Skocz do zawartości


https://b

Rekomendowane odpowiedzi

Ava jest to firma oparta na technologii, skupiająca się na „sztucznej inteligencji + reklamie nowych mediów”, założona przez główny zespół starszych praktyków reklamy i ekspertów technicznych. Obecnie pozyskał inwestycje od wielu znanych instytucji inwestycyjnych, w tym ABC Venture Capital i DEF Venture Capital. Wizją AVA jest zbudowanie globalnej platformy reklamowej nowych mediów, której zadaniem będzie promowanie cyfrowej i inteligentnej transformacji branży reklamowej.

 

Czym jest token Ava

 

Token AVA jest kryptowalutą emitowaną przez AVA. To jest to samo co USDT. Jest to kryptowaluta. Tokeny AVA możemy zdobyć jedynie oglądając reklamy lub zapraszając znajomych.


AVA wyemitowała na rynku tylko 100 milionów kryptowalut AVA, możemy ją zdobyć jedynie pobierając AVA, w miarę upływu czasu, w miarę jak coraz więcej osób zapisze się do AVA, liczba tokenów AVA będzie spadać, a ich cena będzie wyższa.

Zakładając, że masz teraz 1000 tokenów AVA na swoim koncie, jeśli będziesz je przechowywać na swoim koncie AVA bez wypłacania pieniędzy, możesz zarobić dodatkowe 50 USDT miesięcznie

 AVA nie jest dostępna w sprzedaży,
możemy to uzyskać tylko za pośrednictwem aplikacji AVA

 

Kilka ważnych informacji od admina by program działał jak najdłużej

 

1. Jaka jest podstawowa działalność ava
W branży reklamowej online każdy nowy użytkownik może wnieść większą wartość do reklamy AVA. Na przykład, jeśli aplikacja do zakupów online chce zostać udostępniona użytkownikom w określonym kraju lub regionie, przekażą oni treść reklam firmie AVA i uiszczą firmie AVA opłatę reklamową, a następnie AVA umieści reklamy aplikacji do zakupów online i przekaże reklamę osobom, które ją obejrzały. Użytkownicy dzielą część zysków, co jest głównym źródłem dochodów AVA, a posiadana przez platformę waluta AVA ma określoną wartość na rynku, która jest jednym ze środków trwałych

 

2. Jak sprawdzić informacje rejestracyjne firmy,

AVA jest zarejestrowana w Wielkiej Brytanii

https://find-and-update.company-information.service.gov.uk/company/14919808

Szukaj: AVA VIDEO MEDIA CO., LTD.

Numer firmowy:

Numer firmy 14919808

 

3. Gdzie znajduje się adres firmy i jak go znaleźć
Wyszukiwanie w Mapach Google: AVA VIDEO MEDIA CO., LTD.
Możesz zobaczyć lokalizację siedziby biura AVA

 

4. Jaka jest wartość rynkowa monet AVA?
W aplikacji AVA widzimy, że monety AVA rosną każdego dnia. Jako główna waluta rozliczeniowa reklam online, zarówno reklamodawcy, jak i użytkownicy AVA będą używać monet AVA do rozliczeń. Im więcej osób posiada monety AVA, tym wyższa będzie wartość monet AVA. Kiedy będzie coraz więcej scenariuszy zastosowań AVA, wartość popytu będzie większa, a wartość konsensusu zostanie odzwierciedlona!

 

5. Jakie podstawowe zasady powinienem tu znać,
Zabronione postępowanie AVA

Posiadanie wielu kont AVA, 

 

6. Ciągłe promocje
NR 1 7-osobowe działanie zespołu, w naturalnym miesiącu uzyskaj 6 bezpośrednich rekomendacji, aby nagrodzić dodatkowe 15 USDT, oraz uzyskaj 10 bezpośrednich rekomendacji, aby nagrodzić dodatkowe 30 USDT
NR 2 Pakiet prezentów drużynowych za każdym razem, gdy użytkownik indywidualny awansuje na kapitana powyżej A1
NR 3 Krótkie udostępnianie filmów, bierz udział 3 razy w tygodniu, zdobywaj różne nagrody w zależności od różnych poziomów członkostwa!

 

7. Jak mogę zarobić więcej
Utworzenie zespołu powyżej A1 zapewni 6 rodzajów dodatkowego potencjalnego dochodu z AVA. To najłatwiejszy i najskuteczniejszy sposób na zwiększenie swoich dochodów, wystarczy, że opowiesz znajomym o swoich doświadczeniach z AVA, a jeśli będą zainteresowani, poproszą Cię o więcej informacji

 

Suport

https://t.me/AVA_Servicio_al_Cliente

 

Biały papier

https://online-projects.oss-ap-southeast-1.aliyuncs.com/ad-new1/configuration-file/other/WhitePaper_en.pdf

 

Rejestracja tylko z polecenia


https://h5.avavide.net/#/pages/login/login?code=A2MEXA

 

 

 

ava.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Kolejne usdt wpada od Avy za oglądanie reklam sumie nie oglądanie bo lecą sobie one  w tle a apka sama nalicza w tedy więc jest to fajna sprawa bo nie musimy klikać jakiś captcha czy tym podobnych rzeczy

Ava2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, miron83 napisał:

 

Możliwość dołączenia tylko z kodem polecenia ABLYZA

Tak też robiłem...po wpisaniu kodu polecenia, adresu email oraz hasła oraz po naciśnięciu "Sign up" aplikacja "zawiesza się".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.09.2023 o 22:08, miron83 napisał:

jjfk widocznie nie jest dla ciebie ta apka, widze nowe osoby dołączaja to nie wiem czemu Tobie nie przechodzi

Podczas rejestracji konta w momencie weryfikacji adresu email poprzez opcję "wyślij" pojawia się takie okienko i nic z tym nie można zrobić. 

Clipboard02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, miron83 napisał:

Musisz potwierdzić że nie jesteś robotem przesuwając suwakiem na ten kwadracik

Tak właśnie robię. Moje wrażenie jest takie, że ten puzzel nie pokrywa tej całej pustej powierzchni. Próbowałem z 3 różnych przeglądarek i jest ten sam problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jjfk napisał:

W pierwszym poście napisałeś: "od 1,5 USD do 100 USD dziennie".....sorry, od 1,5 USDT do 100 USDT dziennie czyli połowa dolara amerykańskiego.

zarabia od od 1,5 USDT dziennie do 100 USDT maksymalnie nie masz na koniec napisane dziennie przeczytaj dokładnie. Max z tego pakietu zarabiasz 100 USDT czyli na koniec okresu. Zaglądnij tam do przewodnika masz tam rozrysowane pakiety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, miron83 napisał:

zarabia od od 1,5 USDT dziennie do 100 USDT maksymalnie nie masz na koniec napisane dziennie przeczytaj dokładnie. Max z tego pakietu zarabiasz 100 USDT czyli na koniec okresu. Zaglądnij tam do przewodnika masz tam rozrysowane pakiety

100 USDT na koniec okresu?

Zarobki bida z nędzą... porównując z Minelab to tak jakbyśmy porównali mrówkę do człowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że nie masz o tym pojęcia odpuść sobie to  

 

Minelab zwraca ci inwestycje po miesiącu  tak samo jak ten program

 

Ze 150USDT wykręca ci jeden pakiet 450usdt to w ogóle nie wiem o czym ty piszesz że bida. Poczytaj czym większy pakiet tym większe zarobki. Z 50 usdt zarabiasz podwójnie możesz mieć kilka pakietów nawet jak widać na obrazku płaci popatrz na daty co dodałem w poście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, miron83 napisał:

Widze że nie masz o tym pojęcia odpuść sobie to  

 

Minelab zwraca ci inwestycje po miesiącu  tak samo jak ten program

 

Ze 150USDT wykręca ci jeden pakiet 450usdt to w ogóle nie wiem o czym ty piszesz że bida. Poczytaj czym większy pakiet tym większe zarobki. Z 50 usdt zarabiasz podwójnie możesz mieć kilka pakietów nawet jak widać na obrazku płaci popatrz na daty co dodałem w poście

OK. A powiedz mi, jak wpłaca się depo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W AVA zmiany po dotacji z Arabii Saudyjskiej w wysokości 10 milionów dolarów na życzenie nowych władz. Wymagane było założenie nowego konta z nowym adresem email ponieważ teraz wypłaty są monitorowane przez sztuczną inteligencje a wcześniej zatwierdzał je menager zespołu i przekazywał dalej. Dla tych co byli od początku firma dodała token AIA w pakiecie za 1000$ gdzie dodatkowo oglądamy na nim reklamy. Ma być nie długo możliwość sprzedaży go. Dla nowych osób  bonus taki nie został niestety  przewidziany

 

Rejestracja tylko z polecenia


https://h5.avavide.net/#/pages/login/login?code=A2MEXA

 

Screenshot_20231110-171909.png

Screenshot_20231112-170950_AVA.jpg

Screenshot_20231112-201113_AVA.jpg

Screenshot_20231112-201250_AVA.jpg

Screenshot_20231112-201329_AVA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się