Skocz do zawartości


https://b

Capo

Expekt - 100% do 600zł

Rekomendowane odpowiedzi

-> <a target="_blank" href="http://www.ebukmacher.net/l/expekt/"><b>Expekt</b></a>

 

screenhuntebhb.gif

 

Regulamin: Bonus od depozytu

Data publikacji: 04.11.2013 00:00 CET.

Data zakończenia: 10.11.2013 23:59 CET.

Data publikacji: 04.11.2013 00:00 CET.

Wersja: 1.0

 

1. Z oferty mogą skorzystać wyłacznie klienci, którzy zostali o niej poinformowani za pomocą specjalnej wiadomości e-mail od <a target="_blank" href="http://www.ebukmacher.net/l/expekt/"><b>Expekt</b></a>.

 

2. Bonus zostanie wypłacony automatycznie gdy dokonasz depozytu i wniesiesz za niego zakład.

 

3. Oferta dotyczy 100% bonusu od depozytu dokonanego w promocyjnym okresie, do kwoty wymienionej w newsetterze otrzymanym przez danego gracza.

 

4. Jeśli gracz wypłaci zdeponowane środki podczas trwania promocji lub przed otrzymaniem bonusu, zostanie on wyłączony z promocji.

 

5. Środki pochodzące z bonusu muszą zostać obrócone co najmniej 6 razy w zakładach z minimalnym kursem 2,00 oraz z co najmniej 3 różnymi możliwościami zanim mogą one być wypłacone lub przeniesione do innego działu <a target="_blank" href="http://www.ebukmacher.net/l/expekt/"><b>Expekt</b></a>. Warunke ten może ulec zmianie wedle uznania <a target="_blank" href="http://www.ebukmacher.net/l/expekt/"><b>Expekt</b></a>. Jakakolwiek aktualizacja zostanie zakomunikowana w nowej wersji niniejszego regulaminu.

 

6. Obrót bonusem rozpoczyna się w momencie, gdy znajdzie się on na koncie gracza.

 

7. Jeśli bonus nie zostanie obrócony wymaganą liczbę razy w ciągu 180 dni, nieobrócona część oraz potencjalne wygrane uzyskane przy użyciu bonusu zostaną anulowane i odjęte od stanu konta.

 

8. Przegrana części bonusu nie zmienia faktu, iż gracz musi spełnić wymogi obrotu aby wypłacić resztę.

 

9. W promocji tylko jeden bonus/zwrot/nagroda zostanie przyznany na osobę/gospodarstwo domowe/adres IP/komputer.

 

10. Wszelkie próby nadużycia oferty doprowadzą do zamknięcia konta gracza. Nie zostanie przyznany zwrot stanu konta. Nadużycie obejmuje wykorzystanie wielu kont w celu wielokrotnego udziału w promocji.

 

11. <a target="_blank" href="http://www.ebukmacher.net/l/expekt/"><b>Expekt</b></a>.com zastrzega sobie prawo do wstrzymania wypłaty środków w przypadku podejrzenia próby nadużycia lub złamania warunków regulaminu.

 

12. <a target="_blank" href="http://www.ebukmacher.net/l/expekt/"><b>Expekt</b></a>.com zastrzega sobie prawo do zażądania okazania dowodu tożsamości oraz / lub potwierdzenia wpłaty na konto.

 

13. Konto w <a target="_blank" href="http://www.ebukmacher.net/l/expekt/"><b>Expekt</b></a> jest osobiste i może z niego korzystać tylko osoba, która je założyła.

 

14. Regulamin konkursu obowiązuje w połączeniu z Regulaminem ogólnym <a target="_blank" href="http://www.ebukmacher.net/l/expekt/"><b>Expekt</b></a> Gaming (Gibraltar) Limited. Zastrzegamy sobie prawo do jego zmiany lub całkowitego wycofania w dowolnym momencie i bez podawania przyczyny. Gracze powinni regularnie sprawdzać regulamin, by być na bieżąco z zachodzącymi w nim zmianami.

 

15. W przypadku rozbieżności między angielską wersją regulaminu a jego tłumaczeniami na inne języki, wersja angielska będzie nadrzędna.

 

-> <a target="_blank" href="http://www.ebukmacher.net/l/expekt/"><b>Expekt</b></a>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się