Skocz do zawartości


https://b

miron83

Ltcautomining.com - kopalnia LITECOIN z bonusem 100ghs na start

Rekomendowane odpowiedzi

LtcAutoMining

 

Co o niej wiemy info od suportu

 

Co To Jest LtcAutoMining?

 

LtcAutoMining rozpoczęła działalność w 2019 roku z 5 farmami górniczymi. Nasza firma jest zarejestrowana w Londynie pod numerem 14464398. Personel LtcAutomining to grupa maniaków, którzy kochają kryptowaluty. Zaczęliśmy od Bitcoina dziesięć lat temu, a następnie zarobiliśmy 300 MILIONÓW dolarów w Bitcoinie od 2017 do 2021 roku. Era dużych zysków Bitcoina dobiegła końca. Cena jest bardzo wysoka i jest już za późno na zarabianie pieniędzy inwestując w Bitcoin. Dlatego z entuzjazmem polecamy Litecoina.

 

Ilu Aktywnych Górników Mogę Mieć?

 

Możesz mieć dowolną liczbę aktywnych górników, ilu chcesz, nie ma ograniczeń co do liczby aktywnych górników, których możesz mieć. ale nasz minimalny aktywny górnik kosztuje od 10 $ na początek.

 

Kiedy Po Złożeniu Wniosku O Wypłatę Środki Będą Dostępne Na Moim Koncie E-Walutowym?

 

Wszystkie prośby o wypłatę są przetwarzane w ciągu 24 godzin. maksymalny czas oczekiwania wynosi 48 godzin. Skontaktuj się z nami, jeśli Twoja prośba o wypłatę oczekuje na realizację dłużej niż 48 godzin.

 

Info od admina kolejne

Ponad 900 000 osób dołączyło do LtcAutoMining, z inwestycjami przekraczającymi 2,5 miliarda dolarów i płatnościami przekraczającymi 2 miliardy dolarów. LtcAutoMining stale się rozwija i wzmacnia, organizując spotkania offline w 35 lokalizacjach na całym świecie. Udało nam się przyciągnąć ponad 3000 pracowników KOL, którzy promowali firmę LtcAutoMining, którzy odgrywają znaczącą rolę w naszej globalnej promocji. Dodatkowo ukończono budowę 3 lokalizacji wydobywczych Litecoina i przygotowujemy się do dalszej rozbudowy. W ciągu najbliższych trzech miesięcy planujemy otworzyć sześć kolejnych ośrodków wydobywczych Litecoina, w których znajdzie się ponad 600 000 maszyn wydobywczych, aby zaspokoić potrzeby naszej szybko rosnącej bazy użytkowników. Będziemy w dalszym ciągu rekrutować ponad 200 pracowników technicznych, którzy pomogą w budowie nowych zakładów wydobywczych i przyspieszą globalne wdrożenie LtcAutoMining.

 

Wysłaliśmy losowego Litecoina do wszystkich zainwestowanych członków i losowy bonus Dogecoin do wszystkich członków. Możesz wpłacić lub wypłacić teraz.
https://ltcautomining.com/?a=withdraw

 

[Wideo]Jak kupić litecoin miner
https: //ltcautomining.com/?a=howto

 

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami, a my odpowiemy w ciągu 24 godzin
E-mail: admin@ltcautomining.com

 

Polecenie 
5% - 10% 

Minimalna wypłata  wynosi 3 $

 

Minimalny depozyt wynosi 10 dolarów

 

Opinie
https://pl.trustpilot.com/review/ltcautomining.com

 

Rejestrację
https://ltcautomining.com/?ref=miron83

 

Dużego depa nie polecam tu wkładać. Niby kopie od roku już

ltc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Kopiemy dalej dodatkowo info od admina

 

Cześć
Rok 2024 będzie rokiem kluczowym dla kryptowalut, a powszechnie oczekuje się, że zapoczątkuje hossę. Według prognoz różnych instytucji szczyt tej hossy spodziewany jest w 2025 roku. Wzrost hossy prawdopodobnie rozpocznie się w drugiej połowie 2024 r., podczas którego kryptowaluty takie jak Litecoin (LTC) odnotują znaczny wzrost wartości. Wraz ze wzrostem globalnej akceptacji kryptowalut rośnie także świadomość społeczna i własność tych zasobów cyfrowych.

 

W tym scenariuszu rynkowym wszelkie gwałtowne spadki cen postrzegane są jako możliwości zakupu, co stanowi kluczowy punkt strategiczny. Kiedy inni na rynku wpadają w panikę, mądrze jest zdecydowanie zakupić sprzęt wydobywczy Litecoin. Często ci, którzy sprzedają w panice, tracą potencjalne wzrosty na rynku, wchodząc w strategię maksymalizacji interesów animatorów rynku. LtcAutoMining przygotowało już ponad 100 milionów dolarów na inwestycje, czekając na odpowiednią okazję. Teraz jest najlepszy czas, aby rozpocząć wydobywanie Litecoina i wykorzystać nowe możliwości, jakie przyniesie rok 2024.

 

Wysłaliśmy losowego Litecoina do wszystkich inwestorów i bonus Dogecoin do wszystkich członków. Możesz wpłacić lub wypłacić teraz.🏆🏆
https://ltcautomining.com/?a=withdraw

 

Skorzystaj z nadchodzącej hossy: Kup platformy wydobywcze Litecoin już teraz!!
[Wideo]Jak kupić koparkę litecoin
https://ltcautomining.com/?a=howto

 

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami, a my odpowiemy w ciągu 24 godzin✍️✍️
E-mail: admin@ltcautomining.com

 

Z wyrazami szacunku
Administrator LtcAutoMining

ltc5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koparka działa nadal i płaci. Odpalcie sobie darmowe 100ghs na start jeśli się boicie w to inwestować. Nic nie trzeba robić samo kopie. Sam obecnie tutaj na darmowym kopaniu jadę.

ltc00.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj takie ciekawostki

 

LtcAutoMining rozpoczęła działalność w 2019 roku z 5 farmami górniczymi.

 

Firma jest zarejestrowana w Londynie pod numerem 15278664

 

W 2020 roku połączyli współpracę z dużymi instytucjami inwestycyjnymi, które chciały się zaangażować w wydobycie kryptowaluty LTC. Następnie w 2021 roku uruchomili stronę internetową i udostępnili wydobycie wszystkim użytkownikom i inwestorom.  Ich kapitał zakładowy to 1 000 000 GBP

ltc1.jpg

1.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się