Skocz do zawartości


https://b

miron83

AvalonHash.IO -1500 ths na start plus 6,25% — 8,33% dziennie

Rekomendowane odpowiedzi

Koparka która oferuje duże procenty jak i  co do nich ryzyko

 

Avalonhash.io: platforma do wydobywania bitcoinów

 

Avalonhash.io zapewnia przyjazną dla użytkownika platformę do wydobywania Bitcoinów gdzie na start dostajemy 1500 GH/s darmowej dodatkowej mocy mieszającej, dzięki której możemy od razu rozpocząć wydobywanie Bitcoinów. Tak czy tak musimy zrobić depozyt do wypłaty bonus jest bardziej na zachętę


Avalonhash.io pozwala także w dowolnym momencie zwiększyć moc mieszania. W ten sposób możemy wydobywać więcej Bitcoinów w szybszym i bardziej efektywnym tempie. Ta elastyczność umożliwia skalowanie działalności wydobywczej w miarę ewolucji potrzeb i celów.


Jeśli chodzi o dostęp do wydobytych Bitcoinów, Avalonhash.io oferuje wygodny i elastyczny system wypłat. Możemy łatwo przenieść swoje zarobki do wybranego portfela BTC. Po prostu wpisujemy żądaną kwotę i adres Bitcoin odbiorcy, a nasz przelew zostanie zrealizowany w ciągu kilku minut. Czasem trwa to trochę dłużej.

 

Oczywiście przy takich procentach jakie oferują to zapewne nie pociągnie to długo. Start koparki 22 października 2023

 

Plany: 6,25% — 8,33% dziennie 

Inwestycja: od 19,8$
Akceptacja płatności: Bitcoin.
Minimalna wypłata: 7$ dolarów.
Wypłata zysku: natychmiastowa.
Program partnerski: 6%-2%-1%.

 

 

avalon7.jpg

 

avalon72.png

avalon77.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Chyba koniec nadchodzi bo dzis mi 17 euro znikło z konta które wykopałem , nie zlecałem wypłaty na swój adres BTC. Nagle wylogowało mnie z konta a jak chciałem wejść to dostałem @ że mam potwierdzić nowego @. Zresetowałem hasło i zobaczyłem że wydobyte BTC zostało wysłane na niewidzialne konto BTC po prostu jest PEDDING .obraz.thumb.png.c941e1f0ff956b4621b3493fd34e18b3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale juz wszystko jasne , ktoś mi się wpie./...... na kompa bo ogólnie mi z 3 zródeł za*****ł kasę . i próbował w tym samym czasie jak ja siedziałem na koncie wypłacać taki HAKIER. Już problem rozwiązany teraz to zabezpieczone mam kompa i konta po same brzegi .

 

Ps. Miron ile dajesz czasu jeszcze temu Avalaon bo chce wpłacić z 500 dolców żeby coś z tego było jeszcze . mam teraz 32 TH/S do 100 dobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chyba koniec ELEDORADO do 3 dni nie mogę nic wypłacić wyskakuje komunikat że jest przeciążenie sieci BTC i prosze spróbowąc za 5 godzin.Poczytałem na TRUSTPILOT to więkoszość osób miałem lub ma ten sam problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się