Skocz do zawartości


https://b

Rekomendowane odpowiedzi

Feyorra.top to witryna z kranem, ptc i ofertą, dzięki której można zarobić token Feyorra (FEY) .Płatności są dokonywane natychmiast na FaucetPay .Szybki i łatwy w użyciu Feyorra.top to najlepsza strona do zarabiania FEY za darmo. 

 

CZYM JEST TOKEN FEY I DO CZEGO SŁUŻY
Feyorra (FEY) to token narzędziowy powiązany z projektem FaucetPay. Token można łatwo wymienić na inne kryptowaluty bezpośrednio w FaucetPay.  

 

Wymiana FEY na Bitcoin
FaucetPay daje również możliwość wypożyczenia FEY na ograniczony okres czasu. Stakując i blokując swoje FEY masz możliwość otrzymania do 60% odsetek. 

 

Fey staking
Możliwość uzyskania dobrego dochodu ze stakingu oraz łatwość wymiany w Bitcoin lub innych kryptowalutach sprawiają, że FEY jest bardzo atrakcyjnym tokenem dla wszystkich, którzy aktywnie korzystają z FaucetPay . 

 

JAK DZIAŁA FEYORRA.TOP
Feyorra.top jest prosta i darmowa, nie wymaga żadnych inwestycji i pozwoli Ci zwiększyć liczbę FEY, które możesz później wymienić lub zainwestować. Zysk jest liczony w monetach COIN, których współczynnik konwersji wynosi:

1 moneta = 5 satoshi FEY

 

Oto główne metody zarabiania dostępne na Feyorra.top:
 FAUCET: można zgłosić 1 roszczenie co minutę, otrzymując 100 000 MONETY. 

 PTC: można kliknąć reklamę i zarobić od 50 000 do 150 000 COIN za kliknięcie

 KRÓTKIE LINKI: te linki pozwalają zarobić dużą liczbę MONET, ponad 1 milion kliknięć. Oprócz MONET otrzymujemy ENERGIĘ, którą można wykorzystać za pomocą funkcji AUTOFAUCET, uzyskując więcej MONET. 

 POLECENIE: Zarabiamy 20% prowizji od osób zarejestrowanych pod nami.

 

JAK WYPŁACIĆ 
Można natychmiast wypłacić FEY w bardzo prosty sposób. Przechodzimy do Withdraw wprowadzamy liczbę MONET, które chcemy wypłacić, oraz adres e-mail FaucetPay , a następnie naciskamy klawisz WYPŁAĆ. Nasz FEY natychmiast pojawi się na naszym koncie FaucetPay. Alternatywnie można  wypłacić za pomocą Tron, Bitcoin,Litecoin lub Dogecoin.

 

Rejestracja

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
https://feyorra.top/?r=525571

ferora 1.png

ferora.jpg

feyora.jpg

feora2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się