Skocz do zawartości


https://b

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze zapowiadający sie projekt imota.

 

Imota to nieizolacyjny, wielołańcuchowy portfel Web3 z najnowocześniejszymi technologiami, mający na celu przyspieszenie masowej adopcji Blockchain. Użytkownicy Imota mogą bezproblemowo wysyłać, odbierać, przechowywać i wymieniać tokeny wielołańcuchowe dzięki bezpieczeństwu na najwyższym poziomie i intuicyjnej konstrukcji. 

 

Imota jest także pierwszym portfelem Web3, który umożliwia użytkownikom inwestowanie w filmy fabularne za pośrednictwem zaawansowanych aplikacji Blockchain.

 

Obecnie Imota jest dostępna w ponad 160 krajach zarówno w App Store , jak i Google Play Obsługują multi-łańcuchy z charakterystycznymi funkcjami, takimi jak płacenie opłaty za gaz za pomocą stablecoina.

 

Podobno nawiązali współpracę z Remitano

 

Remitano to wiodąca giełda, której celem jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań finansowych poprzez wypełnianie luki między fiat-crypto i zapewnianie najbardziej zaufanej i bezpiecznej platformy do kupowania i sprzedawania kryptowalut.

 

Dzięki partnerstwu Imota Wallet i Remitano użytkownicy będą mieli bezproblemowy i bezpieczny dostęp do zasobów Web3. Użytkownicy Imota Wallet mogą cieszyć się niezrównanym procesem kupna/sprzedaży kryptowalut za pomocą Instant Bank Transfer, dzięki wsparciu zapewnianemu przez Remitano.

 

Dla użytkowników Remi, partnerstwo z portfelem multichain, takim jak Imota, poprawi wrażenia użytkownika w jednoczącej podróży Crypto. Imota i Remitano mogą zaoferować bezpieczny proces przechowywania aktywów kryptograficznych, odkrywania wszechświata DeFi i powrotu do korzystania z usług Remitano na Imota.

 

Wiecej info na stronie https://www.imota.io/

 

Po rejestracji wpisz kod XAq9pL97

 

Z tego co piszą za polecenie jest 5 BUSD gdy polecony wykona kyc

Wydobywaj ich kryptowalutę  $OTARE by zarabiać więcej

Będę aktualizował post jak się dowiem kiedy to wypłacić

364158351_250104674501450_2669548643506241438_n.png

365164669_253212984190619_1601752731668705423_n.jpg

imota.jpg

imota5.jpg

normal_Cover_Blog_Remi_x_Imota.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się