Skocz do zawartości


https://b

miron83

Ice - cyfrowa waluta, którą możemy wydobywać za darmo za pomocą telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Ice fundation uruchomiło aplikację mining!
Za dołączenie z linku poleconego mamy 10 ice ! + 102% mocy kopania na 24h i dodatkowe bonusy za dołączenie do Team ! ,jeśli użytkownicy są aktywni !

Projekt jest bliski ogłoszenia daty startu !

 

Link do rejestracji
 

https://ice.io/@miron83

 

Wejdź w link I skopiuj kod polecenia
Pobierz appke
Wejdź w appke I zarejestruj się przez email lub fb lub google
podaj kod polecenia w odpowiednim okienku jak wyskoczy
dokończ rejestrację uzupełnij profil
Klikaj co 24h wznawianie miningu i polecaj!
 

Często zadawane pytania
 

https://ice.io/faq

 

W przeciwieństwie do innych projektów, ice nagradza tylko aktywnych użytkowników, którzy pomagają rozwijać społeczność i budować zaufanie w całej sieci. Nieaktywni użytkownicy, którzy nie obsługują sieci, mogą stracić monety za brak aktywności.

Odkryj wszystkie funkcje projektu ice, w tym Day Off, Resurrection, Halving i inne, odwiedzając dedykowaną sekcję na stronie internetowej.

 

Screenshot_20230808-161830_ice.jpg

Screenshot_20230808-161802_ice.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Info od suportu

 

W Ice widzimy przyszłość wykraczającą poza bezpośredni horyzont. Nie jesteśmy tylko kolejnym przelotnym projektem Airdrop; jesteśmy tutaj, aby wywrzeć trwały wpływ. 

 

Nasze zaangażowanie w realizację tej wizji jest widoczne w naszym zaangażowaniu w ciągu ostatniego roku i niezachwiana wiara w to, co budujemy. Przewidujemy, że Ice będzie się rozwijać i wprowadzać innowacje przez następne dwie dekady i dłużej.

 

Nasza inwestycja w aplikację Phase One, zarówno pod względem czasu, jak i zasobów, podkreśla nasze zaangażowanie w strategię prawdziwego i zrównoważonego wzrostu. Gdyby naszym jedynym zamiarem była zwykła dystrybucja Airdrop, taka inwestycja byłaby niepotrzebna.

 

Cenimy każdego członka naszej społeczności i doceniamy jego wkład. W związku z tym każdy, kto pomyślnie przejdzie nasz kompleksowy, dwuetapowy proces KYC, będzie uprawniony do swoich monet Ice. Dystrybucja będzie wielopoziomowa: ci, którzy znacząco przyczynili się do rozwoju sieci, otrzymają swoje monety wcześniej, a pozostali otrzymają je po zakończeniu Fazy Pierwszej.

 

Ważne jest, aby zrozumieć, że dystrybucja monet będzie systematyczna i etapowa. Monety będą przydzielane co tydzień, zapewniając stałą i uporządkowaną publikację. Aby zachować uprawnienia do cotygodniowej dystrybucji, użytkownicy muszą kontynuować swoją działalność wydobywczą i upewnić się, że w swoim zespole poziomu pierwszego znajduje się co najmniej pięciu aktywnych użytkowników. Spadnięcie poniżej tego progu spowoduje przerwę w tygodniowej dystrybucji.

 

Na koniec nalegamy, aby nasza społeczność była na bieżąco informowana, zaangażowana i zaangażowana w realizację naszej wspólnej wizji. Razem budujemy coś monumentalnego, a Wasze ciągłe wsparcie i zrozumienie są nieocenione dla sukcesu Ice.

 

Wszystkiego najlepszego,
Zespół Lodowy

 

Ja już kyc wykonałem w apce

 

Zaufało jej ponad 3,5 miliona użytkowników na całym świecie. 


Wypłaty na portfel mają być już nie długo.

 

Ma być stworzony ᴍᴀɪɴᴇᴛ ᴡᴀʟʟᴇᴛ i będzie dostępny na Binance
 

ᴀᴘᴋᴀ ᴡ ᴡɪᴇʟᴜ ᴊᴇ̨ᴢʏᴋᴀᴄʜ, ᴡ ᴛʏᴍ ᴘᴏʟsᴋɪ

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się