited, firma z biurami w Londynie i Auckland, uruchomiła nowego bota do handlu . który twierdzi, że generuje dzienne zyski do 1,5%.

Jako bot oparty na sztucznej inteligencji, ten bot AI stale monitoruje Mempool pod kątem dużych transakcji i zysków w oparciu o poślizg transakcji.

 

Oferty Mevi AI Bota.

 

Generowanie 0,5–1,5% dziennego zysku z bota MEV

Depozyty są mozliwe od 100 do do 5000$.Minimalna wypłata wynosi 50%.Po 60 dniach mamy możliwość wypłaty kapitału w częśći lub w jego całości

 

Jak być częścią społeczności Mevi AI Bot?

Zarejestruj tutaj konto w aplikacjach Mevi AI.

 

Rejestracja
https://app.mevi.ai/referral/miron83

 

Aby uruchomić Mevi AI Bot, musisz wpłacić minimum 0,00270 BTC. Kliknij Produkty , a następnie link Wpłata . Dokonaj wpłaty i postępuj zgodnie z instrukcjami dotyczącymi wpłacania środków.

Aby zobaczyć zdeponowane środki, sprawdź sekcję Lista wpłat.

Następnie kontynuuj inwestowanie . Postępuj zgodnie z instrukcjami na stronie Dokonaj inwestycji. Transakcja powinna zająć mniej niż 30 sekund.

 

Info od admina ciąg dalszy

 

Co to jest Mevibot?

 

Boty MEV to aplikacje zaprogramowane do śledzenia łańcucha bloków Ethereum pod kątem nowych transakcji, identyfikowania okazji do ataków typu „sandwich” i transakcji wyprzedzających. Bot nie ogranicza się do wykonywania ataków kanapkowych; zatrzymuje także niektóre altcoiny w transakcjach wstecznych, gdy ich ceny rosną. Trzymając na przykład $PEPE, bot jest w stanie wygenerować jeszcze większe zyski.

 

Mev Bot – jak to działa?

 

Boty MEV to programy uruchamiające algorytmy wykrywające i realizujące zyskowne możliwości MEV w łańcuchu bloków Ethereum. Zwykle korzystają z bibliotek web3 i interfejsów API do interakcji z węzłami Ethereum, DEX-ami i innymi inteligentnymi kontraktami, których celem są tokeny memów na Pancakeswap i Uniswap. Boty MEV mogą działać na różne sposoby w zależności od ich optymalizacji.

 

Jakie są przykłady botów MEV w akcji?

 

Bot Ethereum prowadzony przez pseudonimowego użytkownika kryptowalut Jaredfromsubway.eth zarobił 40 milionów dolarów w ciągu zaledwie trzech miesięcy, stosując technikę znaną jako „sandwiching” na zdecentralizowanych giełdach (DEX). Bot obsługiwany przez Jaredfromsubway.eth to tak zwany bot MEV zaprojektowany do stosowania technik „sandwichingu” – zasadniczo wyprzedzania innych traderów – na indeksach DEX, na których przedmiotem handlu są popularne monety memowe, takie jak Pepe Coin (PEPE).


MEV bot zarobił 1,9 mln USD w 20 sekund!
https://bitcoin.pl/mev-bot-zarobil-w-20-sekund

 

Taki o to artykuł mi wpadł też

 

Plan wynagrodzeń Mevi AI

 

Mevi AI płaci prowizje za polecenie poprzez jednopoziomową strukturę wynagrodzeń.

Jednopoziomowa struktura wynagrodzeń umieszcza partnera na szczycie jednopoziomowego zespołu, a każdy osobiście zrekrutowany partner znajduje się bezpośrednio pod nim

 

Jeśli jakikolwiek partner poziomu 1 zwerbuje nowych partnerów, zostaną oni umieszczeni na poziomie 2 unipoziomowego zespołu pierwotnego partnera.

Jeśli jakikolwiek partner poziomu 2 rekrutuje nowych partnerów, są oni umieszczani na poziomie 3 i tak dalej, i tak dalej, teoretycznie nieskończoną liczbę poziomów.

Mevi AI ogranicza płatne poziomy drużyn jednopoziomowych do dziesięciu.

 

Prowizje za polecenie są wypłacane jako procent kryptowaluty zainwestowanej na tych dziesięciu poziomach w następujący sposób:

poziom 1 (osobiście rekrutowani partnerzy) – 8%
poziomy 2 i 3 – 5%
poziomy 4 do 7 – 3%
poziomy 8 i 9 – 2%
poziom 10 – 1%

 

Poziomy od 5 do 10 drużyny jednopoziomowej muszą zostać odblokowane, z zastrzeżeniem następujących kryteriów kwalifikacyjnych:

aby odblokować poziomy od 5 do 7 zespołu unilevel, partner Mevi AI musi wygenerować 10 000 dolarów w ramach osobiście zrekrutowanych inwestycji partnerów
aby odblokować poziomy od 8 do 10 w zespole jednopoziomowym, partner Mevi AI musi wygenerować 25 000 dolarów osobiście zrekrutowanego wolumenu inwestycji partnera


Dopasowany bonus


Mevi AI płaci 2% premii dopasowanej do codziennych zwrotów wypłacanych całemu zespołowi unilevel.

Bonus Matchingowy jest również ograniczony do dziesięciu jednopoziomowych poziomów zespołu.

Dodatkowy bonus bezpośredni

Podmioty stowarzyszone Mevi AI otrzymują 10 000 dolarów za każde 100 000 dolarów wygenerowanych przez siebie osobiście zrekrutowanych inwestycji afiliacyjnych.

Bonus światowy
Aby zakwalifikować się do Premii Światowej, partner Mevi AI musi:

 

wygenerować 30 000 dolarów osobiście pozyskanego wolumenu inwestycji stowarzyszonych i
wygenerować 1 000 000 USD całkowitego wolumenu inwestycji w strukturze downline
Partnerzy Mevi AI, którzy kwalifikują się do Premii Światowej, otrzymują udział w 5% miesięcznego wolumenu inwestycji całej firmy.

 

Zobacz
https://www.youtube.com/watch?v=yiVo5w5WXWY

 

 

 

420390495_883675627097482_6531208215723244265_n.jpg

mevi6.jpg

mevi9.jpg

416161890_876766144455097_8720411522011253481_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się