Skocz do zawartości


https://b

Rekomendowane odpowiedzi

Trader Quopi AI to program, który wykorzystuje zaawansowane algorytmy i narzędzia do analizy transakcji do automatycznego wykonywania transakcji w imieniu użytkownika.


 Bot ma możliwość analizowania warunków rynkowych i identyfikowania zyskownych transakcji na podstawie między innymi wskaźników technicznych, takich jak RSI, MACD i Fibonacci Retracement. 


Bot jest przeznaczony do ciągłego monitorowania rynków, a kiedy wykryje potencjalną okazję handlową, automatycznie wykona transakcję w imieniu użytkownika. 


Bot również stale monitoruje otwarte transakcje i może je zamknąć na podstawie wcześniej zdefiniowanych warunków, takich jak cele zysku lub stop loss. 


Quopi AI Trader jest obecnie notowany na NASDAQ i NY Stock Exchange. W związku z tym jest czynny w godzinach pracy tych podmiotów, czyli od 9:30 do 16:00 czasu wschodniego, od poniedziałku do piątku. 


 Bot nie handluje na giełdzie w dni świąteczne. W związku z tym jest czynny w godzinach pracy tych podmiotów, czyli od 9:30 do 16:00 czasu wschodniego, od poniedziałku do piątku. 
 
Zarejestrowany profil firmy: https://find-and-update.company-information.service.gov.uk/company/14590259

Adres firmy: https://goo.gl/maps/52g3uMMjF8G8Z8m36

Telegram: https://t.me /Quopi_AI_Official

Telegram: https://t.me/Quopi_AI_Support

Twitter: https://twitter.com/Quopi_ai

Tiktok: https://www.tiktok.com/@quopi_ai

Discord: https://discord.gg/PxRTDAdX2g

 

Plany inwestycyjne:
10 $ - 9999999 $: 1,5% - 4,0% każdego dnia roboczego przez 30 dni roboczych (depozyt zwrócony)

 

System płatności
BTCBitcoin
USDTTether TRC20
DOGEDogecoin
LTCLitecoin
TRXTRON
BNBBinance BSC (BEP20)

 

Wypłaty: Natychmiastowe (minimalna kwota wypłaty to 2 $)

 

Ref-offer 5% i do 15% (w zależności od kwoty depozytu ref)

 

Bot od początku działalności (4 stycznia 2023) nie zakończył dnia ze stratą.

 

Opinie  i aktualny status programu https://invest-tracing.com/detail-QuopiLtd.html

 

 

Odpowiedzi na pytania

https://quopi.ai/faq

 

Instrukcja 

 

Jak wpłacić depozyt

https://quopi-ai.gitbook.io/resources/tutorials/funding-the-bot

 

Jak wypłacić

https://quopi-ai.gitbook.io/resources/tutorials/withdrawing-funds

 

Na koniec jak zawsze pamiętaj zawsze o ryzyku jaki niesie każdy z takich programów

 

 

bot1.jpg

bot2.jpg

 

 

 

quopi.jpg

quopi7.png

qopi6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Ładnie to na razie śmiga kilka minut i na portfelu. Troszkę tego depo poszło na ten program już z całej naszej grupy. Miejmy nadzieję że utrzyma sie ten hyipek jeszcze długo bo szybkość wypłat może mu pozazdrościć nie jeden program

quopi7.jpg

quopi09.jpg

quopi77.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie małe podsumowanie o bocie

 

Bot Quopi Trading działa od 4 stycznia 2023 r., a wszystkie transakcje są zawierane w normalnych godzinach pracy NYSE, od 9:30 do 16:00 ET od poniedziałku do piątku.

Od czasu uruchomienia Quopi AI Trader nie zamknął dnia z ujemnym zyskiem z całkowitej sprzedaży. Inwestuj jednak tylko tyle, ile jesteś gotów stracić.

 

Użytkownicy mogą obstawiać Quopi AI Trader za jedyne 10,00 $. Ta stawka zostanie zablokowana i będzie generować dzienny dochód wprost proporcjonalny do procentu zysku z działalności handlowej w ciągu dnia handlowego.

 

Każda stawka jest aktywna przez 30 dni roboczych. Pod koniec 30-dniowego cyklu Twoja początkowa stawka zostanie zwolniona i będzie można ją wypłacić lub ponownie zainwestować, aby nadal generować większy dochód.

 

Można ustawić, aby każda stawka była automatycznie reinwestowana po zakończeniu cyklu 30 dni roboczych na stronie tworzenia stawki lub w innym dowolnym momencie. Zyski są wypłacane w 24-godzinnych ratach od momentu zainwestowania danej stawki.

 

Na przykład, jeśli zainwestowałeś o 15:15, Twój zysk zostanie zaksięgowany po dniu aktywnego handlu, o 15:15.

Wszystkie wypłaty na platformie Quopi są całkowicie bezpłatne dla użytkowników.

 

Czy Bot Quopi gwarantuje zyski?! >>> Nie. Mimo że Quopi AI Trader ma bardzo udane wyniki handlowe, wyniki osiągnięte w przeszłości nie stanowią gwarancji przyszłych wyników, zwłaszcza że warunki rynkowe podlegają ciągłym fluktuacjom i zmianom.

 

Quopi AI Trader został zaprojektowany do obsługi zmienności rynkowej za pomocą kombinacji narzędzi analizy technicznej, w tym RSI, MACD i Fibonacciego Retracement, a także zaawansowanych algorytmów uczenia maszynowego.

 

Bot ma również wbudowane funkcje zarządzania ryzykiem, które pomagają zminimalizować wpływ zmienności rynku na wyniki handlowe. Funkcje te obejmują zlecenia stop loss, które automatycznie zamykają transakcję, gdy osiągnie ona określony poziom straty, oraz zlecenia take profit, które automatycznie zamykają transakcję, gdy osiągnie ona określony poziom zysku.

 

Obecnie akceptują 6 różnych kryptowalut. bitcoin btc Tether TRC20, Binance BSC BEP20, Litecoin LTC, Dogecoin DOGE i Tron TRX.

 

 

quopi5.jpg

quopiuu.jpg

quopi88888.jpg

unnamed (2).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nowego w  Quopi

 

Info od suportu

 

 Z radością ogłaszamy, że sklep z gadżetami Quopi AI jest już otwarty!

Wysyłka na cały świat 


Zamów nasz towar z dowolnego miejsca na świecie w ciągu 5-10 dni roboczych. Sklep Quopi dostarcza produkty do 188 krajów na całym świecie .

 Więcej już wkrótce 

 

Będziemy stale dodawać nowe produkty do sklepu, aby mieć pewność, że masz najfajniejszy sprzęt w okolicy. Twój wkład jest dla nas ważny, więc nie wahaj się polecić produktów, które chciałbyś zobaczyć w przyszłości.

 

Rozpocznij zakupy i pokaż swoją dumę z Quopi już dziś!

 

Odwiedź sklep Quopi już dziś! 

 

Dwustronna haftowana czapka Quopi
30 dolarów

 

Plastikowy kubek Quopi ze słomką
15 dolarów

 

Bluza z kapturem Quopi unisex o grubej mieszance
43,74 dolarów

 

Koszulka Quopi typu softstyle unisex
20 dolarów

 

Dodatkowo

 

Z radością ogłaszamy, że moneta przedsprzedażowa Quopi (QC) jest już dostępna na naszej platformie!

 

Ekskluzywne korzyści dzięki kontroli jakości 

 

Ciesz się lepszymi warunkami inwestowania: o 50% niższym minimalnym depozytem dla wszystkich botów (w fazie pierwszej) i obniżoną opłatą za bota w wysokości zaledwie 2% za każdą udaną transakcję dokonaną przez Quopi AI Trader.

 

Docenianie wartości symbolicznej 

 

Gdy osiągniemy pewne kamienie milowe w dystrybucji tokenów, cena tokena Quopi wzrośnie o 1% do 10%, aż do wartości sprzedaży ICO wynoszącej 1,00 $.

Niezrównana elastyczność 

 

Quopi Token umożliwia Ci powrót do preferowanych kryptowalut w dogodnym dla Ciebie momencie, zapewniając niezrównaną elastyczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info od nich

 

Aktualizacja zabezpieczeń platformy

 

Drodzy Użytkownicy,

 

Z głębokim zaniepokojeniem informujemy o niedawnym naruszeniu bezpieczeństwa, które miało wpływ na naszą platformę. Nasza infrastruktura hostingowa została naruszona przez naszego dostawcę, firmę DDoS Guard.

 

Naruszenie zaufania: Nasze zaufanie do DDoS Guard zostało naruszone, ponieważ to on był odpowiedzialny za naruszenie.

Natychmiastowe działanie: Przywrócenie platformy jest dla nas priorytetem i udostępnimy oczekujące wypłaty.

 

Przejście do nowego dostawcy: w związku z tym incydentem zmieniamy naszego dostawcę usług hostingowych, aby zwiększyć bezpieczeństwo.

Twoje zaufanie jest dla nas najważniejsze i dokładamy wszelkich starań, aby rozwiązać ten problem. Dziękuję za Twoją cierpliwość.

 

Tutaj info od jakiegoś lidera w Quopi

 

Dla osób, które jeszcze tego nie przeczytały, powtórzę: DDoS-Guard to rosyjski dostawca usług hostingowych dla oszustów, który celowo powoduje problemy na stronie internetowej klienta, aby mógł pobrać więcej pieniędzy za naprawienie stworzonego przez siebie problemu. Gdyby Quopi przeprowadziła drobne badania na temat DDoS-Guard, nigdy nie użyłaby DDoS-Guard do hostowania swojej witryny internetowej. Proste wyszukiwanie DDoS-Guard przez Trust Pilot dowodzi, że DDoS-Guard jest firmą oszukańczą. Zatem początkowe problemy Quopi z wypłatami mogły być łatwo spowodowane przez DDoS-Guard – mimo że Paykassa jest zewnętrznym procesorem płatności Quopi. Zamknięcie witryny przez Quopi w celu przeniesienia jej do nowego dostawcy usług hostingowych również ma sens, gdy tylko zdamy sobie sprawę, że DDoS-Guard to oszukańczy dostawca usług hostingowych, który rutynowo atakuje witryny swoich klientów. Jak na razie historia Quopi ma sens. Daj im kolejny dzień lub dwa na naprawienie wszystkiego, ponieważ takie rzeczy zajmują trochę czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info od nich 

 

Witaj, społeczność Quopi!

 

W ciągu ostatniego tygodnia nasz zespół niestrudzenie pracował nad zbadaniem różnych ścieżek działania umożliwiających jak najszybszy powrót do działalności.

 

Naszym najwyższym priorytetem jest bezpieczeństwo Twoich rachunków i środków. Starannie aktualizujemy nasze środki bezpieczeństwa i podejmujemy niezbędne kroki, aby zapewnić bezpieczeństwo Twoich aktywów. Zobowiązujemy się do ponownego uruchomienia naszej platformy do 4 stycznia 2024 r. i chcemy zapewnić, że wszystkie konta użytkowników pozostaną nienaruszone.

 

Chcemy zachować przejrzystość w zakresie skutków niedawnego włamania. W ciągu 10 dni, kiedy nasza platforma była offline, nie miały miejsca żadne działania handlowe, co oznacza, że w tym okresie nie zostaną dokonane żadne nowe rozliczenia międzyokresowe. Jednak wszystkie środki zarobione do daty włamania będą w pełni dostępne dla wszystkich użytkowników.

 

Rozumiemy, że możesz mieć wiele pytań i jesteśmy tutaj, aby na nie odpowiedzieć. W ciągu najbliższych kilku dni przedstawimy bardziej kompleksowy plan działania i dodatkowe szczegóły dotyczące kroków, które podejmujemy, aby wrócić na właściwe tory.

 

Dziękujemy za cierpliwość i wsparcie w tym trudnym czasie. Możesz mieć pewność, że robimy wszystko, co w naszej mocy, aby rozwiązać tę sytuację i wrócić do świadczenia wyjątkowych usług, na które zasługujesz.

 

Dziękujemy, że jesteś częścią społeczności Quopi. Bardziej szczegółowe aktualizacje już wkrótce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Stworzyli nowy oficjalny discord: https://discord.gg/y4krrWM4

 

Dodatkowo bloga do informacji: https://medium.com/@quopiai

 

Ekscytujące wieści: zgodnie z obietnicą platforma Quopi AI zostanie ponownie uruchomiona i nie możemy się doczekać, aby powitać Cię ponownie! 🌐

 

Wyniki  handlu zostaną również dodane dla wszystkich użytkowników, pokazując siłę Quopi AI. Dziękujemy za cierpliwość i wsparcie podczas całego procesu.

 

Z wyrazami szacunku,
Zespół Quopi

 

Czas aktywacji konta do 48h od wysłania zgłoszenia https://quopi.ai

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swiety9 konta bedą przywracane stopniowo. Ciężko mi powiedzieć jaka jest kolejność u nich

 

Można  skontaktować się z zespołem wsparcia, korzystając z następujących sposobów:
1.Telegram
https://t.me/quopi_support_ai
2.Bilet
https://quopi.ai/contacts
3. Bezpośrednio poprzez e-mail
witaj@quopi.ai

 

Podpytaj suportu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padło znowu i ściemniają we wiadomościach tradycyjnie

 

Oto i kolejna ciężka historia Quopi. Ciągle to samo

 

DYLEMAT PRAWNY QUOPI.AI

 

Witam wszystkich! Bardzo współczujemy wszystkim, których dotknęły ostatnie wyzwania, przed którymi stoimy jako platforma. Szkoda, że choć próbujemy przeanalizować sytuację i upewnić się, z czym mamy do czynienia, krąży wiele fałszywych plotek w całym Internecie, a zwłaszcza w Telegramie, o naszych zamiarach, a najbardziej powtarzającym się jest fakt, że QUOPI to zorganizowane oszustwo, które celowo wstrzymywało operacje i uniemożliwiało użytkownikom dostęp do ich wypłat. Pragniemy zapewnić, że to twierdzenie jest fałszywe.

 

ANALIZA SĄDOWA
W ciągu ostatnich kilku miesięcy naszej działalności QUOPI była niewątpliwie pierwszą uczciwą i równą platformą przychodów z handlu sztuczną inteligencją i to nie uczyniło nas przyjaciółmi, nasza firma przekroczyła granice i stworzyła wysoce efektywny ekosystem blockchain, nie ograniczając się tylko do niektórych regionów lub krajów, zaobserwowaliśmy wykładniczy wzrost i tak jak wspomnieliśmy wcześniej, wzrost ten wzbudził wiele zazdrości i nienawiści ze strony naszych konkurentów i niestety również przyciągnął niewłaściwą uwagę hakerów, którzy chcą okraść ekosystem ze względu na codzienną liczbę transakcji.

 

To był dla nas szok, gdy dostaliśmy wiadomość z naszego działu IT, że jesteśmy pod intensywnym atakiem, który stanowił zagrożenie dla naszych finansów i natychmiast przystąpiliśmy do działania, robiąc wszystko, co w naszej mocy, aby zabezpieczyć jak najwięcej środków, biorąc pod uwagę to, co musieliśmy zrobić. z którymi pracujemy i ile atak już wchłonął w nasze systemy, musieliśmy podjąć trudną decyzję, aby trzymać ten incydent z dala od członków naszej społeczności, aby uniknąć paniki, podczas gdy mamy nadzieję zbadać sytuację do logicznego wniosku i upewnić się, że mamy wszystko pod kontrolą , z tego powodu musieliśmy tymczasowo wstrzymać działalność na czas oceny zakresu szkód wyrządzonych w naszym systemie.

 

Możemy śmiało powiedzieć, że prześledziliśmy atak aż do jego źródła i odkryliśmy, że zaplanowała go grupa hakerów we współpracy z naszymi konkurentami z branży handlu sztuczną inteligencją. Niestety ze względu na trwające dochodzenia i wymogi prawne musimy zachować intymne szczegóły ukrywane są do czasu zakończenia śledztwa i postawienia sprawców przed sądem. Dodatkowo podejmujemy kroki w celu odzyskania skradzionych z platformy środków, choć udało nam się zabezpieczyć znaczną ich część, z platformy skradziono znaczną kwotę i jesteśmy pewni, że jesteśmy już bardzo blisko jej odzyskania z powrotem.

 

Jesteśmy świadomi licznych zarzutów stawianych nam oraz jesteśmy świadomi toczących się i planowanych procesów sądowych przeciwko nam i chcemy skorzystać z tej okazji, aby błagać wszystkich naszych członków i inwestorów, aby zachowali spokój i cierpliwość wobec nas, podczas gdy my niestrudzenie pracujemy nad tym, aby wszystko dobrze i znów wszystko będzie w porządku, robimy wszystko, co w naszej mocy, aby uniknąć procesu sądowego w tym momencie i to będzie główna motywacja stojąca za naszym programem zwrotu kosztów, który wkrótce się rozpocznie. Dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie w tych trudnych czasach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się