Skocz do zawartości


https://b

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy ciekawy drop

 

Satoshi  BTC, przemianowane na CORE Mining, jest łańcuchem bloków kompletnym dla Turinga, wykorzystującym  szybkość mieszania wydobywania Bitcoin i wirtualną maszynę Ethereum (EVM).

 

Zespół CORE
Główny zespół programistów społeczności Core (BTC) nosi nazwę „Core DAO”

 

Core DAO zaprojektowało konsensus Satoshi Plus, a teraz buduje infrastrukturę Web3 i promuje łańcuchy publiczne w oparciu o konsensus Satoshi Plus.

 

Jak rozpocząć wydobywanie krypto

 

Kliknij link, aby pobrać aplikację:  

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
https://www.btcs.love/invite/7k3lh

 

i zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, kod weryfikacyjny zostanie wysłany na podany adres e-mail

 

Kliknij rozpocznij wydobycie w aplikacji, a zostaniesz przekierowany do uwierzytelnienia prawdziwego imienia i nazwiska.

 

Wpisz swoje imię w wyznaczonym miejscu

 

Następnie wprowadź numer swojego dowodu osobistego wydanego przez organ państwowy, na którym widnieje podane przez Ciebie imię i nazwisko. 

 

Następnie przejdź do rozpoznawania twarzy.

 

Po pomyślnym uwierzytelnieniu prawdziwym nazwiskiem kliknij przycisk rozpoczęcia wydobywania, aby wznowić wydobywanie kryptowalut, a będziesz wydobywać 150 bloków w ciągu 24 godzin, po czym musisz otrzymać nagrody.

 

Natychmiast po tym, jak wydobycie osiągnie 150 bloków, automatyczne wydobycie kryptowalut zostanie wstrzymane, dopóki nie klikniesz przycisku odbioru nagrody, a następnie automatycznie wznowi się kolejna runda wydobycia.

 

CORE było w dniu notowania nawet po 6.9$ /szt 

 

OEX - wypłaty przewidywane 20.03.2024r 

 

Data premiery Satoshi CORE

 

Zgodnie z białą księgą CORE, po ponad trzech latach badań i rozwoju, projekt zakończył wszystkie moduły techniczne, a ostateczny montaż, optymalizacja i debugowanie są w toku, uruchomienie planowane jest na trzeci kwartał 2022 roku.

 

Sieć testowa Satoshi CORE

 

TestNet (Sieć testowa) to sieć Blockchain używana do uruchamiania i testowania Blockchain i projektów Blockchain przed udostępnieniem ich publicznie.

Jest to proste podejście dla programistów do projektowania, edytowania i testowania funkcji projektu oraz śledzenia jego wydajności przed upublicznieniem.

 

Satoshi CORE  TestNet  został uruchomiony, weź udział w działaniach sieci testowej, aby zapoznać się z Core Chain. Biała księga techniczna dla CORE zostanie opublikowana później, przed uruchomieniem MainNet.

 

Sieć główna Satoshi CORE
Oficjalna sieć główna dla Satoshi CORE zostanie uruchomiona w trzecim kwartale 2022 roku.

 

Biała księga techniczna szczegółowo opisuje mechanizm działania całego łańcucha publicznego Core oraz algorytm konsensusu SATOSHI +. Stwierdzono również, że metoda wydobycia rdzenia zostanie zaktualizowana po uaktualnieniu głównej sieci CORE do łańcucha publicznego.

 

MainNet (Main Network) to oryginalny i funkcjonalny łańcuch bloków, w którym rzeczywiste transakcje odbywają się w rozproszonej księdze, a rodzime monety mają rzeczywistą wartość ekonomiczną. MainNets, będąc w pełni funkcjonalnym łańcuchem bloków, może być używany do przesyłania i odbierania dowolnych transakcji, w tym kryptowalut i tokenów niezamiennych (NFT) oraz przesyłania informacji.
 

 

 

 

btx.png

343925483_1815167348876960_8103191012159167012_n.jpg

343930223_603335365057474_2196551868416187512_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

12 godzin temu, Swiety9 napisał:

A coś bliżej możesz powiedzieć?

Jeden z mocniejszych obecnie dropów cieszący się dużym zainteresowaniem

 

Nic dodać nic ująć. Obecnie dużo większy wynik prezentuje już ten drop takie obliczenia wcześniejsze

 

Według  ankiety  można powiedzieć że z przed kilku miesięcy ponad 10 milionów ludzi już aktywnie uczestniczyło w kopaniu Satoshi BTCs (CORE), które ma ponad 50 milionów instalacji aplikacji na całym świecie.

 

Według statystyk zebranych z różnych stron internetowych, obecnie jest ponad 10 milionów aktywnych użytkowników, ponad 400 000 adresów Core TestNet (tCORE) i ponad 7 milionów pomyślnie zakończonych transakcji testowych.

 

Z 525,6 mln CORE (BTC), które zostaną rozdystrybuowane za pośrednictwem tego przełomowego mechanizmu zrzutu przy użyciu SATOSHI App Mining, 425 mln CORE (BTC) jest obecnie w obiegu w momencie publikacji. 

 

Dla każdego, kto nadal nie jest pewien poprawnej matematyki, oto ona: Każdy BlockHeight generuje 5k CORE co 10 minut; co 1h (6 bloków) generuje 5000 x 6 (30k CORE); a co 624 (144 bloki) generuje 30 000 x 24 godziny (720 000 CORE). 137 dni od dzisiaj  do 12 grudnia wyprodukuje 720 000 x 137 = 98M+ CORE.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się