Skocz do zawartości


https://b

miron83

Dailymines.com - wydobywanie w chmurze (dziennie do 1,75% na 300 dni)

Rekomendowane odpowiedzi

Mocna koparka może dać zarobić Strona bardzo rozbudowana, wiele funkcji i zabezpieczeń.
 
o jakiej mowa i co o sobie piszą

 

Daily Mines jest jednym z wiodących dostawców mocy haszującej na świecie, oferującym możliwości wydobywania kryptowalut w każdym zakresie - dla nowicjuszy, zainteresowanych koparek domowych, a także inwestorów na dużą skalę. Naszą misją jest sprawienie, aby zdobywanie kryptowalut było łatwe i szybkie dla każdego. Zapewniamy wieloalgorytmową usługę wyszukiwania w chmurze wielu monet przy użyciu najnowszej technologii - bez żadnych opłat za pulę. Ostatecznym celem naszego istnienia jest uczynienie wydobywania kryptowalut łatwym, inteligentnym i satysfakcjonującym doświadczeniem dla wszystkich. Naszym celem w Daily Mines jest zapewnienie zwrotów o wysokiej wartości za pośrednictwem naszych wybranych kontraktów Cloud Mining z codziennymi wypłatami, które pozwolą Ci zwiększyć i doświadczyć mocy sukcesu finansowego.

 

Gdzie mieści się Biuro Daily Mines i jaki jest numer rejestracyjny firmy?

 

Siedziba naszej firmy znajduje się pod adresem - Daily Mines Ltd. 7 Bell Yard, Londyn, Anglia, WC2A 2JR Daily Mines Tajlandia, 999/9 Rama I Rd, Pathum Wan, Bangkok 10330, Tajlandia Numer rejestracyjny firmy to: 15130954

 

Jak współpraca gwarantuje bezpieczeństwo?

 

Zaleca się stosowanie przez firmę certyfikatów SSL i szyfrowań, aby zapewnić pełną ochronę danych osobowych użytkownika, gdyż gwarantują one niezawodność działania serwera i bezpieczeństwo danych. Dodatkowo korzystamy ze specjalistycznego oprogramowania, którego zadaniem jest ochrona przed atakami DDOS i nieautoryzowanym dostępem do danych każdego inwestora. Dodatkowo jesteśmy chronieni przez Sitelock, Thawte, Pro Etrust i Sectigo.

 

Czy wypłata możliwa jest tylko od poniedziałku do piątku?

 

Twoje zyski partnerskie są dostępne codziennie, natomiast zyski ROI można wypłacić tylko w poniedziałki. Wypłaty ROI będą możliwe w poniedziałki między 12:00 a 18:00 czasu serwera.

 

W jaki sposób Daily Mines wykorzystują zaawansowaną technologię?

 

Ponieważ ASIC są najbardziej energooszczędnymi koparkami, używamy ich, ponieważ dominują na rynku. Nasza moc mieszania może osiągnąć 471700 GH/s, co czyni nas jednym z wiodących dostawców. Ponadto nasze farmy górnicze wyposażone są w najnowocześniejsze superkomputery i niezwykle wydajne systemy chłodzenia.

 

Kiedy wystartuje Daily Mines?

 

Daily Mines było już dostępne dla prywatnych inwestorów, a w październiku 2023 r. otworzymy rejestrację dla wszystkich członków.

 

Jakie metody płatności są akceptowane w Daily Mines?

 

Popularne kryptowaluty, w tym BTC, ETH, USDT.TRC20, USDT.ERC20, TRON, LTC, BNB, DOGECOIN, POLYGON, są akceptowane w Daily Mines.

 

Jaki jest czas przetwarzania wniosków o wypłatę i jaka jest minimalna kwota wypłaty?

 

Wypłaty są realizowane natychmiastowo, jednak mogą zająć do 48 godzin, jeśli wystąpią trudności z procesorem płatności, awaria serwera, technika lub inny problem. 10 USD to minimalna kwota wypłaty.

 

Jak wypłacić środki?
https://www.youtube.com/watch?v=0mB3UYA9fE4

 

Jak G2FA uwierzytelnić swoje konto
https://www.youtube.com/watch?v=eLxk1mm88XY

 

Jaka jest prowizja za polecenie dla przedstawicieli?
Przedstawiciele Daily Mines otrzymują 10% prowizji od poleceń.

 

Rejestracja


https://www.thedm.cloud/affiliate-register/76885543/right

 

 

Zapraszam po więcej info

 

https://e-pasywnezarabianie.pl/programy-kryptowaluty/dailymines-najlepszy-sposob-na-wydobywanie-w-chmurze-miron83

 

Kontrakt obowiązuje 300 dni naliczenie od 1% do maks 1.75%.Jest to zależne od zakupionego kontraktu.
Najmniejszy pakiet kosztuje 25$

 

 

daillymines1.jpg

daissy3.jpg

dailly.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Wygląda naprawdę ta kopara przyzwoicie trochę mnie denerwują te prace czasem nad stroną i zmienienie linków ale wszystko ma nie długo wrócić do normy. Już tam nie którzy idą na grubo także może być to ciekawy temat

 

 

Coś od firmy

 

Drogi członku elity,

Jeśli nie możesz uzyskać dostępu do naszej witryny internetowej, możesz skorzystać z naszej subdomeny, aby zalogować się i uzyskać dostęp do swojego konta. Kontynuujesz wszystkie swoje rejestracje, inwestycje i wypłaty.

 

W naszym niezachwianym zaangażowaniu w zapewnianie możliwie najlepszego doświadczenia w eksploracji w chmurze, stale dążymy do optymalizacji naszych usług. Rozumiemy, że w niektórych regionach wydajność może obecnie być niższa ze względu na alokację górników, dlatego chcemy mieć pewność, że wszyscy nasi użytkownicy, zwłaszcza nasi cenieni klienci elitarni, będą mogli uzyskać dostęp do naszych usług bez żadnych przerw.

 

Aby rozwiązać ten problem, pilnie pracujemy nad poprawą wydajności naszej głównej domeny, mając na celu wyeliminowanie opóźnień i zapewnienie większej przepustowości na całym świecie. Chociaż ukończenie tego procesu może zająć kilka dni, podejmujemy natychmiastowe działania, aby zapewnić Ci dalsze korzystanie z naszej usługi eksploracji w chmurze bez żadnych przerw w korzystaniu z naszych subdomen.

 

W międzyczasie mamy przyjemność zaoferować Państwu subdomeny, a także domeny prywatne, aby zapewnić Państwu minimalne niedogodności w tym okresie przejściowym. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza platforma była jeszcze bardziej przyjazna dla użytkownika i niezawodna, a Twoje zadowolenie jest dla nas najwyższym priorytetem.

 

Uprzejmie prosimy o współpracę i wsparcie w tej początkowej fazie udoskonalania. Podróż do perfekcji zawsze zaczyna się od wyzwań, a my dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci wyjątkową obsługę, na którą zasługujesz. Dziękujemy, że jesteś częścią naszej społeczności, ponieważ niestrudzenie pracujemy, aby zapewnić Ci płynne doświadczenie wydobywcze.

 

Pozdrawiam i życzę,
Codzienne kopalnie

 

Screenshot_20231026-224052.png

Screenshot_20231026-224203.png

Screenshot_20231026-224505.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczęcie projektu : październik 2023 rok

 

Cloud Mining 

 

polega na wynajmowaniu mocy obliczeniowej od sprzętu wydobywczego bez konieczności inwestowania w kosztowny sprzęt lub ponoszenia ryzyka awarii sprzętu.

 

Unikasz wydatków związanych z zakwaterowaniem, konserwacją i awariami urządzenia. Dzięki umowie na wydobycie w chmurze płacisz z góry ustaloną opłatę za korzystanie z zaawansowanego sprzętu wydobywczego w najnowocześniejszych centrach danych.

 

Oprocentowanie : dzienny zwrot z inwestycji do 1,75% na 300 DNI - CAŁKOWITY ROI MAX 625% w zależności od kontraktu wydobywczego

 

Bonus za polecanie : KONTRAKTY GÓRNICZE, DOCHÓD Z REFERENCJI, DOCHÓD BINARNY

 

Bonus binarny: do 10% ze sprzedaży kontraktów wydobywczych za polecenie, program binarny Daily Mines to wyjątkowa okazja, w której każdy nowy członek, który dołącza do członka, jest na przemian segregowany pomiędzy prawą i lewą nogą. 10% najniższej części dochodu zostanie Ci wypłacone w formie prowizji binarnej.

 

Wypłaty ROI w każdy poniedziałek pomiędzy 12:00 a 18:00 GMT+1, wypłaty dochodów z poleceń i dochodów binarnych odbywają się codziennie.

 

Kontrakty miningowe : od 25 $

 

Projekt akceptuje płatności poprzez : kryptowaluty

 

Wniosek wypłat: ( do 48 godzin)

 

Koncept biznesowy : Górnictwo, Mining

 

Daily Mines - warto dołączyć do grup::
https://t.me/dailymines link grupa na telegramie
https://chat.whatsapp.com/KBDRNoM8CtvLYpma7nsTFJ link na whatsapie

 

Wydobywanie w chmurze: Co powinieneś wiedzieć

 

Wydobycie w chmurze wykorzystuje chmurę obliczeniową do tworzenia nowych kryptowalut opartych na blockchain. 

 

I na początek, cloud computing jest jednym z najszybciej rozwijających się trendów technologicznych w przestrzeni technologicznej obecnie. 

 

Ta genialna dziedzina umożliwia dostęp do technologii, takich jak usługi baz danych, przetwarzanie, pojemność serwera, oprogramowanie i przechowywanie plików za pośrednictwem chmury. 

 

A mówiąc chmura, mamy na myśli przez Internet. Firmy zajmujące się przetwarzaniem w chmurze zazwyczaj pobierają opłaty od użytkowników na podstawie użytkowania, tak jak zazwyczaj płaci się za zużycie energii elektrycznej i wody.

 

Z drugiej strony, górnictwo jest istotą kryptokurrency model. Bez wydobycia niemożliwe będzie stworzenie nowych bitcoin. Mining odnosi się również do procesu, dzięki któremu transakcje są uwierzytelniane i dodawane do księgi publicznej, zwanej blockchain. I jak wspomnieliśmy, każdy proces wydobywania kryptowalut skutkuje wypuszczeniem nowych monet.

 

Połączenie chmury i górnictwa otwiera świat górnictwa dla ludzi, którzy nigdy nie byliby w stanie uczestniczyć w tym wyjątkowym procesie bicia nowych monet, ponieważ nie mają wystarczających środków finansowych, aby zainwestować w sprzęt i wygórowaną cenę energii elektrycznej. 

Wydobycie w chmurze jest dla każdego, ponieważ nie wymaga żadnej wiedzy technicznej ani dostępu do infrastruktury sprzętowej.

 

Więcej info na 
https://e-pasywnezarabianie.pl/programy-kryptowaluty/dailymines-najlepszy-sposob-na-wydobywanie-w-chmurze-miron83

daikky78.jpg

dailly.png

dailly8.png

received_227205470272835.jpeg

received_3668073106812739.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się