Skocz do zawartości


https://b

Rekomendowane odpowiedzi

Następny ciekawy bot który jest tak zwaną kopie dobrze znanego bota quopi

 

Co o nim wiemy

 

XEDMEX LTD jest firmą oficjalnie zarejestrowaną w Wielkiej Brytanii (nr 15199600 ) i posiada biura zlokalizowane w Wielkiej Brytanii, Hongkongu i Singapurze.

Xedmex AI Trader to program komputerowy, który wykorzystuje zaawansowane algorytmy i narzędzia do analizy handlu w celu automatycznego wykonywania transakcji w imieniu użytkownika. Oprogramowanie jest w stanie ocenić warunki rynkowe i zidentyfikować zyskowne możliwości handlowe poprzez analizę wskaźników technicznych i wglądu w dane rynkowe. Zaprojektowany do ciągłego monitorowania rynków, bot automatycznie realizuje transakcje, gdy tylko wykryje potencjalną okazję, eliminując potrzebę interwencji użytkownika.

Od premiery w 2023 r. bot stworzony przez sztuczną inteligencję dokonał niezwykłego wyczynu, konsekwentnie zapewniając rentowność każdego dnia.

Xedmex oferuje unikalne wirtualne portfolio, w którym możemy grać za 100 000 dolarów (w wirtualnych pieniądzach), aby odkrywać, uczyć się i sprawdzać umiejętności botów – zanim zainwestujemy choćby jeden cent.

 

Plany


1,2% do 5% dziennie przez 30 dni roboczych (zwrot depozytu)

Rejestracja domeny
24 sierpnia 2023 – 24 sierpnia 2026

 

Uwaga :

 

Logując się codziennie do Xedmex AI, przyczyniamy się do ulepszania platformy. W dowód uznania firma oferuje dzienną premię w wysokości 5% od naszych dziennych zarobków, która zasila saldo naszego konta za każdym razem, gdy ją odbierzemy.

Premia jest obliczana w następujący sposób:
Premia za zaangażowanie = Twoje depozyty * Wskaźnik zarobków ostatniego dnia * 5%

 

Na przykład:


Załóżmy, że nasze całkowite depozyty wynoszą 1000 USD i pewnego dnia Xedmex AI Trader wygenerował zysk w wysokości 2,5%. Oznacza to, że zarobiliśmy 25 USD. W rezultacie nasza premia za zaangażowanie wynosi: 25 USD * 5% = 1,25 USD (taka średnia wynosząca 2,5% oznaczałaby dodatkowe 37,5 USD miesięcznych zysków). Jeśli dokonamy wielu inwestycji, otrzymamy odpowiednią liczbę bonusów, które zostaną dodane bezpośrednio do salda naszego konta. Za każdą posiadaną stawkę do naszego konta zostanie dodana premia za zaangażowanie.

 

Zobacz


https://www.youtube.com/watch?v=0wasFjCBOaY

 

Rejestracja


https://xedmex.com/?i=a77eb52fb0bb

 

Xedmex AI Trader | Official Chat
 

https://t.me/Xedmex_official

 

Opinie
https://au.trustpilot.com/review/xedmex.com

 

Polecenie do 10% od każdej dokonanej inwestyccji na platformie

 

Minimum do wypłaty 10$

 

Typ wypłaty Natychmiastowy

 

Minimum inwestycji 10$

xd.png

Screenshot_20231019-003113.png

1697520370124.jpg

1697279740925.jpg

1697119202532.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Takie dodatkowe info od suportu


Prace nad aplikacjami mobilnymi dla Google Play i Apple App Store są już zaawansowane, a ich premiera planowana jest na pierwszy kwartał 2024 r.!

Czego możesz się spodziewać:

 

 Nienaganna jakość: zależy nam na zapewnieniu naszym użytkownikom płynnego korzystania z serwisu. Nasz zespół programistów rygorystycznie testuje i udoskonala UX aplikacji, aby ustanowić najwyższe standardy.

 

 Funkcje zorientowane na użytkownika: słuchamy opinii naszej społeczności i wprowadzamy kilka nowatorskich funkcji, aby poprawić Twoje doświadczenie w handlu z Xedmex. Wszystko po to, aby handel był jeszcze łatwiejszy i przyjemniejszy.

 

 Zgodność między platformami: Tworzenie aplikacji zarówno dla systemu Android, jak i iOS jest złożonym zadaniem, ale warto. Chcemy mieć pewność, że każdy będzie mógł korzystać z naszych aplikacji, bez względu na to, z jakiego urządzenia korzysta.

 

 Bezpieczeństwo i prywatność: Poważnie podchodzimy do ochrony danych. Nasz zespół wdraża najnowocześniejsze środki bezpieczeństwa, aby Twoje fundusze i dane osobowe były zawsze bezpieczne.

 

 Natychmiastowy dostęp: Nasza aplikacja zostanie uruchomiona jako ostateczny, w pełni dopracowany produkt. Żadnych wersji demonstracyjnych, prób ani obietnic, ale w 100% gotowy do użycia produkt na obu platformach – Apple Store i Google Play. 

 

Dzięki naszemu oddanemu zespołowi programistów i wybranym użytkownikom, którzy będą testować aplikację w czasie jej tworzenia, od samego początku możesz oczekiwać tylko tego, co najlepsze! 

 

Przeczytaj także na:

 

X-Blog: https://t.ly/NESsR

 

Medium: https://t.ly/FNzEI

 

Bądź na bieżąco, aby otrzymywać więcej aktualizacji w miarę zbliżania się daty premiery! 

Screenshot_20231025-182548.png

xedmex.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowe info od suportu

 

Bonus za zaangażowanie

 

Logując się do Xedmex AI każdego dnia roboczego, pomagasz nam udoskonalać platformę. Aby podziękować za Twój wkład, każdego dnia mamy premię w wysokości 5% Twoich dziennych naliczeń.

 

 

Rozpocznij handel wirtualny

 

Świetna okazja do przetestowania platformy!

 

Wirtualny handel pozwala symulować prawdziwe doświadczenia handlowe na Xedmex bez ryzykowania rzeczywistego kapitału. Jest to pozbawiony ryzyka sposób na poznanie i zrozumienie działania naszego Xedmex AI Trader oraz ocenę wydajności naszego bota handlowego, a wszystko to przy użyciu wirtualnej waluty.
Kiedy otworzysz konto w Xedmex, automatycznie otrzymasz 100 000 wirtualnych dolarów (vUSD). Każdy vUSD jest odpowiednikiem jednego dolara amerykańskiego, więc zaczynasz od znacznej kwoty do eksperymentowania.

 

Zarządzanie stawką

 

Możesz w każdej chwili śledzić, jak dobrze radzą sobie Twoje inwestycje w Xedmex AI Trader. Oto jak:

 

Wypłata środków

 

Z wypłatami z Xedmex nie wiążą się żadne opłaty, a użytkownicy mają swobodę składania nieograniczonych żądań wypłat. Oto proces:

 

Finansowanie bota

 

Aby rozpocząć stakowanie w Xedmex AI Trader, musisz inwestować przy użyciu preferowanej kryptowaluty. Tutaj znajdziesz instrukcje „Jak to zrobić”.

xedmex7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info od suportu.

 

Większość tych osób pochodzi z quopi bota

 

Drodzy Inwestorzy,
Jesteśmy podekscytowani, że możemy dzisiaj podzielić się z Wami ekscytującymi wiadomościami! 🎉 Nasza rodzina inwestycyjna szybko się powiększa i z przyjemnością ogłaszamy, że właśnie dzisiaj przekroczyliśmy niezwykły kamień milowy 500 nowych rejestracji 🚀. To niesamowite osiągnięcie jest świadectwem zaufania, jakim nas obdarzyliście, za co wyrażamy naszą najgłębszą wdzięczność.

 

Ze względu na niedawny wzrost liczby rejestracji nowych użytkowników, obecnie otrzymujemy dużą liczbę zapytań kierowanych do naszego wsparcia i głównego zespołu. Należy pamiętać, że nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby odpowiedzieć na każde zapytanie tak szybko, jak to możliwe. Biorąc jednak pod uwagę napływ osób, udzielenie odpowiedzi może zająć do 24 godzin. Twoja cierpliwość w tym pracowitym okresie jest naprawdę doceniana.

 

Jeszcze raz dziękujemy za bycie integralną częścią naszej rosnącej społeczności. Razem budujemy lepszą przyszłość finansową i jesteśmy wdzięczni, że jesteś z nami w tej podróży.❤️
Z wyrazami szacunku,
Zespół XEDMEX

 

Presentation:
https://xedmex.com/files/company-presentation.pdf

FAQ:
https://xedmex.com/faq

Guidebook (FAQ PDF)
https://xedmex.com/files/xedmex-guidebook.pdf

Whitepaper:
https://xedmex.com/files/xedmex-whitepaper.pdf

Gitbook (All in one):
https://xedmex-ai.gitbook.io/xedmex

Xedmex Community - chat with other investors:
https://t.me/Xedmex_official

-5445235061029982914_121.jpg

xedmex6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie dodatkowe info od suportu odnośnie przyznawania bonusów

 

Drodzy Inwestorzy,

 
Mamy wiele zapytań dotyczących Bonusu za zaangażowanie. Przeczytaj i udostępnij:
 
Logując się do Xedmex AI każdego dnia roboczego, pomagasz nam udoskonalać platformę. Aby podziękować Ci za Twój wkład, każdego dnia mamy premię w wysokości 5% Twoich dziennych naliczeń, którą dodamy do Twojego konta za każdym razem, gdy ją odbierzesz.
 
Bonus jest naliczany:
Premia za zaangażowanie = Twoje depozyty* Dokładny współczynnik dzienny*5%
 
Przykład:
Twoje depozyty wynoszą łącznie 1000 $, a danego dnia Xedmex AI Trader wypracował 2,5% zysku. Oznacza to, że zarobiłeś 25 USD, więc Twoja Premia za zaangażowanie będzie wynosić: 25 USD*5% = 1,25 USD, co przekłada się na 37,5 USD dodatkowego zysku w miesiącu biznesowym. Każdy depozyt zapewnia jedną pozycję premii za zaangażowanie, więc posiadanie 5 różnych depozytów wygeneruje 5 pozycji premii za zaangażowanie dziennie.
 
Aby odebrać premię za zaangażowanie, po prostu zaloguj się do panelu kontrolnego Xedmex AI i kliknij przycisk „Odbierz dzienną premię”.

xedmex11.jpg

xedmex9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wygląda to teraz tak

 

🚀 Ważna aktualizacja XEDmex: migracja nowej strony internetowej

 

Droga Społeczności XEDmex,


Zgodnie z wytycznymi regulacyjnymi przenieśliśmy się na nowy serwer,

 

Strona internetowa: https://xedmex.biz

 

🔄 Jak przeprowadzić migrację na nowy serwer.
Aby kontynuować handel na naszej platformie, wykonaj następujące kroki:
1. 🌐 Utwórz nowe konto. [użyj tego samego starego adresu e-mail.]
2. Dokonaj nowej wpłaty (takiej samej jak w przypadku starego planu), aby uzyskać zgodę systemu.
3. ✔️ Po dokonaniu wpłaty Twoje konto zostanie zweryfikowane, a Twoje stare saldo zostanie automatycznie zaktualizowane do nowego konta na stronie internetowej.
4. 💳 Możesz następnie pomyślnie złożyć wniosek o wypłatę.
• Minimalny depozyt: 250 dolarów
• Minimalna wypłata: 100 $
• Czas przetwarzania: 30 minut

 

W celu uzyskania pomocy nasz zespół obsługi klienta jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu pod adresem
https://livechat.xedmex.biz
🤝 Dziękujemy, że jesteś częścią społeczności XEDmex.
Z wyrazami szacunku,
Zespół Xedmex.
https://xedmex.biz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się