Skocz do zawartości


https://b

miron83

Aiperformance - zarabiaj na zakupach. Bonus 25$ na start

Rekomendowane odpowiedzi

Odpaliłem nowy ciekawy projekt. Warto teraz zająć sobie miejsce jak to bywa w takich programach.

 

Można zacząć zarabiać aktywnie i pasywnie z bonusem 25$,
Przyzwoity procent,
Dziennie 0,85%,
Rentowność 26% miesięcznie,
Reinwestuj, każde 10$, aby zwiększyć dzienny zarobek,

 

Bonusy od wpłat i reinwestycji poleconych

 

By dostać bonus

 

Zarejestruj się
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
https://aiperformance.business/register/miron83


Aby rozpocząć, załóż konto 25 $ zostanie dodane do Twojego salda.
Następnie wchodzimy w 3 kreski u góry na panelu i naciskamy invest i wpisujemy ręcznie 25 i akceptujemy i co 24h mamy zysk

 

Dodaj fundusz
Wybierz sposób płatności i wpłać środki na swoje konto

 

Budżet reklamowy i zwrot pieniędzy
Zwiększ swój budżet reklamowy i automatycznie otrzymuj zwrot gotówki

 

Zarabiaj, wzmacniaj lub wypłacaj
Otrzymujesz wypłatę każdego dnia, możesz reinwestować zyski, aby zwiększyć swoje zarobki lub wypłacić środki

 

Potwierdzenie że wypłaca

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
https://www.youtube.com/watch?v=UYY6BYAuJvg

 

Minimum do wypłaty 50$

 

Dokument potwierdzający istnienie firmy

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
https://aiperformance.business/assets/uploads/AiPerformanceLegalDoc.pdf

kontakt@aiperformance.business
1701 JFK Boulevard Filadelfia, PA 19103

 

Budżet reklamowy jest przeznaczony na naszą kampanię reklamową.
Konto cashback odnosi się do środków, które zarobiliśmy dzięki naszemu programowi cashback.
Saldo główne w programie to niewykorzystana kwota zdeponowanych środków.

 

Zapraszam do rejestracji. Odpalcie sobie bonus i program sam chodzi nie trzeba za wiele tu zaglądać. Zacznijcie na darmowym koncie i sami zdecydujcie czy warto tu coś wpłacać. Co do mnie to ja zawsze symbolicznie wchodzę w takie programy z depo a potem ewentualnie dopłacam większy kapitał jak uznam że program jest warty uwagi.

 

Najnowsze informacje https://t.me/AIperformance

air.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Takie dodatkowe info z ich social skopiowane. Pamiętajcie też że jest to kopia ai marketing które działało 2 lata więc miejmy nadzieję że to też też tyle pochodzi

 

 

Plan działania dotyczący wydajności AI od września 2023 r. do grudnia 2023 r.:

 

1. Przedsprzedaż i uruchomienie tokena AIperformance

 

Użytkownicy AI Performance będą mieli możliwość zakupu naszego tokena. Zdobycie tego tokena zapewni Ci prawo do głosowania w sprawie decyzji dotyczących wydajności AI podczas uruchomienia DAO, będziesz także cieszyć się zwrotem w wysokości 0,10% w zależności od ilości posiadanych tokenów.
Po przedsprzedaży oficjalnie uruchomimy token AIPerformance, który będzie dostępny do handlu w Binance Smart Chain. Kilka godzin po uruchomieniu tokena zostanie wdrożona zdecentralizowana aplikacja (dApp). W tym czasie będzie można odebrać tokeny zakupione w przedsprzedaży.

 

2. Wdrożenie Dapp i stakowanie

 

Posiadacze tokenów będą mogli stawiać swoje tokeny na platformie za pomocą dedykowanej zakładki, zwanej Dapp. Twój adres kryptograficzny powiązany z postawionymi tokenami zostanie bezpośrednio połączony z Twoim kontem AI Performance. W zależności od liczby posiadanych tokenów otrzymasz bezpośrednią płatność w dolarach odpowiadającą 0,1% posiadanych tokenów, zapisaną na Twoim koncie AI Performance. Posiadacze tokenów mogą zarobić do 0,95% dziennie na AI Platforma wydajnościowa

 

3. Pierwsza propozycja DAO

 

Kilka propozycji zostanie poddanych głosowaniu podczas oficjalnego uruchomienia DAO. Najwyższym priorytetem będzie wybór dwóch członków multisig wybranych przez społeczność. Członkowie ci będą odpowiedzialni za zabezpieczenie środków skarbowych w ramach multisig 3/4. Będzie to obejmować dwóch członków społeczności i dwóch założycieli AI Performance. Ponadto będziesz miał możliwość głosowania nad różnymi propozycjami, w tym przeznaczeniem części skarbu na strategiczne inwestycje wzmacniające finanse firmy. Możesz także rozważyć poparcie długoterminowego mechanizmu obstawiania, który wzmocni Twoje nagrody lub zagłosować za spalaniem tokenów, aby zmniejszyć krążącą podaż. To tylko kilka przykładów propozycji otwartych do eksploracji.

 

4. Faza szczytowa i skarb

Jak wyjaśniono w naszym średnim artykule, gdy osiągniemy stały 30% tygodniowy zysk przez wiele tygodni, przejdziemy do fazy szczytowej. W tym okresie będziemy konsolidować i wzmacniać wydajność sztucznej inteligencji poprzez solidny skarbiec. Naszym celem jest przekazywanie 20% tygodniowego zysku na rzecz skarbu państwa. Choć odsetek ten może wydawać się ambitny, biorąc pod uwagę, że fundusze skarbowe mają przede wszystkim wspierać inwestycje w ekstremalnych okolicznościach, bardziej realistyczną prognozujemy średnią na poziomie 15%. Korekta ta uwzględnia oczekiwane wydatki i nasze zaangażowanie we wspieranie wypłat użytkowników.

 

5. Oficjalna premiera i masowa kampania marketingowa

 

Oficjalnej premierze będzie towarzyszyć szeroko zakrojona kampania marketingowa promująca wydajność sztucznej inteligencji w różnych, niewykorzystanych kanałach. Przed oficjalną premierą nie promowaliśmy mocno AI Performance, ponieważ firma nie była w pełni operacyjna, w rzeczywistości DAO nie działało w tym czasie, a my wciąż byliśmy w fazie ekspansji pod względem wydajności.
To punkt zwrotny, w którym rozpoczniemy ogromne inwestycje w marketing, konferencje i selekcję liderów z różnych krajów. Na tym etapie wydajność AI będzie zarządzana samodzielnie poprzez DAO, a strategia naszej kampanii reklamowej zostanie zoptymalizowana. Zespół poświęci znaczną część swojego czasu na promowanie wydajności AI.

 

6. Otwarcia biur i konferencje

Nasze pierwsze biuro zostanie otwarte w Dubaju, a następnie w Hongkongu. Obecnie większość inwestorów AI Performance pochodzi z Europy. W ramach naszej ekspansji otworzymy biuro w Hongkongu i skupimy się na rynku azjatyckim. Początkowe konferencje odbędą się w Dubaju i będą udziałem liderów z różnych krajów, którzy będą rzecznikami AI Performance. Będą także uprawnieni do zapewnienia wglądu w kierunek rozwoju firmy.

 

Screenshot_20230818-221601.png

aiperfot.jpg

ai5.jpg

ai1.jpg

ai2.jpg

ai5.jpg

ai7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Swiety9 napisał:

Padło??

Obecnie strona nie działa

 

Info od suportu

 

Większość istotnych informacji pozostaje w naszym posiadaniu i jest aktualizowana na bieżąco. Zapewniamy, że wszystkie tak zwane „brakujące” dni są uwzględniane. Jeśli dokonałeś wpłaty, niezależnie od daty, ponieważ mamy śledzenie tych danych w czasie rzeczywistym, zostanie ona uwzględniona przy uruchomieniu strony internetowej 2.0 i będzie dostępna wraz z wygenerowanym zwrotem gotówki i wszelkimi prowizjami uzyskanymi od poleconych partnerów , nic nie zostanie przeoczone.

 

Przepraszamy za opóźnienie. Aby jednak przystąpić do drugiej opcji i podjąć decyzję o uruchomieniu zupełnie nowej strony internetowej, musieliśmy upewnić się, że nie ma innych opcji. To ogromne zadanie, rozłożone na kilka tygodni. Prosimy o cierpliwość, ponieważ będziemy udostępniać aktualizacje w miarę postępów.

Jeśli chodzi o nasze wyniki, to znacząco przekroczyliśmy granicę 30% i zbliżamy się do 35%. Powstrzymaliśmy się od przekazania tych informacji po prostu dlatego, że biorąc pod uwagę obecną sytuację, oczekujecie przede wszystkim ponownego uruchomienia AI Performance i wznowienia wypłat.

 

ZESPÓŁ WYDAJNOŚCI AI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się