Skocz do zawartości


https://b

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam Wam ViDiLOOK który umożliwia nam udział w zyskach generowanych przez oglądanie reklam. Płaci w tokenach VDL, które następnie można zamienić na gotówkę USDT

 

Takie ciekawostki

Dwie duże firmy venture capital przekazały 90 milionów dolarów na wsparcie tego projektu. Mają bardzo imponujący zarząd złożony z ludzi z różnych środowisk. Przywództwo od dyrektora generalnego Netflix do wcześniejszego zarządzania Coinbase.

Płacą nam w tokenach VDL i nie jest to jeden z tych dziwnych tokenów. Jest to coś, co firma odkupuje natychmiast i po cenie rynkowej w danym momencie. 

 

Jak działa aplikacja

Dzięki tej aplikacji zarabiamy oglądając filmy, które specjalizują się w reklamie i promocji. Główne firmy na całym świecie, takie jak Instagram, TikTok, Yahoo i Google Ads, są partnerami tej firmy.

VDL to cyfrowy token dla globalnej branży reklamowej. Każdy użytkownik zarabia tokeny VDL, oglądając codziennie filmy z niewielkim ruchem. Tokeny można w każdej chwili wymienić na gotówkę i dolary amerykańskie. Cena tokena VDL będzie rosła wraz ze wzrostem liczby użytkowników VidiLook. 

 

Bezpłatni użytkownicy zarabiają netto na tokenach VDL o wartości 15 centów dziennie. 

 

Jak więc zdobyć więcej tokenów wideo
Zarejestruj się jako oglądający i otrzymuj codziennie 3% swojej inwestycji w udział w AD. 

 

Plany

 

Podział jest następujący:

1 Star Viewer wymaga 50 USDT (TRC20), aby rozpocząć z dwukrotnym zwrotem z inwestycji, średnio 1,5 USDT dziennie, aż do osiągnięcia 100 USDT.

2 Star Viewer wymaga 150 USDT (TRC20), aby rozpocząć z 3-krotnym zwrotem z inwestycji, średnio 4,5 USDT dziennie, aż do uzyskania 450 USDT.

3 Star Viewer wymaga 500 USDT (TRC20), aby rozpocząć z 4-krotnym zwrotem z inwestycji, uzyskując średnio 15 USDT dziennych przychodów do 2000 USDT.

4 Star Viewer wymaga 1500 USDT (TRC20), aby rozpocząć z 5-krotnym zwrotem z inwestycji, średnio 45 USDT dziennie, aż do uzyskania 7500 USDT.

 

To jedyne plany abonamentowe.

 

Jeśli sprzedajemy VDL, zarabiamy każdego dnia na giełdzie. Otrzymujemy wtedy równowartość w dolarach amerykańskich. Ale jest jeszcze jeden opłacalny sposób na zarabianie, a mianowicie przetrzymanie tokenów wideo trochę dłużej oczywiście trochę ryzykowny.

Ponieważ wideo można generować tylko poprzez oglądanie reklam. To jak zamknięty system pieniężny typu blockchain, który generuje bardzo niewielką ilość VDL, a każda reklama na blockchainie zużywa VDL, więc cena wideo będzie rosła przez długi czas.

Jeśli utrzymamy go przez jeden miesiąc, wartość może wzrosnąć o 50 do 80%. A przez trzy miesiące wzrośnie o 900%. Jeśli kapitał początkowy wynosi 1000 USD, po trzech miesiącach będzie wynosił 9000 USD. 

 

Token VDL

Token VIDILOOK VDL wzrósł o ponad 8% w krótkim okresie od rozpoczęcia tokena. 

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów wypłaty ani przetwarzania przy odkupieniu tokena VDL od firmy, po czym możemy w dowolnym momencie wypłacić swój USDT TRC20 lub wydać pieniądze na zakup kolejnego pakietu reklam.

Projekt wykorzystuje technologię inteligentnych kontraktów blockchain, aby chronić interesy zarówno reklamodawców, jak i osób fizycznych, jednocześnie wzmacniając krótkie filmy i reklamy o większym znaczeniu finansowym. Platforma cieszy się dużym zainteresowaniem użytkowników i inwestorów.

Vidiook nawiązał współpracę partnerską z ponad 100 znanymi markami i aktywnie pracuje nad tym, aby w przyszłości zaufało im więcej osób. Natywny token platformy ma ograniczoną ilość 100 milionów VDL i nigdy nie zostanie zwiększony. Na liczbę tokenów VDL będą miały wpływ wszystkie transakcje generowane na platformie. 

 

Odpowiedzi na często zadawane pytania

 

Czy mogę otrzymać bezpłatną wersję próbną 

Tak, VidiLook oferuje bezpłatną wersję próbną rejestracji , która pozwala zarobić 5,00 USD na oglądaniu reklam. Każdego dnia możesz obejrzeć jedną reklamę i zarobić 0,15. co pozwala na testowanie i przeglądanie systemu

 

Ile pakietów przeglądania mogę posiadać
Członek może mieć aktywny tylko jeden pakiet z każdego pakietu w danym momencie. Na przykład 1 $50, $150, $500 i $1500. Aby zmaksymalizować swoje nagrody, w sumie 2200 $ otrzyma 1 z każdego poziomu.

 

Czy muszę kogoś polecać, aby zarobić
Nie, VidiLook oferuje w pełni pasywny program do oglądania reklam. Do zarabiania nie jest potrzebny żaden sponsoring. Udostępnianie tego potężnego programu jest opcjonalne i stanowi świetny sposób na zwiększenie nagród.

 

Czy mogę używać komputera stacjonarnego lub laptopa  
Tak, możesz, ale MUSISZ NAJPIERW ZAREJESTROWAĆ SIĘ ZA POMOCĄ URZĄDZENIA MOBILNEGO, ABY ZAŁOŻYĆ KONTO .  Następnie, gdy konto jest aktywne, możesz używać komputera stacjonarnego lub laptopa do oglądania reklam generujących dochód.

 

Jakiego rodzaju kryptowaluty potrzebuję, aby sfinansować moje płatne konto przeglądania

Aby sfinansować swój poziom oglądalności, będziesz potrzebować USDT TRC 20… to jedyne kryptowaluty, które są obecnie akceptowane.

 

Jak często mogę się wycofać
Możesz wymieniać swoje tokeny VDL w dowolnym momencie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i zażądać wypłaty raz na 24 godziny USDT TRC20. Środki są wypłacane do Twojego portfela w ciągu 2 godzin od złożenia wniosku.

 

Rejestracja

👇👇👇👇👇👇👇

https://bit.ly/41gbToI

 

Projekt w przygotowaniu był od 2 lat, oficjalny start 08.03.2023r., połączony z bardzo dlugoterminową platformą

 

Zobacz webinar

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

https://www.youtube.com/watch?v=tfQroNSRDJY

 

Jest to biznes reklamowy więc  codziennie  musimy odtwarzać reklamy w przeciwnym razie nie otrzymujemy zapłaty.

Pamiętajcie na koniec też o ryzyku jaki niesie każdy z takich programów.

Screenshot_20230409-220602.png

Screenshot_20230409-220824.png

 

 

 

Vidilook.png

vdlook10.png

vidlok10.jpg

vidl9.jpg

vidlok ce.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Nie chce ci nic mowic. Ale wygląda to jak typowa piramida :P
Być może płaci na chwile obecną - ale z doświadczenia wiem że niedługo się to zmieni :P
a dokładnie w chwili w której ludzie przestaną wpłacać żeby móc "zarobić" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na aktualizacje. W programie doszły zmiany i naliczenia są teraz inne. Mamy teraz  jakby 2 apki. Zmiany nastąpiły z powodu dużej ilości multikont i był chwilowy przestój w programie. Tamte stare naliczenia zostały zamrożone i są stopniowo uwalniane do wypłat. Oczywiście  są procentowo od kwoty jaką uzbieraliśmy dotychczas w programie i pomnożone razy 2.Nie można tego od razu wypłacić. Nowy właściciel który doszedł do spółki niby twierdzi że jak ktoś chce zrezygnować całkowicie z programu i nie chce takich naliczeń to zwróci mu wkład. Nie podał jeszcze w jakim czasie i jak to będzie wyglądało. U mnie trochę się tego nazbierało przez ten czas i  na razie zostaje w programie.

 

Powstał równorzędnie vidilook 2.0 gdzie na start dostaliśmy pakiet 50$ i nie można kupić większego dopóki nie zaprosimy 3 osób które też muszą kupić pakiety 50$ i potem możemy przeskoczyć dopiero na pakiet 150$ i tak po kolei .Bonus 50$ był tylko dla osób co już były w programie. Nowych osób się ten bonus nie dotyczy

 

Wygląda to na razie tak

vv stara wersja.png

vv stara wesja2.png

Screenshot_20230504-203612.png

Screenshot_20230504-203853.png

Screenshot_20230504-203944.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit

wszystko wraca do normy i nie ma obowiązku polecenia po zebraniu liderów tylko przy największym pakiecie jest. Po rozmowach zostają mniejsze naliczenia by projekt mógł się rozwijać i być długoterminowym projektem

zoom.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj stan konta na 2 aplikacjach w vidilooku plus ostatnia wypłata  z nowej wersji oraz złożone depozyty i nowe info podczas webinaru z Ceo firmy

 

Na dzień dzisiejszy tak to wygląda jak poniżej z 2 apek. 

Screenshot_20230624-163404.png

Screenshot_20230624-163459.png

Screenshot_20230625-110737.png

Screenshot_20230625-111241.png

Screenshot_20230625-111354.png

Screenshot_20230625-111519.png

Screenshot_20230625-111617.png

Screenshot_20230625-115116.png

Screenshot_20230625-115215.png

Screenshot_20230627-185136.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, r0bacz3k napisał:

Naprawde nie chce ci nic mowic, Ale Vidilook to ponzi :P
Zrób research w necie i przestań to promować 

Masz na koniec napisane postu pamiętaj o ryzyku jaki niesie każdy z takich programów

 

Wpłacanie w jakikolwiek program środków gdzie oferowany jest jakiś procent od wkładu niesie ze sobą ryzyko że przestanie działać bo żaden nie daje gwarancji że będzie działał wiecznie a po drugie obowiązek  polecania został zniesiony i nie ma obowiązku tego robić by  zarabiać na większych pakietach więc obecnie działa jak każdy inny program inwestycyjny podwyższonego ryzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecimy dalej dzisiaj trwa promka do 16 na pakiety za połowę ceny. Zamieszczam tez wypłaty ostatnie. Można też kupować na stronie pakiety większe za wyklikane reklamy i dołożyli też pakiet mini który też dobrałem do kolekcji

 

 

vidilo3.jpg

Screenshot_20230722-094941.png

vidilook (2).png

vidilook.png

vidilook2.png

vidilook.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się