Skocz do zawartości


https://b

miron83

AI ROBERT- 15$ na start na aktywację robota plus codzienne nagrody za aktywność

Rekomendowane odpowiedzi

AI Robert platforma, która zapewnia możliwość automatyzacji strategii handlu kryptowalutami bez konieczności wcześniejszego doświadczenia i umiejętności handlowych.

 

Obsługuje różne popularne giełdy, w tym Binance, i pozwala użytkownikom tworzyć i wdrażać boty handlowe.

 

AI Robert oferuje nowym użytkownikom darmowego bota, który będzie działał przez 30 dni. W ten sposób użytkownicy mogą symulować i zobaczyć, jak darmowy robot będzie dla nich działał, zanim zdecydują się na zakup robota kolejnego poziomu. Ta funkcja pozwala użytkownikom udoskonalić swoje strategie i upewnić się, że są skuteczne i zyskowne, zanim zaryzykują prawdziwe środki.

 

Automatyzując strategie handlowe za pomocą AI Robert, użytkownicy mogą wykorzystać szybkość i wydajność botów do automatycznego wykonywania transakcji w oparciu o wcześniej zdefiniowane reguły. Eliminuje to potrzebę ręcznego monitorowania i realizacji transakcji, oszczędzając czas i wysiłek traderów.

 

AI Robert ma na celu demokratyzację handlu algorytmicznego poprzez zapewnienie przyjaznej dla użytkownika platformy, która upraszcza proces tworzenia i wdrażania botów handlowych. Jest przeznaczony zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych traderów, umożliwiając im automatyzację strategii i skuteczniejsze uczestnictwo w rynku kryptowalut.

 

AI Robert uruchomił też promocje, oferując użytkownikom lukratywne nagrody.
Gdy agent pierwszego poziomu dokona wstępnego doładowania w wysokości 30 USD, otrzymamy bezpłatny model GPT-B1. Jeśli początkowe doładowanie wyniesie 200 USD, otrzymasz darmowy model GPT-B2.
Kwota początkowego doładowania 800 $, otrzymujemy trzy modele GPT-B2, a jeśli 2000 $ zapewni ci pięć modeli GPT-B2. Jeśli początkowe doładowanie wyniesie 10 000 USD, otrzymujemy dwa bezpłatne modele GPT-B3!

 

Modele GPT-B pomagają w analizie inwestycji, formułowaniu strategii, przewidywaniu trendów rynkowych i spersonalizowanym doradztwie finansowym.

Promocje AI Roberta zapewniają ciekawe nagrody, w tym modele GPT wysokiego poziomu. Zachęcają do aktywnego uczestnictwa, zachęcają do pracy zespołowej i przynoszą korzyści użytkownikom na wszystkich poziomach inwestycji.

 

Aby rozpocząć arbitraż, musimy aktywować darmowego robota. By zwiększyć wydobycie można zakupić płatnego. Czy z bezpłatnego uda się wypłacić bez polecania nie uda się. Jeśli ktoś chce przyśpieszyć zarabiania to niestety trzeba kupić płatnego robota.

 

Plany inwestycyjne Mybothub.com

 

GPT-B1 : 2,00 USD za 30 dni z opłatą aktywacyjną w wysokości 30,00 USD za zamówienie
GPT-B2 : 5,00 USD za 30 dni z opłatą aktywacyjną w wysokości 200,00 USD za zamówienie
GPT-B3 : 50,00 USD na 30 dni z opłatą aktywacyjną w wysokości 800,00 USD za zamówienie
GPT-B4 : 120,00 USD za 30 dni z opłatą aktywacyjną w wysokości 2000,00 USD za zamówienie
GPT-B5 : 320,00 USD na 30 dni z opłatą aktywacyjną w wysokości 5000,00 USD za zamówienie
GPT-B6 : 700,00 USD na 30 dni z opłatą aktywacyjną w wysokości 10000,00 USD za zamówienie
GPT-B7 : 1500,00 USD na 30 dni z opłatą aktywacyjną w wysokości 20000,00 USD za zamówienie
GPT-B8 : 4000,00 USD na 30 dni z opłatą aktywacyjną w wysokości 50000,00 USD za zamówienie
GPT-B9 : 9000,00 USD na 30 dni z opłatą aktywacyjną w wysokości 100000,00 USD za zamówienie
 

Jak zawsze trzeba pamiętać o ryzyku jaki niesie każdy z takich programów

 

Minimalna wypłata: 10 dolarów

 

Opłata za wypłatę: 1 dolar

 

System poleceń na 3 poziomach: 12%, 6% i 3%

 

Rejestracja
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
https://www.mybothub.com/#/regist?invite_code=48945184

 

 

Screenshot_20230829-140847_AI Robert.jpg

Screenshot_20230829-140346_AI Robert.jpg

ai0000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Kilka słów od firmy o nowej wersji apki. Coś zaczynają działać i rozwijać sie bardziej. Zobaczymy jak im to wyjdzie

 

Drodzy użytkownicy, z przyjemnością ogłaszamy wydanie wersji 2.0.3 AI Robert, ważnej aktualizacji, która zapewnia lepsze wrażenia użytkownika i ulepszone środki bezpieczeństwa.

 

Najważniejsze cechy tej aktualizacji obejmują:

 

1. Weryfikacja KYC: Wdrożyliśmy weryfikację „Poznaj swojego klienta” (KYC), aby zapewnić bezpieczeństwo Twoich środków. Użytkownicy muszą ukończyć proces KYC przed zainicjowaniem jakichkolwiek transakcji wypłaty.
2. Ulepszenia interfejsu użytkownika: w oparciu o opinie użytkowników zmodernizowaliśmy interfejs użytkownika do eleganckiego i futurystycznego projektu z ciemnym motywem.

 

Ta zmiana zapewnia ulepszone efekty wizualne i lepsze ogólne wrażenia użytkownika.

 

Należy pamiętać, że zakończenie procesu KYC jest niezbędne dla nieograniczonych transakcji wypłat. Zachęcamy do szybkiego zakończenia weryfikacji KYC, aby móc cieszyć się pełną funkcjonalnością AI Robert. Nasz zespół obsługi klienta jest dostępny, aby pomóc Ci w przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów.

Dziękujemy za wybranie AI Robert. Naszym celem jest dostarczanie najlepszych doświadczeń handlowych, traktując jednocześnie bezpieczeństwo użytkowników.

airobert.jpg

Screenshot_20230918-152154_AI Robert.jpg

Screenshot_20230918-170119_AI Robert.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie 60 tysiecy osób na telegramie. Robot się rozwija co cieszy. Oby płacił jak najdłużej

 

Info od suportu

 

Inwestowanie sukcesu AI Roberta.

 

1. Liderzy rynku: AI Robert jest liderem rynku w branży robotów handlowych, który zyskał znaczną przyczepność i wiarygodność.

2. Historia sukcesów: AI Robert może pochwalić się udokumentowaną historią sukcesów, zapewniając inwestorom pozytywne wyniki za pośrednictwem swojej platformy robotów handlowych.

3. Nagradzana platforma: Platforma AI Roberta została wyróżniona nagrodami branżowymi, co jeszcze bardziej wzmocniło jej reputację i wiarygodność.

4. Najwyższy wskaźnik reinwestycji: Inwestorzy korzystający z platformy AI Robert wykazali wysoki wskaźnik reinwestycji, co wskazuje na ich zadowolenie z początkowych inwestycji i decydowanie się na ponowne inwestowanie w nowe możliwości.

5. Łatwe inwestowanie w nieruchomości: Platforma AI Robert oferuje przyjazne dla użytkownika i proste doświadczenie inwestycyjne, dzięki czemu inwestowanie w roboty AI jest dostępne i bezproblemowe.


6. Już od 32 USD: platforma AI Robert umożliwia inwestorom rozpoczęcie inwestycji od minimalnej kwoty inwestycji już od 32 USD, dzięki czemu jest dostępna dla szerszego grona osób.

7. Nigdy żadnych ukrytych opłat: AI Robert zapewnia przejrzystość, gwarantując brak ukrytych opłat, budując zaufanie oraz wykazując uczciwość i uczciwość.

8. Najniższe opłaty w branży: AI Robert oferuje konkurencyjne opłaty, przyciągając inwestorów świadomych kosztów, którzy chcą maksymalizować swoje zyski.

9. Mniejsze ryzyko, lepsze zyski: Platforma AI Robert pozycjonuje się jako atrakcyjna alternatywa dla innych opcji inwestycyjnych, podkreślając potencjał niższego ryzyka i lepszych zwrotów.
 

Screenshot_20231109-145718_AI Robert.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się