Skocz do zawartości


https://b

miron83

XVerge Mining: Wydobywaj XVG i wypłacaj bezpośrednio do portfela Binance

Rekomendowane odpowiedzi

Odpaliłem wczoraj ciekawą stronę
Z tego co piszą
XVERGE jest niedrogim i prostym dostawcą usług Staking/Mining, którego głównym celem jest przedstawienie świata Blockchain, koncentrując się na VERGE lub innych kryptowalutach, szerszej rzeszy odbiorców.

 

Jak kopać Verge (XVG)

Zarejestruj się
https://dev-xverge.cloud?ref=7698902

 

Skopiuj adres wpłaty XVG z Binance
Wpisz adres w miejscu przewidzianym na stronie pobocznej

Wydobywanie rozpocznie się automatycznie. 
Minimalna wypłata na Binance to 1,5 XVG
Z szybką siecią płatności / 24-godzinną wypłatą. 
Program poleceń: 5% Bezpłatna prowizja

Co to jest waluta graniczna (XVG)


Verge Currency (XVG) to kryptowaluta, która kładzie nacisk na prywatność i anonimowość całej bazy użytkowników. Zasadniczo oznacza to, że działa w zdecentralizowanej sieci typu open source, która ulepsza technologię, która została pierwotnie wprowadzona w ramach projektu kryptograficznego bitcoin (BTC).

 

Jednak w przeciwieństwie do innych kryptowalut, ten projekt został specjalnie zaprojektowany z myślą o wysokim poziomie przejrzystości. Oznacza to, że sieć może zaciemniać lokalizację i adres IP wszystkich uczestników transakcji, co prowadzi do podwyższonego poziomu prywatności i bezpieczeństwa.

 

Aby osiągnąć ten wysoki poziom bezpieczeństwa, Verge Currency korzysta z różnych sieci zorientowanych na anonimowość. Istnieje router cebulowy (TOR), a także projekt Invisible Internet Project (I2P), które przyczyniają się do jego funkcjonalności.

 

Wszystko to jest zasilane przez natywny token kryptowaluty sieci znany jako token XVG, który ma różne przypadki użycia i wysoki poziom użyteczności w całej sieci.

Poszukałem w sieci i wypłaca ten dropik więc warto sie tym zainteresować

 

Poniżej takie ciekawostki ze świata krypto

 

 Po ogromnych wynikach handlowych XVG w ciągu ostatnich 15 dni, Binance dodaje XVG jako nowy pożyczalny składnik aktywów na Izolowanym Depozycie Zabezpieczającym. Nowa para izolowanych depozytów zabezpieczających to XVG/USDT. Ponadto imponująca wydajność Verge Currency sprawia, że niektóre inne gieldy kryptowalut  znajdują się na liście XVG, takie jak Huobi, która ogłosiła dodanie wieczystej przyszłej listy XVG/USDT do 20x o godzinie 9:00 (UTC) 6 lipca. A XVG jest teraz notowany na giottus dla społeczności indyjskiej. Społeczność Verge wzywa teraz giełdę Coinbase do wystawienia XVG. 
Verge to zdecentralizowany i napędzany społecznością projekt bez dyrektora generalnego.

 

xver.jpg

xvrg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

10 godzin temu, Swiety9 napisał:

Już padło?? Bo strona nie hula !!

Zmienili adres internetowy aby zwalczać niewłaściwą aktywność botów.
https://dev-xverge.cloud?ref=7698902

 

Poniżej takie ciekawostki ze świata krypto

 

Po ogromnych wynikach handlowych XVG w ciągu ostatnich 15 dni, Binance dodaje XVG jako nowy pożyczalny składnik aktywów na Izolowanym Depozycie Zabezpieczającym. Nowa para izolowanych depozytów zabezpieczających to XVG/USDT. Ponadto imponująca wydajność Verge Currency sprawia, że niektóre inne giełdy kryptowalut znajdują się na liście XVG, takie jak Huobi, która ogłosiła dodanie wieczystej przyszłej listy XVG/USDT do 20x o godzinie 9:00 (UTC) 6 lipca. A XVG jest teraz notowany na giottus dla społeczności indyjskiej. Społeczność Verge wzywa teraz giełdę Coinbase do wystawienia XVG.
Verge to zdecentralizowany i napędzany społecznością projekt bez dyrektora generalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się