Skocz do zawartości


https://b

Rekomendowane odpowiedzi

Strona jest bardzo wiarygodna i stabilna. Działa od 1999 roku w wielu krajach i ma ponad 750 000 użytkowników.
Mam tam konto od 15 lat. Dziennie poświęca się na to zaledwie parę minutę. Zarobki nie są oszałamiające , ale przy znikomym nakładzie pracy i poświęconego czasu można zarobić trochę dolarów.

Rejestracja

Link do strony https://www.bankrollmob.com/?t=6985

Podajemy email oraz uzupełniamy dane (nie używamy polskich znaków typu ł,ż itp jeśli takie są w imieniu, nazwisku , adresie dajemy l ,z itd) . Potwierdzamy link aktywacyjny , który zostaje nam wysłany na pocztę.

Zarabianie.

Sposoby zarabiania na stronie:

1) Masz 5 szans dziennie na otwieranie drzwi w kalendarzu , czyli 5 kliknięć dziennie co zajmuję około minuty dziennie (przerwa między kolejnymi otwarciami minimum godzina - dzień zaczyna się o 1-2 w nocy zależy jaki aktualnie jest czas zimowy/letni). Możesz tu wygrać 200 -1000 punków czyli od 2 do 10 $ lub próby w Mob Safe albo losy na niedzielną loterie).

2) Pod drzwiami jest Mob Safe - każdy ma jedną szanse co 24 godziny - chyba , że ktoś odgadnie kod to wtedy każdy ma znowu darmową szanse. Jeśli nikt nie odgadnie przez 24 godziny wtedy pula w sejfie rośnie o 10$. W przypadku wygrania dodatkowych prób do sejfu w kalendarzu lepiej poczekać na wyższą pulę w sejfie niż minimum 20$ ( 30$ a najlepiej 50$ wtedy odgadnięty kod da minimium do wypłaty). Czasami kod jest odgadywany nawet kilka razy dziennie ( więc jak ktoś się nudzi może zerknąć czasami częściej niż raz dziennie) , a czasami przez kilka dni nikt nie odgaduje i pula dochodzi do 50$ ( wtedy osoby , które mają Mob Safe shots używają ich i prawie na pewno kod zostaję odgadnięty)

3) Na samym dole jest Mob Draw ( loteria w każda niedzielę) nagroda to wielokrotność 50$ - zależy ile uzbiera się losów w puli. Nie polecam wydawania punktów na loterie bo w dłuższym okresie będzie się na tym traciło.

4) Dodatkowo możesz polecać znajomych 0-5 $ za jednego poleconego - różne kraje mają różne nagrody + kwota zależy od weryfikacji znajomego i czy jego konto wygląda wiarygodnie ( Mob Points & Affiliate -> Paytable ->Affiliates )

5) Płacą też za pisanie postów na forum oraz za pisanie recenzji pod artykułami na ich stronie ( 5 płatnych postów na 24 h po 10 Mob Points każdy i jedna recenzja płatna raz na 3 dni za 100 Mob Points).

6) W wielu ofertach bez depozytu do pokerów/bankrolls (jest ich wiele w każdym roku - ale niektóre z nich dostępne tylko w wybranych krajach)
Możesz otrzymać 100 Mob Points (1$) za każdego z twoich poleconych który skorzysta z takiej oferty i zostanie zatwierdzony (jeśli Ty z takiej oferty skorzystasz i zostaniesz zatwierdzony dostaniesz 50 Mob Points (0.5$))

Wypłaty

Minimum do wypłaty 5000 points = 50 $

Wypłaty są realizowane na portfel internetowy skrill do , którego można zamówić karte mastercard , którą można płacić w sklepach bądź wypłacać pieniądze z bankomatu albo po prostu można przelać pieniądze ze skrill na swoje konto bankowe .

Są to tylko podstawowe sposoby na zarabianie po przez ich stronę bo często są różnego rodzaju dodatkowe konkursy i możliwości zarabiania np teraz jest konkurs z darmowym typowaniem na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej bądź często na Święta Bożego Narodzenia lub Święta Wielkanocne organizowane są różne dodatkowe akcje.

Weryfikacja

- dowód (czyli najszybsze/najprostsze KYC bez żadnych rachunków/selfie/dodatkowych karteczek)

- 3 cyfrowy kod dźwiękowy po angielsku (wysyłany przez automat na komórkę). To będzie jedyna wiadomość jaką dostaniesz z BankrollMob na komórkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

         

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się