Skocz do zawartości


https://b

Rekomendowane odpowiedzi

Challenge.Gives to internetowa agencja reklamowa pomagająca małym firmom codziennie zdobywać nowych płacących klientów.

 

Wszystkie zadania administracyjne i reklamy oferowane na  stronie są opłacone z góry na 1-3 miesiące w przyszłość i są w 100% rozliczane finansowo. Oznacza to, że mamy gwarancję  zarobionych pieniędzy, jeśli prawidłowo wykonamy nasze zadania.

 

Z naszą pomocą w realizacji zadań  firma bez problemu będzie odnawiać umowy co 3 miesiące, jednocześnie pozyskując nowych płatnych reklamodawców. Warto zaznaczyć, że  przeciętny klient zostaje tu na 2 - 3 lata tak przynajmniej twierdzi admin.

 

Otrzymujemy zapłatę za każdego wysłanego unikalnego użytkownika. Unikalny gość to pojedynczy adres IP, który odwiedza stronę raz na 24 godziny.

 

Dobry wskaźnik rejestracji zapewnia wysoki wskaźnik CPM, brak rejestracji zapewnia najniższy wskaźnik CPM.

 

Co miesiąc  tabela liderów jest resetowana, a nagrody są dodawane do salda naszego konta.

 

Jak działać w programie

 

Załóż konto:  Pierwszym krokiem do zarabiania pieniędzy na  stronie jest założenie konta. Wypełnij  formularz rejestracyjny i zweryfikuj swój adres e-mail, aby rozpocząć.

 

Wypełnij ankiety:  Strona oferuje szeroką gamę ankiet z różnych firm i organizacji. Możemy wybrać te, które najbardziej nas interesują i ukończyć je za nagrodę. Każda ankieta ma inną wartość nagrody, a niektóre mogą nawet oferować bonusy za ich wypełnienie.

 

Wykonuj mikrozadania:  Mikrozadania to małe zadania online, które można szybko i łatwo wykonać. Mogą one obejmować wprowadzanie danych, moderację treści lub kategoryzację produktów. Każde mikrozadanie ma również inną wartość nagrody i możemy wykonać tyle, ile chcemy.

 

Polecanie znajomych: Program rekomendacji pozwala zarobić  więcej pieniędzy, polecając znajomych  witrynę. Zarabiamy procent od ich zarobków tak długo, jak pozostają aktywni  platformie.

 

Wypłata srodków:  gdy zarobimy wystarczająco dużo pieniędzy w witrynie, możemy wypłacić swoje zarobki za pomocą różnych metod płatności, w tym PayPal, kart podarunkowych i innych. 

Strona internetowa ma minimalną sekwencję wypłat zgodną z tym wzorem: 0,05 USD, 0,10 USD, 0,25 USD, 0,50 USD, 0,75 USD, 1 USD, 1,25 USD, 1,50 USD, 1,75 USD, 2 USD, 3 USD, 4 USD, 5 USD, 6 USD, 7 USD, 8 USD, 9 USD i 10 USD. Po osiągnięciu 10 USD pozostanie na tym poziomie minimalnym dla wszystkich przyszłych wypłat.

 

Minimum do wypłaty 10 USD jeśli nie inwestujemy

 

Brak minimum dla ulepszonych członków + 20 USD prowizji od każdego ulepszenia poleconego

 

Rejestracja

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
https://challenge.gives/ref/miron83

 

Pamietajcie zawsze o ryzyku jaki niesie każdy z takich programów.Ten działa na razie  kilka lat

 

Challenge-11.jpg

 

chalenge2.jpg

chalenge4.jpg

 

chaleng.jpg

chaleng6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się