Skocz do zawartości


https://b

miron83

HeedYou - strona PTC która płaci za klikanie reklam i wypełnianie ofert.Wypłaca na Paypal

Rekomendowane odpowiedzi

HeedYou to strona PTC, która płaci za klikanie reklam i wypełnianie ofert. Ma niski próg wypłaty i jest dostępna na całym świecie.

 

Sposoby zarabiania

 

Opcja 1 – Płatne reklamy

Po kliknięciu płatnej reklamy otworzy się nowe okno, w którym zostanie wyświetlona reklama. Następnie oglądamy witrynę reklamodawcy przez kilka sekund.
Kiedy zegar się skończy, musimy kliknąć odwrócony obraz. Musimy upewnić się, że klikamy na właściwy obraz, ponieważ mamy tylko 3 próby, zanim zostaniemy zablokowani z reklamy i nie otrzymamy nagrody.
Nie opuszczamy również okna ani nie umieszczasz go w tle podczas oglądania reklamy. W przeciwnym razie stoper nie zostanie uruchomiony.

 

Opcja 2 – Reklamy bonusowe

Jeśli klikniemy i zobaczymy reklamę bonusową, zostaniemy automatycznie włączeni do ich cotygodniowego konkursu, w którym można wygrać nagrody.
Proces przeglądania reklamy bonusowej jest bardzo podobny do zwykłych płatnych reklam. Jedyna różnica polega na tym, że wystarczy kliknąć przycisk dalej w aktywnym oknie, aby wyświetlić następną reklamę zamiast wracać do oryginalnej strony.
Konkurs odbywa się co tydzień, a zwycięzcy zostają ogłoszeni za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 

Opcja 3 – Płatne oferty

Innym sposobem zarabiania na tej stronie jest wypełnianie płatnych ofert.
HeedYou.com zapewnia nam dostęp do różnych ścian ofert po zalogowaniu się do panelu członkowskiego.
Można także zwiększyć swoje zarobki, wykonując drobne zadania.
Większość zadań/ofert zawiera prośbę o zagranie w grę, rozwiązanie quizu, zarejestrowanie się na stronie, obejrzenie filmów, pobranie aplikacji, a nawet wypełnienie ankiet.
Po kliknięciu oferty zostaną wyświetlone instrukcje potrzebne do wykonania całej oferty.
Ważne jest, aby postępować zgodnie z instrukcjami co do litery, aby zdobyć nagrodę. Po wypełnieniu oferty otrzymamy nagrodę.

 

Opcja 4 – Oglądanie filmów

Aby zarabiać, musimy oglądać filmy za pośrednictwem platformy HideoutTV

 

Jak otrzymujemy wypłatę

Za każdą klikniętą reklamę zarobimy określoną kwotę. Kwota ta zostaje doliczona do salda naszego konta.
W przypadku płatnych ofert jest jednak nieco inaczej. Za każdą wypełnioną ofertę otrzymujemy określoną liczbę monet. Monety zostaną następnie przeliczone na określoną kwotę zwaną saldem oferty.
Następnie możesz przenieść kwotę zarobioną na saldzie oferty na saldo swojego konta. Aby to zrobić, musimy zarobić co najmniej 5 USD na saldzie swojej oferty. Każde 10 monet, które zarobimy przeliczane są w centach..Potrzebujemy 5000 punktów, aby przenieść to, co zarobimy z płatnych ofert, na saldo swojego konta.

HeedYou oferuje dwa sposoby wypłaty zarobków. Możemy wypłacić je przez PayPal lub przez Payeer. Ale aby to zrobić, potrzebujemy co najmniej 5 USD na koncie.
Jeśli wypłacamy je za pośrednictwem PayPal, będzie to podlegać opłacie za wypłatę w wysokości 2%. Jeśli decydujemy się wypłacić za pośrednictwem Skrill, zostanie naliczona stała opłata w wysokości 0,60 USD, a w przypadku Payeer obowiązuje opłata w wysokości 10%.
Możesz również przenieść swoje zarobki z salda konta na saldo zakupów. Saldo zakupów możesz wykorzystać do zakupu reklam lub uzyskania członkostwa premium.

 

Rejestracja
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
https://heedyou.com/?r=miron83

heend.jpg

heendseyu2.jpg

heedseyu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się